تعداد تایید COVID-19 موارد در قزاقستان افزایش یافته است به شش بعد از دو عفونت های جدید کشف شد پس از بيماران وارد شده از خارج از کشور وزارت بهداشت گفت: در 14 مارس.

یکی از بیماران آلوده به پرواز در آمد به شهر دوم آلماتی از مسکو, مقامات گفت.

دیگر یک پرواز به پایتخت نورسلطان از ورشو, لهستان.

قزاقستان یکی از دو — همراه با ازبکستان — از پنج فروپاشی شوروی سابق و جمهوریهای آسیای مرکزی به طور رسمی ثبت شده و هر گونه موارد از coronavirus در مرکز جهانی و همه گیر است که آلوده بیش از 150 ، 000 نفر در 135 کشور مناطق و یا مناطق و کشته شدن بیش از 5700.

ازبکستان در اوایل مارس 15 گزارش اولین مورد تایید شده از عفونت با دولت گفت: این یک ازبک شهروند بازگشت از فرانسه است.

قزاقستان تصور می شد بوده است coronavirus-رایگان تا چهار عفونت های تایید شده در مارس 13.

چهار قزاقستان شش COVID-19 بیماران در حال درمان در آلماتی و دو نفر دیگر در نورسلطان وزارت گفت.

قزاقستان در حال حاضر اعلام کرد که لغو تعطیلات نوروز جشن و رژه نظامی اختصاص داده شده به 75 سالگرد پیروزی بر آلمان نازی است.

مقامات می گویند بیش از 1 ، 000 نفر در حال حاضر در قرنطینه و نزدیک به 500 دیگران در خود قرنطینه در خانه.

قزاقستان قرقیزستان ازبکستان تاجیکستان و ترکمنستان به سرعت نقل مکان کرد به شدت محدود مسافران از نزدیکی چین پس از شیوع کروناویروس آغاز شد در اواخر سال گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن منفی برای Coronavirus

در همین حال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آزمایش کرده است منفی ها برای این coronavirus کاخ سفید پزشک گفته است.

“در این شب من تایید دریافت که تست منفی است” Sean کانلی رئیس جمهور پزشک گفت: در بیانیه ای در روز 14 مارس ،

“یک هفته پس از خوردن شام با هیئت برزیل در Mar-a-لاگو رئیس جمهور باقی می ماند علامت رایگان,” او گفت: با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن فلوریدا رفت و آمد مکرر.

در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران زودتر مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: در این آزمون انجام شده پس از آمدن در تماس با ما در رفت و آمد مکرر با چند تن از اعضای یک برزیل ریاست جمهوری هیئت که پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس.

کاخ سفید قبلا گفته بود هیچ دلیلی برای وجود دارد او را به آزمون با وجود تماسهای خود را با حداقل سه نفر که تست مثبت است.

برزیل سفارت در واشنگتن گفت: در اواخر مارس 13 که آن کاردار, نستور Forster آزمایش مثبت پس از نشستن در مغلوب ساختن پیشی جستن میز شام در Mar-a-Lago.

بنابراین یک مشاور برای رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که در زمان یک عکس با تهمت و با حضور در یک مهمانی با او. Bolsonaro را آزمایش کرده است منفی ها برای این ویروس اما خود وزیر بهداشت توصیه کرده است Bolsonaro تحت دو آزمون های اضافی و منزوی خود را برای دو هفته در خط با وزارت پروتکل های.

73 ساله مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 13, اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus شیوع و مجلس نمایندگان بعد از آن شب گذشت یک ویروس-امداد لایحه ای است که به صورت رایگان تماس بگیرید تست و دیگر کمک های مالی به افراد مبتلا به این بیماری است.

در مارس 14, کاخ سفید گفت: آن را آغاز کرده است انجام حرارت چک در هر کسی که می آید در تماس نزدیک با تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس از جمله خبرنگاران و هر کسی وارد دفتر بیضی.

با گزارش AP, AFP و سلامت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im