آلماتی-یک گورستان گفته می شود تنها برای coronavirus قربانیان در جنوب غربی قزاقستان در شهر آلماتی و منطقه اطراف آن به نظر می رسد به بسیاری از اجساد بیشتری از این منطقه تعداد گزارش COVID-19 مرگ و میر.

RFE/RL در قزاقستان سرویس در آوریل 25 فیلم برداری کارگران در دنده محافظ دفن دو جسد در گورستان است که شامل 32) ،

تا به امروز مقامات در آلماتی گزارش داده اند که تنها 10 مرگ و میر نسبت به COVID-19 و فراگیر آلماتی منطقه ثبت کرده است none.

گورستان واقع در یک منطقه از راه دور در نزدیکی روستای Karaoi حدود 50 کیلومتر از آلماتی تقسیم شده است توسط یک جاده خاکی با 13 مسلمان گور در یک طرف و 17 مسیحی گورهای دیگر.

قبرها هستند مشخص شده با چوبی ساده عبور و یا پست بلبرینگ اسلامی هلال احمر با نام و تاریخ مرگ نشان می دهد که مرحوم جان در آوریل و مه. بسیاری از کسانی که به خاک سپرده شد بیش از 60 سال است.

RFE/RL تایید کرد پس از صحبت با بستگان حضور در یکی از تدفین است که یکی از اجساد متعلق به 73 سال بود که تنها به تازگی تشخیص داده شده با COVID-19 اما نشده است رسما شناخته شده به عنوان یک coronavirus قربانی.

نادژدا یک آلماتی ساکن داد که تنها برای اولین بار از نام گفت: مادرش مریض شد در اواسط ماه مه در آزمایش منفی برای این ویروس در ابتدا مبتلا به ذات الریه. اما زن مسن وضعیت رو به وخامت گذاشته و در مارس 23 خانواده ارسال به یک آمبولانس.

هنگامی که بستگان وارد در بیمارستان به آنها گفته شد که فشار خون بالا داشتند. تنها در روز دفن در 25 مه بود و خانواده با توجه به یک سند نشان می دهد که این زن تا به حال قرارداد COVID-19.

نادژدا برادر نیکولای که او نیز تنها به نام کوچک خود را نشان داد سند به RFE/RL خبرنگاران.

گورستان همان است که دولت سازمان مسئول وضعیت اپیدمیولوژیک در آلماتی به تازگی گفت: تا به حال شده است به طور خاص برای coronavirus قربانیان.

Assel Qalyqova بازیگری سر از این شهر در بخش کنترل کیفیت و ایمنی محصولات و خدمات شرح داده شده ایجاد گورستان در یک گزارش پخش مارس 21 در تلویزیون محلی کانال 31.

از ویژگی های گزارش تصویری از هواپیماهای بدون سرنشین فیلم است که نشان می دهد یک گورستان تقسیم شده و توسط یک جاده خاکی با مسلمان گور در یک طرف و مسیحی گورهای دیگر.

وقتی پرسید که توسط RFE/RL چرا گورستان به نظر می رسد شامل گورهای 22 نفر ذکر شده در رسمی coronavirus آمار رسمی وزارت بهداشت تیمور Sultangaziev تنها بخشی از خطاب این سوال در یک جلسه پخش در وزارت Facebook صفحه.

او گفت که وزارت “داده نشده بود هر منظور ایجاد گورهای برای کسانی که درگذشت coronavirus.” مقامات منطقه ای گفت: “می توانید برای خود تصمیم بگیرند.”

سوالات ارسال شده به رئیس بهداشتی دکتر آلماتی Zhandarbek Bekshin در آنلاین توجیهی در 25 مه نمی شد جواب داد.

با توجه به رسمی وزارت بهداشت داده 8,531 coronavirus عفونت شده بود ثبت شده سراسر کشور که از 25 مه با 35 مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de