ایران آماده است برای تبادل زندانیان با ایالات متحده آمریکا و ایران سخنگوی دولت Ali Rabiei می گوید و اضافه کرد که واشنگتن هنوز برای پاسخ به ایران را برای یک زندانی مبادله.

“ما اعلام کرد که ما آماده هستند و بدون هر گونه پیش شرط برای تبادل همه زندانیان و ما در حال آماده به بحث در مورد این موضوع اما آمریکایی ها پاسخ نداده اند هنوز” Rabiei گفت: اخبار سایت Khabaronline در مارس 10.

“ما نگران ایمنی و سلامت ایرانیان در زندان…. ما نگه امریکا مسئول برای ایرانیان’ ایمنی در میان کروناویروس جدید شیوع” Rabiei اضافه شده است.

رسانه های غربی گزارش هفته گذشته که تهران و واشنگتن به مذاکره یک معامله است که آزادی نیروی دریایی ایالات متحده کهنه کار مایکل سفید برای یک ایرانی برگزار شد در ایالات متحده است. سفید بازداشت شده در ایران به اتهام توهین به آیت الله علی خامنه ای و ارسال اطلاعات خصوصی آنلاین منتشر شد در پزشکی کردند در ماه مارس در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ایران اعتقاد بر این است که به برگزاری حداقل چهار آمریکایی است.

ایران می گوید مقامات ایالات متحده آمریکا در حال برگزاری برخی از 20 اتباع ایرانی در زندان است.

در یک عمل نادر از همکاری ایالات متحده و ایران جابجا زندانیان در سال 2019: دانشجوی کارشناسی ارشد آمریکایی Xiyue وانگ بازداشت به اتهام جاسوسی و اتهامات و زندانی در ایران محقق سلول های بنیادی Massud سلیمانی به اتهام نقض تحریم.

تنش میان تهران و واشنگتن را افزایش پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در ژانویه 2017 به خصوص پس از او کشیده ایالات متحده 2015 هسته ای با ایران و reimposed فلج کننده تحریم ها علیه جمهوری اسلامی است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به نام ایران در ماه مارس به انتشار دلایل انسان دوستانه همه اشتباه بازداشت آمریکایی ها در این کشور برگزار شد.

با گزارش رویترز و آسوشیتدپرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de