بانکوک (AP) — سهام دوباره در اروپا و آسیا در روز سه شنبه پس از یک فروش که به بازار سهام ایالات متحده بدترین حالت آن از دست دادن بیش از 30 سال با بسیاری از اقتصادهای سنگ زنی برای متوقف امید حاوی گسترش coronavirus.

پاریس و لندن و هنگ کنگ و سیدنی وارد سود جامد در حالی که توکیو معیار مسطح بود.

“کارشناسان بازار در واقع در اصل پیش بینی حداقل 1000 نقطه سقوط برای شاخص هانگ سنگ در. اما تعجب وجود دارد پایین ماهیگیری. سرمایه گذاران رفت و چانه زنی شکار” گفت: Francis, Lun, یک تحلیلگر بورس در هنگ کنگ.

استرالیا معیار رهبری دستاوردهای پریدن 5.8% پس از 7 درصد سقوط روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران جامعی معدن و بانک ها. توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن با صعود 0.8% در یک نقطه اما به سختی eked از به دست آوردن اضافه کردن کمتر از 10 امتیاز به 17,011.53.

در اوایل تجاری اروپا شاخص CAC 40 در پاریس رز 3.4% به 4,012.99 پس از آنکه دولت اعلام کرد 50 میلیارد دلار در کمک های اولیه برای افراد و کسب و کار. آلمان داخ به دست آورد 3 درصد به 9,004.71. بریتانیا FTSE 100 کاهش یافت و از دستاوردهای اولیه ریختن 0.2% به 5,143.06.

های آتی سهام ایالات متحده با اشاره به دستاوردهای: این قرارداد برای S&P 500 صعود 3.8% در حالی که آینده برای میانگین صنعتی داو جونز اضافه 3.2%.

دوباره بجای اول برگشتن در آسیا به دنبال خبری که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد دارد پشتیبانی قوی برای شرکت های هواپیمایی زده با شیوع و هل دادن سنا برای تصویب یک بسته محرک برای کاهش ضرر و زیان برای کسب و کار و افراد تحت تاثیر شیوع نیز آلوده کرده است که بیش از 182,000 مردم در سراسر جهان 4,661 در ایالات متحده است.

برخی از سهام در هنگ کنگ بیش از حد جذاب به تصویب گفت: لوان.

“این یک کلنگ جنگ بین خریداران و فروشندگان,” او گفت:. “من فکر می کنم در حال حاضر این است که خریداران برنده دست بالا. مهم این است که هنگ کنگ است خاک ارزان است.”

شاخص Nikkei 225 در توکیو افزایش یافت به 17,011.53 در حالی که هنگ کنگ را معیار افزایش 0.9% به 23,263.73. سیدنی S&P/ASX 200 شروع به پریدن کرد به 5,293.40 در حالی که شانگهای کامپوزیت شاخص غرق 0.3% به 2,779.64. این Sensex در بمبئی 0.2% 31,434.96. این Kospi در کره جنوبی کاهش یافته است 2.5% به 1,672.44. سهام نیز کاهش یافت و در جنوب شرقی آسیا.

فیلیپین بازار سهام بسته شد که از روز سه شنبه بعد از دولت تحمیل محدودیت در حرکت در پایتخت.

قیمت نفت نیز افزایش یافت سه شنبه با ایالات متحده معیار خام تا 3.8% یا $1.90 دلار 29.79 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را فرو $3.03 به $28.70 در روز دوشنبه. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد برداشت 2.1 یا 63 سنت افزایش به $30.68 در هر بشکه رسید.

تحلیلگران گفت: شکارچیان معامله به نظر می رسد خرید برای کمک به پر کردن دولت ذخایر نفت پیش بینی اقتصاد چین را افزایش از عظیم محرک هنوز اعلام نشده است.

اما سرمایه گذاران نیز در حال شرط بندی دولت گام به گام خواهد خود را در پاسخ به شیوع بیماری است.

