سی رهبران نگران هستند که coronavirus نگرانی ها می تواند سوخت و نقض حقوق بشر است.

سی حقوق بشر عمل محافظت مردم از تبعیض تا 21 صفات مختلف.

“ما می دانیم که COVID-19 قائل برابر مردم و نه باید به ما گفت:” میشل توماس, که با این نسخهها کار در حقوق مدنی بخش از دفتر دادستان کل برای ناحیه کلمبیا.

“این یکی را من شنیده ام زیادی در مورد طول این بیماری همه گیر است که تبعیض بر اساس نژاد ، ملیت ، سن مسئولیت های خانوادگی و معلولیت” توماس گفت.

او روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی با ده ها تن از مشاوران محله کمیسیون. سی دادستان کل کارل رکین میزبانی تماس بگیرید.

“من فکر می کنم آن زمان برای شما به عنوان رهبران روشن است که آمریکایی آسیایی, چینی, آمریکایی ها مطلقا نه علت ویروس است که آنها سزاوار احترام ما حمایت از ما و همانا ما عشق” راسین گفت: کمیسیون گوش دادن در.

توماس ارائه نمونه از “دشمن” به طور بالقوه عملی موقعیت های سوخت coronavirus نگرانی. تماس با بیماری چینی ویروس در میان آنها بود.

“نظرات مانند سرزنش آسیایی یا آمریکایی های آسیایی تبار برای همه گیر و سپس آنها تعلیق از کار و یا انکار آنها دسترسی برابر به فرصت های کار مانند teleworking. این است که غیر قانونی و تبعیض” توماس گفت.

با استناد به نمونه های دیگر توماس ارشد گفت: شهروندان باید نمی توان انکار کرد, حمل و نقل, ساعت در محل کار و یا شرایط مسکن به دلیل coronavirus های مربوط به.

آن است که غیر قانونی تحت سی را قانون حقوق بشر برای شرکت ها به آتش تنزل رتبه و یا انکار کارگران ساعت بر اساس سن و نژاد یا منشاء ملی.

همچنین توماس گفت: “ارائه دهندگان خدمات نمی تواند جای یک بیمار درخواست برای شاید یک غیر آسیایی, پرستار یا شاید یک دکتر و یا در یک صندوقدار به دلیل ترس است.”

توماس را تشویق می کند هر کسی که آگاه است از پتانسیل نقض به گزارش آنها را با تماس 202-727-3400 و یا با ایمیل شکایت به OAGCivilRights@dc.gov.

اگر شما یک فرد شکایت از تبعیض از حقوق بشر است, اصلی, d. C. آژانس که به بررسی شکایت خاص به یک فرد است.

شکایت می شود ثبت در دفتر حقوق بشر’ سایت.


بیشتر Coronavirus اخبار


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im