مسکو-زمانی که مستند نظم آمد Yevgenia خودش را بسته با recidivist بدرفتار.

شوهر او تا به حال مورد ضرب و شتم او دو هفته قبل از آن, و او می دانست که او قادر به انجام این کار دوباره. او تا به حال شروع به ساخت برنامه ای برای ترک.

“اگر نه برای coronavirus شاید من می خواهم که موفق به جلوگیری از این وضعیت او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی از یکاترینبورگ که در آن او زندگی می کند.

در پایان مبارزه فوران بیش از یک بلوک از کره. او خریداری یک نام تجاری ارزان برای ذخیره پول — آنها تا به حال هر دو خود را بیکار — و او را به خشم پرواز کرد, او گفت:.

او فرار از آپارتمان قفل درب از خارج و به نام پلیس.

“در این زمان من می خواستم برای رفتن همه را,” او گفت:. “من تا به حال جرات شکایت به سند من صدمات به ترک او برای جلوگیری از او را از زندگی من است.”

اما ماموران که وارد نمی اشتراک گذاشتن نگرانی خود را. آنها حاضر به بازداشت همسرش گفت و او را به جبران, او گفت:. Yevgenia در نهایت دستگیر و یک پلیس گشت که پذیرفته شده و شکایت او را به بیمارستان رساندیم.

او رفت با یک دوست برای جلوگیری از دیدن شوهرش. به دلیل خطر عفونت و محدودیت های مسافرتی با هدف مهار گسترش coronavirus او نمی تواند در پیوستن به بستگان در یکی دیگر از شهرستان.

اما او به دنبال از طریق در تعهد به قطع روابط با شوهرش. “دوستان و بستگان را سرزنش من به طور معمول,” او گفت:. “شوهر من همیشه می گفت که من سوار او را به آن دولت است که من گناه برای هر ضرب و شتم من.”

جنگ فرهنگ

داستان بازگو توسط Yevgenia که خواسته است که نام خانوادگی او بود نکردن به دلایل ایمنی معمولی است از حساب از قربانیان خشونت خانگی در سراسر روسیه است. مشکل بدتر شده است در کشورهای دیگر نیز پس از مستند اقدامات اعمال شدند: سازمان بهداشت جهانی است هشدار داد در سراسر جهان سنبله در ماه آوریل با اشاره به 60 درصد افزایش در تعداد تماس های اضطراری از زنان در کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

اما در روسیه و ارقام شهادت به رشد داخلی-خشونت شکایت را تشدید یک acrimonious و دیرینه برخورد بیش از فرهنگی ارزش های سوخت رسانی متقابل recriminations بین فعالان حقوق زنان هشدار تعمیق معضل اجتماعی و مخالفان محافظه کار که ادعا که “خشونت خانگی” حتی نمی باید وجود داشته باشد به عنوان یک اصطلاح است.

“این یک مشکل کنده از هوا نازک گفت:” ویتالی Milonov یک نماینده مجلس در مجلس مجلس که برجسته صلیبی علیه حقوق همجنسگرایان و ارزش های لیبرال. “خشونت یک جرم مجازات. چرا ما نیاز به تنها خشونت خانگی?”

همراه با یک گروه از دیگر محافظه کار قانونگذاران Milonov است به دادگاه تجدید نظر به روسیه دادستان کل به بررسی رسانه ها که گزارش افزایش خشونت با این استدلال که چنین ادعا می کند “تضعیف ازدواج به عنوان یک نهاد.”

قانونگذاران’ نظرات در خط با دیدگاه های آوازی اقلیت در جامعه روسیه حمایت رسمی توسط روسیه و کلیسای ارتدوکس آن را محکوم کرده پیشنهاد اقدامات برای مقابله با خشونت خانگی به عنوان بخشی از تلاش برای تضعیف و چه مخالفان این اقدامات را “سنتی” ارزش.

Russian activists advocating what they describe as traditional family values attend a rally against a new domestic-violence law in Moscow in November 2019.


روسی فعالان دفاع از آنچه آنها توصیف به عنوان ارزشهای سنتی خانواده شرکت در یک تجمع در برابر یک داخلی جدید-خشونت قانون در مسکو در ماه نوامبر سال 2019.

مقاله ای که باعث آخرین سالوو به نظر می رسد در تاریخ 22 آوریل در کسب و کار روزانه گلبول قرمز با اشاره به 24 درصد افزایش در تعداد تماس ها به یک کشور بحران تدریس خصوصی در خانه برای زنان است.

شواهد از افزایش نمی آیند تنها از رسانه ها و جامعه مدنی. در مارس 5, روسیه کمیشنر حقوق بشر تاتیانا Moskalkova گزارش داد که دو و نیم برابر افزایش حوادث خشونت از مستندات آغاز شد در پایان ماه مارس. “چشم انداز نیست, خوش بینانه,” او گفت: دولت خبرگزاری RIA Novosti.

Milonov به جای نقل بسیار متفاوت مجموعه ای از آمار و ارقام. وزارت کشور گفت که تعداد ثبت نام “جنایت در خانواده و داخلی (persian)” که 13 درصد کمتر از سال گذشته ظاهرا در مقایسه این آمار از آوریل 2019 و 2020.

