یک خانه نمی رسد تا زمانی که این معامله از نظر قانونی بسته از طریق یک شرکت عنوان و در حالت عادی جهان خریدار و فروشنده را به جدول به ثبت نام در پشته از اسناد و مدارک حقوقی در مقابل شاهد حل و فصل فروش است.

اما با اجتماعی فاصله هنجار به دلیل coronavirus عنوان شرکت های در حال اجرای از راه دور از تعطیلی بیش از همیشه از طریق یک فرایند شناخته شده به عنوان کنترل از راه دور آنلاین گواهی محضری و رسمی که در آن مجاز توسط قانون.

خریداران و فروشندگان اعطای وکالت به شخص ثالث به طور معمول کسی که در این عنوان که از نظر جسمی می تواند امضای بسته اسناد و مدارک از طرف آنها.

Fannie Mae و Freddie Mac به تازگی صادر شده و به روز شده راهنمایی برای وام دهندگان وام مسکن به استفاده از POA به صورت آنلاین از راه دور گواهی محضری و رسمی برای همه منطبق با وام.

رون در حال حاضر اجازه داده شده در 22 ایالت از جمله ایالت ویرجینیا.

مریلند با تصویب قانون اجازه می دهد برای ران است که به دلیل اثر را در ماه اکتبر اما رژیم صهیونیستی. لری هوگان به تازگی با صدور یک فرمان اجرایی که در اثر مارس 30 به طور موقت اجازه کنترل از راه دور بسته شدن در طول COVID-19 شیوع. اضطراری راه حل قانونی است که در حال حاضر در آثار در سی

بسیاری از دادگاه ها و ضبط اعمال در دفاتر قبول ران خریدهای انجام بسیاری از وام دهندگان. اما یک نکته وجود دارد.

در حالی که بسیاری از وام دهندگان را قبول بسته شدن اسناد امضا شده توسط اشخاص ثالث با وکالت برخی نمی خواهد قبول واقعی قدرت از وکیل مگر این که از لحاظ جسمی امضا به طور مستقیم با خریداران و فروشندگان به نام یک مرطوب امضا و محضری.

“بازار ثانویه وام دهندگان که وام خرید در مورد اعتبار اسناد گفت:” جو پشت, رئيس جمهور از فدرال Title & Escrow شرکت با دفاتر در دوستی ارتفاعات در 14 خیابان در سی و راکویل مریلند.

“این همه بر می گردد به سال 2008 و نگرانی از بحران مالی و بحران بانکی. نگرانی وجود دارد که یک روز مدارک خود را می تواند به چالش کشیده و آنها می توانند از دست دادن حق خود را به سلب,” او گفت: fardia electronics.

جسمی اسناد امضا شده به نظر می رسد قدیمی از مد افتاده برای بسیاری از خریداران جوانتر که تکمیل وام مسکن خود را و برنامه های کاربردی آنلاین و قرارداد خود را آنلاین ارائه می دهد اما محضری POA است holdout.

به منظور تکمیل مرطوب ثبت و گواهی محضری و رسمی از وکالت و اسناد و معمولا فقط یک صفحه, عنوان, شرکت, خلاق شدن.

“در برخی از موارد ما ارسال کسی به خانه کسی به آن محضری. ما آن را ترک کنید در آستان خود و گام به عقب به ماشین ما و آنها را به خارج و آن را امضاء بنابراین ما می توانید آنها را ببینید آن را امضا کنید. پس ما باید آنها را به ترک آن در خارج است و ما با شتاب سند داشتن شاهد امضای بنابراین ما می توانیم محضر داری آن را” غیر یهودی گفت.

در حالی که دادن وکالت به یک غریبه ممکن است چیزی که بسیاری از مردم راحت با نوع POA در ران بسته است که تنها مدرک معتبر برای تکمیل یک خرید خاص و یا تشکیلات جدید بکار تجاری معامله برای مشخص ملک.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de