کنکورد, N. H. (AP) — یک گزارش مستقل از حادثه بازسازی شرکت را نشان می دهد نیوهمپشایر پلیس ایالتی حساب هفت موتورسواران کشته در برخورد با یک کامیون وانت “عمیقا ناقص” و نتیجه می گیرد که یکی از دوچرخه سواران زده وانت کامیون راننده وکیل در دادگاه گفت اسناد و مدارک.

ولدیمیر Zhukovskyy, 24, از West Springfield, Massachusetts, مجرم شناخته شد در سال گذشته در چندین فقره قتل غفلت و رانندگی تحت تاثیر در ژوئن 21 تصادف در رندولف. او در زندان بوده است و پس از التماس کرد گناه نیست. هیات داوران انتخاب برای محاکمه او برای نوامبر برنامه ریزی شده.

Zhukovskyy را وانت کامیون بکسل یک مسطح, تریلر, سفر غرب و موتورسواران بودند در سفر شرق در یک جاده دو خط.

این حرکت به دنبال یک وثیقه شنوایی ظ جمعه و عمومی ساخته شده سه شنبه گفت: دولت با پلیس در ابتدا مشخص شد که تریلر بود 1.5 پا بر مرکز خط به رو به مشرق لین در زمان ضربه.

این حرکت گفت: دولت به تازگی اعلام گزارش از سقوط آزمایشگاه های مستقل تصادف بازسازی شرکت است که نشان می دهد پلیس ایالتی ارزیابی اولیه “عمیقا ناقص” با توجه به حرکت ظ توسط وکیل مدافع جی Duguay.

سقوط Labs “مشخص است که تاثیر رخ داده است به طور مستقیم بر روی مرکز خط” و این که موتور سیکلت رانده شده توسط آلبرت “وودی” Mazza جونیور “بود و در واقع بیرون زده بر روی مرکز خط هنگامی که آن را زده کامیون” با توجه به حرکت. آن گفت: تاثیر اولیه رخ داده بین سمت چپ Mazza موتور و تایر جلو سمت چپ از Zhukovskyy کامیون.

Duguay می گوید در حرکت این گزارش در ادامه می گویند که “تاثیر فاجعه بار ناشی از از دست دادن هوا به سمت چپ جلو تایر کامیون که در سمت چپ یک تایر را در خط وسط جاده. این تایر علامت گذاری کرده بود در ابتدا نسبت داده شده به یک ‘ناموفق اجتناب مانور’ توسط آقای Mazza یک موقعیت است که دولت پس گرفت.”

دولت دفتر دادستان کل است مارس 10 آخرین مهلت برای پاسخ. دادگاه خواهد شد و سپس تعیین اینکه آیا یک جلسه در این حرکت برنامه ریزی خواهد شد. یک پیام به دنبال نظر باقی مانده بود با یک دفتر سخنگوی.

حرکت یادداشت دولت نیز اطلاعات ارائه شده نشان می دهد که Mazza شده بود تبدیل به اطراف نگاهی به گروهی از سواران پشت سر او فقط قبل از حادثه و گزارش کالبد شکافی نشان می دهد در زمان سقوط Mazza را در سطح الکل خون شد .135 به خوبی بالاتر از حد قانونی .08.

“با توجه به به طور چشمگیری شرایط مختلف واقعی به عنوان آنها شناخته شده در این زمان آقای Zhukovskyy با احترام درخواست یک مدارک شنوایی در ادامه باید به صورت پیشگیرانه بازداشت” Duguay نوشت.

Mazza, 59, از لی و شش نفر دیگر که فوت شد از اعضای Jarheads باشگاه موتور سیکلت جدید انگلستان که شامل تفنگداران دریایی و همسران خود است. قربانیان از New Hampshire, ماساچوست و رود آیلند.

Mazza مشترک-قانون-همسر تا به حال شکایت شرکت حمل و نقل است که استخدام Zhukovskyy و گفت: این تسامح استخدام او را با وجود یک مشکل رکورد رانندگی. او وکیل چاک داگلاس گفت که او تا به حال دیده نشده از سقوط Labs گزارش و بنابراین او نمی تواند اظهار نظر در Zhukovskyy حرکت.

غفلت قتل-اتهامات DUI متهم Zhukovskyy رانندگی تحت تاثیر یک کنترل مواد مخدر یا مواد مخدر در زمان تصادف. در ماه اوت فدرال موتور حامل مدیریت ایمنی گفت که یک سم شناسی گزارش نشان داد Zhukovskyy مثبت شد نامشخص مواد مخدر ساخته شده است که او ناتوان از رانندگی با خیال راحت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im