فعالان حقوق زنان می گویند این آمار را نه منعکس کننده واقعیت است. آنها استدلال می کنند که تنها اقلیت کوچکی از زنان در روسیه گزارش خشونت به پلیس — و هنگامی که آنها انجام افسران اغلب حاضر به تحمیل هزینه و یا پیگیری پرونده با توجه به بار اداری و احتمال اتهام مجرم را تبرئه. قانون بخشی از decriminalizing خشونت خانگی که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور امضا شده در ماه فوریه سال 2017 آورده و در چه منتقدان هشدار می دهند که آب و هوا از مصونیت از مجازات برای متجاوزین.

و مستند اقدامات در طول همه گیر آنها می گویند قرار داده شده اند که قادر به ترک خانه و پناه حتی یک موقعیت مخاطره آمیز.

“تعداد موارد خشونت داخلی کاهش یافته است چرا که زنان بیش از حد می ترسم به تماس با پلیس گفت:” یلنا Zolotilova مدیر مرکز منطقه ای برای پیشگیری از خشونت است. “او فقط می توانید تماس بگیرید اگر مرد برگ. اما جایی که او را ترک کنند؟”

“ما واقعا نمی تواند کمک به زنان در حال حاضر’

در یک مصاحبه تلفنی از Rostov-on-Don جنوبی شهر که در آن سازمان است که بر اساس Zolotilova گفت: یک زن بود به تازگی نام این سازمان پس از او مست, شوهر, ضرب و شتم او و او را با مادرش در خانه-در-قانون و معلول ، او قادر به ترک با توجه به سخت مستند اقدامات نقض که خطرات حداقل از 4000 روبل جریمه نقدی ($55). اما او می ترسید خشونت خواهد سر او بازگشت.

Zolotilova را NGO صاحب یک آپارتمان سه خوابه است که توابع به عنوان یک پناهگاه برای قربانیان خشونت خانگی و اما یک قربانی است که در حال حاضر زندگی می کنند وجود دارد و قرنطینه رژیم به معنی Zolotilova نمی تواند خوابگاه های موجود به زن در سوال.

“ما واقعا نمی تواند کمک به زنان در حال حاضر است. تمام هتل ها تعطیل هستند, ما لازم نیست که بودجه برای اجاره آپارتمان و هیچ مرکز بحران در Rostov-on-Don,” او گفت: با اشاره به اختصاص داده شده پناهگاه برای زنان است. “قبل از اینکه ما می خواهم آنها را به مناطق دیگر اما در حال حاضر ما به سادگی نمی تواند کمک کند.” بنابراین او و داوطلبان ارائه شفاهی پشتیبانی توزیع مشاوره از طریق تلفن.

تماشا کنید: روسها Views خشونت خانگی

آنا مرکز حقوق زنان سازمان غیر دولتی است که دولت پوتین دارای برچسب “عامل خارجی” به دلیل آن subsists تا حدودی خارجی کمک های مالی گفت: RFE/RL آن را ثبت کرده است 31 درصد افزایش در تماس به تلفن های اورژانس برای زنان پس از روسیه coronavirus اپیدمی مارس آغاز شد. وجود دارد 2,050 تماس در فوریه معاون آندره Sinelnikov گفت: — در ماه آوریل این تعداد افزایش یافته است به 2,682.

“مشاوران ما به معنای واقعی کلمه هولناک با تماس او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی. “ما فقط قادر به پاسخ به 20 درصد از تماس های دریافتی.”

مسلح با یک کمک مالی جدید از ایوان, انگلیسی-مستقر در شرکت لوازم آرایشی است که متعهد پول برای مقابله با خشونت در جهان آنا مرکز دو برابر شدن نیروی کار خود را به بیش از 20 نفر از کارکنان و داوطلبان کار از راه دور در سراسر روسیه است. خط تلفن فعال بوده است و از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر — در حال حاضر آن را به اجرا 24 ساعت در هر روز.

یک پیشنهاد داخلی-خشونت که می تواند روسیه را در نظام حقوقی نزدیک در خط با اکثر کشورهای غربی متوقف شده در تصویب آن از طریق پارلمان. در این میان گروهی از قانونگذاران زن است که به طور فعال لابی این قانون خواسته است به دولت معاف قربانیان درگیری های داخلی از مجازات برای نقض قرنطینه اقدامات است.

در یکی سیبری شهر 17 ساله و 18 ساله که شکایت به پلیس از آزار و اذیت جنسی در آوریل 22 پس از آن به اتهام نقض قرنطینه اقدامات — یک سناریو قانونگذاران’ گروه و دیگر فعالان می خواهید برای جلوگیری از. مردی که گفته می شود مورد آزار و اذیت نوجوانان دستگیر شد.

والنتینا Matviyenko بلندگو روسیه مجلس سنای فدراسیون شورای اسلامی گفت: قانون گذاران خواهد بازگشت به بحث های که خشونت خانگی لایحه پس از همه گیر عبور می کند. “من شک و تردید وجود دارد خواهید بود افزایش خشونت خانگی. بر خلاف خانواده در حال رفتن را از طریق این دوره های دشوار با هم,” او گفت RBC در آوریل 22.

اوکسانا شد یک maverick نماینده مجلس که به صورت عمومی از کمپین قانون در خشونت خانگی به حال تیره تر پیش بینی.

“اگر ما معرفی این قانون” او گفت:. “ما خواهید بود دست و پنجه نرم کردن با عواقب ناشی از این بیماری همه گیر برای چند دهه.”

با گزارش توسط ماریا Karnaukh از زمان زمان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de