نیویورک (AP) — کوین دافی یک دیرین قاضی که ریاست آن بر سه عمده نیویورک تروریسم محاکمه در 1990s درگذشت از coronavirus. او 87.

دافی درگذشت, شنبه در گرینویچ بیمارستان در Greenwich, Connecticut, جایی که او زندگی می کردند با توجه به ادوارد فریدلند منطقه اجرایی در دادگاه فدرال منهتن. دافی بازنشسته در سال 2016.

دافی منصوب به نیمکت در سال 1972 توسط رئیس جمهور ریچارد نیکسون ساخته شده نسبتا سریع کار از محاکمه چهار مرد که به توطئه برای بمب گذاری در مرکز تجارت جهانی در ماه فوریه سال 1993 شروع آن تنها پنج ماه پس از این حمله که به کشته شدن شش نفر و مجروح شدن صدها نفر دیگر.

او همچنین ریاست بیش از دو آزمایش این بمب گذاری را متفکر رمزی یوسف که محکومیت حکم پس از محکومیت خود را در مرکز تجاری حمله و توطئه ای برای منفجر کردن یک دوجین آمریکا هواپیماهای مسافربری بیش از خاور دور.

هر سه محاکمات منجر به محکومیت و دافی فرستاده و متهمان به زندان برای بقیه زندگی خود را bemoaning تغییر تروریسم آورده بود به ایالات متحده است.

“قبل از فوریه 26th, سال 1993 در این کشور بسیار آزادتر محل” دافی گفت: چهار نفر به اعدام محکوم و در سال 1993 دادگاه. “در حال حاضر ما پاسداران است. در حال حاضر ما یک شناسایی-کارت ذهنیت است. آن را کاملا به عنوان رایگان است.”

پس از یک متهم شکایت کرده است که نگهبانان زندان داده نشده بود او را تسبیح و فرش دافی پاسخ داد: “شما یک جنایت کار محکوم. … شما نه در تعطیلات.”

“شما بحث در مورد قرآن,” او گفت: یکی دیگر از متهم در دست نیست. “شما باید خجالت آن است. … شما نقض قوانین نه تنها انسان بلکه خدا.”

در صدور حکم یک سال بعد او به نام یوسف از سال 1993 بمباران مغز متفکر یک “رسول شر است.”

علاوه بر ترور محاکمه دافی حال دیگر مشخصات بالا دادرسی از جمله محاکمه پل Castellano که گفته رهبری جنایتکار سازمان یافته جرم و جنایت خانواده قبل از او به قتل رسید, خارج از منهتن خانه استیک پس از محاکمه آغاز شده بود.

او همچنین ریاست بیش از یک سال 1983 محاکمه ناشی از 1981 سرقت مسلحانه از یک Brinks کامیون در راکلند که منجر به ضربات پنالتی بین آزادی اعضای ارتش و پلیس است. یک نگهبان و دو Nyack افسران کشته در سرقت. محاکمه به پایان رسید و با چندین اعتقادات.

دافی بود و در زمان بمب افکن.

آن را در زمان یک دادگاه تجدید نظر تنها چند هفته پس از بمب گذاری در مرکز تجارت برای معکوس به عنوان نقض آزادی بیان یک بند به منظور جلوگیری از همه دادستان محققان وکلای دفاع و دیگران از بحث در مورد. دافی حال تهدید به جریمه که شروع می شود در $200 برای اولین جرم و افزایش تصاعدی به 1.6 میلیارد دلار یک سوم جرم.

در عین حال او با استفاده از یک مردمی رفتار با منصفه آنها را در سهولت احساس با ساده صحبت کنید.

پس از هیات داوران انتخاب شد برای 1993 مرکز تجارت محاکمه و باز کردن بحث در مورد شروع به او ارائه شده به آنها این شانس را به ترک داوران برای بدون هیچ دلیل در همه اگر آنها نمی خواهند به وجود داشته باشد. هیچ کس را ترک کنید.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im