پراگ چک — رسانه ها را شناسایی کرده و آنها را گویند که تحت پوشش دیپلمات روس که وارد کشور نزدیک به دو ماه پیش با یک چمدان حاوی ricin درست به عنوان بخشی از یک اتهام توطئه برای سم به عنوان بسیاری به عنوان سه پراگ مقامات که تا به حال گرفته شده اقداماتی که خشم کرملین.

در یک گزارش پخش شده در مارس 10, چک, عمومی, برنامه تلویزیونی 168 ساعت به نقل از unnamed منابع امنیتی عنوان کرد و گفت آندره Konchakov پرواز به پراگ واسلاو هاول فرودگاه دو ماه پیش با سم و رانده شد به سفارت روسیه در ترکیب پایتخت چک طولانی به عنوان یک مرکز عصبی از روسیه, فعالیت های جاسوسی.

Konchakov, 34, رد اتهامات در نظرات به Czech سایت خبری Seznam Jiří گفت: چمدان حاوی “مواد ضد عفونی کننده ها و آب نبات.”

“این باید برخی از اشتباه” Konchakov گفت: اخبار سایت, کاهش, برای پاسخ به پرسش دیگری گفت: او نیاز ترخیص از مسکو ،

مسکو که متهم شده است با هدف قرار دادن منتقدان در خارج از کشور از جمله novichok مسمومیت از دو عامل سرگئی Skripal در بریتانیا در سال 2018 نیز رد اتهامات. سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov آن گفت: “شبیه یک canard” در حالی که با دیگر مقامات روسی به نام داستان بخشی از یک ضد روسی مبارزات انتخاباتی.

با توجه به محلی رسانه Konchakov مشکوک توسط چک هوش از کار به عنوان یک مرد و دو زن. چندین تلاش برای تماس با آژانس ضد جاسوسی چک BIS به تایید کسانی که اتهامات ناموفق بودند.

دعوا تاریخچه

این اتهامات از ricin درست طرح ابتدا شکسته توسط چک تحقیقی هفتگی Respekt در آوریل 26 و آمد در میان گزارش های مشکوک به روسیه-حمایت حملات هکرها بر روی کلید چک زیرساخت ها است. آن گفت: هدف از اتهام ricin درست حمله شد پراگ شهردار رو به zdeněk Hrib به عنوان به خوبی به عنوان دو شهر منطقه شهرداران اندرو کلار و پاول نووتنی.

Hrib حمایت از یک حرکت به تغییر نام این میدان در مقابل سفارت روسیه در پراگ پس از کشته منتقد کرملین بوریس نمتسوف ،

کلار پشتیبانی حذف یک مجسمه در پراگ 6 منطقه از جنگ جهانی دوم اتحاد جماهیر شوروی به طور کلی یک حرکت روسیه را محکوم کرد و گفت: این تحقیق به عنوان یک تخلف از یک سال 1993 معاهده دوستی بین روسیه و جمهوری چک.

مجسمه شده بود یک منبع تحریک مسکو پس از 2018 جدید متن توضیحی در این اثر تاریخی رونمایی شد. آن را توصیف شوروی مارشال ایوان Konev نقش پیشرو در خرد کردن 1956 ضد شوروی قیام در مجارستان سهم خود را برای ساخت و ساز از دیوار برلین و تهیه 1968 اتحاد جماهیر شوروی به رهبری حمله به چکسلواکی که خرد اصلاحات لیبرال معروف به بهار پراگ.

پس از آن, چکسلواکی گرفته شده توسط یک خط سخت رژیم کمونیستی وفادار به مسکو که به طول انجامید تا سال 1989 زمانی که آن را سرنگون در ضد کمونیست انقلاب مخملی.

نووتنی تحریک مسکو هنگامی که در اواخر سال گذشته او مورد تایید ساخت یک بنای تاریخی در پراگ منطقه به Vlasov ارتش شوروی و ارتش جداشدگان که در مبارزه با نازی ها اما در روزهای پایانی جنگ جهانی دوم با اعتبار کمک به آزادسازی پراگ.

تمام مقامات در حال حاضر گزارش شده بود تحت round-the-clock حفاظت پلیس و نخست وزیر Andrej بابیان گفت: جمهوری چک را تحمل کند “هر قدرت جهانی” تلاش برای دخالت در امور داخلی خود اگر چه چند مقامات علنا خطاب به اتهامات عنوان شده علیه.

تماشا کنید: آخرین تاریخی اختلاف در پراگ Inflames چک و روس ها

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین برجسته اتحاد جماهیر شوروی نقش متفقین تلاش برای شکست آلمان نازی در جنگ جهانی دوم نادیده گرفتن یا انتقاد از هر گونه واقعیت است که تطهیر و یا در تضاد با آن روایت است. اتحاد جماهیر شوروی دچار بیشترین تلفات در جنگ جهانی دوم اما آن شغل یا رهایی از خاک منجر به متعاقب آن دهه از مسکو حمایت رژیمهای کمونیستی در اروپای شرقی از جمله چکسلواکی.

با توجه به گزارش در 168 ساعت Koncharov وارد پراگ فرودگاه در مارس 14 — بسیار زودتر از اولین گزارش گفت: – با ricin درست در چمدان خود را که به عنوان یک دیپلمات مى شود و موظف تحت پروتکل استاندارد به بررسی چک مقامات آداب و رسوم.

Seznam Jiří گفت که Konchakov بود و توسط یک سفارت روسیه راننده — شناسایی شده در این گزارش به عنوان Alexandr A. — که مشکوک توسط چک هوش بودن یک عامل روسیه سرویس امنیتی فدرال (FSB) است و گفته می شود وظیفه با چیدن دیپلمات های روسیه و مراقبت نه تنها از امنیت فیزیکی اما همچنین هر گونه اسناد محرمانه و یا موارد دیگر ممکن است آنها را حمل.

سایه شکل

Konchakov اعتقاد بر این است که متولد شده اند در مسکو در سال 1986 اما دیگر جزئیات بر او چند مشخص نیست و حتی ظاهرا متناقض است. با توجه به خودییک مسکو-بر اساس تحقیقی وب سایت Konchakov فارغ التحصیل از مسکو و مهندسی و موسسه فیزیک (MIFI).

با توجه به سوابق معلوم نیست زمانی که فارغ التحصیل شد. خودی می گوید Konchakov شروع به کار در پراگ برای Rossotrudnichestvo دولت-اجرای آژانس با سرپرستي رفاه روس ها زندگی در خارج از کشور.

او همچنین ذکر شده به عنوان یک کارگردان مرکز علم و فرهنگ در پراگ از دسامبر 2017. این مرکز وب سایت لیست MIFI به عنوان موسسه که در آن Konchakov مورد مطالعه قرار گرفته اما شناسایی آن به عنوان دانشگاه ملی تحقیقات هسته ای که مخفف است MEPhI. بیشتر گیج کننده موضوع آن لیست Konchakov منطقه مورد مطالعه به عنوان روابط بین المللی.

با توجه به Seznam Jiří, Konchakov زندگی در جمهوری چک برای چند سال به دست آورد اما تنها وضعیت دیپلماتیک سال گذشته است.

رئیس Rossotrudnichestvo, Yelena Mitrofanova به نام گزارش یک “بی اساس تحریک.”

با گزارش های اضافی توسط Merhat Sharipzhan

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de