نماینده رهبر ایران علی خامنه ای در جنوب غربی استان خوزستان بازدید کرده است برخی از افرادی که زخمی شدند که توسط نیروهای امنیتی در جریان یک اعتراض به کمبود آب آشامیدنی در هفته گذشته.

در یک ویدئو منتشر شده توسط خبرنگار مهر در مه 25, سید Abdolnabi Mousavifard دیده می شود در خانه یک مرد جوان که تا به حال یک پا به شدت مجروح و توسط گلوله های پلاستیکی در طول این تجمع دو روز پیش از آن.

“من اینجا هستم تا برای عذرخواهی به این مرد جوان” Mousavifard دیده می شود گفت: در این ویدئو.

عکس و پا مجروح شده اند به طور گسترده ای منتشر شده در رسانه های اجتماعی.

او در میان ساکنان Gheizaniyeh منطقه جمع شده بودند در مقابل فرماندار محلی در مارس 23 و مسدود شدن جاده در اعتراض به آب آشامیدنی آنها قطع شده.

نیروهای امنیتی و شلیک گاز اشک آور و گلوله های پلاستیکی برای متفرق کردن جمعیت. پلیس ادعا کرد که معترضان حمله بودند پلیس را با سنگ و چوب.

معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم زخمی در خشونت است.

رئیس جمهور حسن روحانی در مارس 25 دستور وزیر انرژی و فرماندار استان خوزستان را به اتخاذ اقدامات فوری برای حل مشکل آب آشامیدنی در این منطقه است.

خوزستان و فرماندار غلامرضا شریعتی همچنین عذرخواهی به ساکنان و وعده داده شده برای حل و فصل موضوع آب در عرض دو هفته.

کمبود آب یک مشکل مزمن در Gheizanieh یک منطقه با جمعیت بیش از 25000 نفر و همچنین در بسیاری از دیگر مناطق استان است.

خوزستان به یک گروه قومی اقلیت عرب دارای حدود 80 درصد از ایران در خشکی ذخایر نفت. این شهر همچنین دارای تعداد زیادی از رودخانه ها و مخازن آب رنج می برد اما از عقب ماندگی و کمبود آب آشامیدنی و فقر در بسیاری از مناطق.

خوزستان در حال حاضر یکی از نقاط داغ از شیوع کروناویروس در ایران که در آن ویروس رسما آلوده بیش از 139,500 نفر کشته و بیش از 7500 نفر است.

پنج روز از اعتراضات را تکان داد ایران در شهرهای بزرگ و در ماه نوامبر پس از دولت اطلاعیه درباره سوخت-افزایش قیمت.

حداقل 304 مردان و زنان و کودکان کشته شدند در “ظالم” سرکوب تظاهرات توسط نیروهای امنیتی به گفته سازمان عفو بین الملل.

هزاران نفر از دیگران بودند “خودسرانه” بازداشت شده و بسیاری از آنها در معرض “ناپدید شدن اجباری شکنجه و دیگر بدرفتاری ها و محاکمات ناعادلانه” لندن دیده بان حقوق بشر گفت.

تحریم های ایالات متحده قرار داده اند ایران در صنعت نفت و دیگر بخشهای محروم کردن تهران از مقدار مورد نیاز پول نقد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de