“جزئیات هنوز پراکنده هستند. سرمایه گذاران سنجاق امید خود را به دولت جاری شدن سیل مردم و کسب و کار با پول نقد به اندازه کافی برای زنده ماندن ماه از coronavirus ناشی از مستند” جاسپر لاولر از LCG گفت: در یک تفسیر.

سوال این است که چگونه به شدت با دولت حرکت خواهد کرد برای مقابله اجتناب ناپذیر انقباضات.

“امریکا باید به اینجا برای هر گونه امید برای بازگشت به بازار است. اگر ما در حال صحبت کردن صدها میلیارد, ما فکر می کنیم بازار می توانید پیدا کردن یک پایه” لاولر گفت.

اخیر ضرر و زیان در بازارهای جهانی شده اند بدترین پس از بحران مالی 2008.

روز دوشنبه 12% افت برای شاخص S&P 500 بدترین حالت آن روز در بیش از سه دهه به عنوان صدای از وال استریت به کاخ سفید گفت: coronavirus ممکن است کشیدن اقتصاد کشور را به رکود است.

S&P 500 ریخته است نزدیک به 30% پس از تنظیم یک رکورد کمتر از یک ماه پیش و آن را در پایین ترین نقطه آن پس از پایان 2018. روز دوشنبه عجول ضرر و زیان شتاب در آخرین نیم ساعت از معاملات پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اقتصاد ممکن است رهبری برای رکود و خواسته آمریکایی ها برای جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر.

غوطه آمد حتی اگر فدرال رزرو با عجله به اعلام دور جدیدی از اورژانس اقدامات قبل از بازار باز برای معاملات روز دوشنبه. این حرکت با هدف propping تا اقتصاد و بازارهای مالی در حال اجرا هموار دوباره, اما آنها ممکن است نگرانی و حتی بیشتر. سرمایه گذاران همچنین در انتظار کاخ سفید و کنگره برای ارائه کمک های بیشتر به اقتصاد است که به طور فزاینده ای به خاموش کردن ساعت.

میانگین صنعتی داو جونز فرو 2,997 امتیاز یا 12.9%.

کاهش در هفته گذشته به پایان رسید و طولانی ترین-همیشه بازار گاو نر در وال استریت نزدیک به 11 سال پس از بحران مالی است. وجود دارد به ظاهر هیچ فرار از عدم اطمینان: از پارک هواپیما برای خالی کردن رستوران ها هیچ کس نمی داند زمانی که اقتصاد ممکن است زنده و یا حتی زمانی که کشور قادر خواهد بود به گسترش ویروس تحت کنترل است.

بسته شدن کسب و کار می تواند کمک کند به گسترش ویروس اما آن را نیز طول می کشد پول نقد از جیب شرکت ها و کارگران است.

بهترین سناریو برای بسیاری از سرمایه گذاران این است که شوک اقتصادی خواهد بود و تند اما با رشد دوره نقاهت بعد از این سال پس از کسب و کار بازگشایی شده است. افراد بدبین در حال آماده سازی برای یک مسافت طولانی.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و کسانی که با بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. اما بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

فدرال رزرو شده است تلاش برای انجام آنچه در آن می تواند برای کمک به اقتصاد و بیش از آخر هفته از آن کاهش نرخ بهره کوتاه مدت به رکورد پایین نزدیک به صفر است.

همچنین گفت: این نیز خواهد خرید حداقل 500 میلیارد دلار از اوراق بهادار خزانه داری و 200 میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار برای کمک به آرام کردن خزانه بازار است که در یک بستر برای سیستم مالی جهان و تاثیر سهام و قیمت اوراق قرضه در سراسر جهان است. تجارت در بازار بود شروع به دندان قروچه کردن در هفته گذشته با معامله گران لکه بینی disconcertingly شکاف بزرگ در قیمت های ارائه شده توسط خریداران و فروشندگان است.

عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش یافت به 0.81% از 0.73% اواخر دوشنبه.

در معاملات ارز, دلار افزایش به 106.75 ین ژاپن از 105.90 ین. یورو تضعیف شد و به $1.1124 از $1.1184.

___

آلیس علم و نادیا لام در هنگ کنگ کمک کرده است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im