تفلیس — گرجستان احزاب مخالف هشدار داده اند آنها را رها خارجی-میانجیگری معامله در انتخابات اصلاحات اگر “زندانیان سیاسی” هستند منتشر نشده است.

حاکم و احزاب مخالف در 8 مارس را امضا یک یادداشت تفاهم در آنها توافق کردند که در میان چیزهای دیگر است که مجلس باید تشکیل شده از 120 عضو منتخب از طریق یک متناسب با سیستم رای گیری در حالی که 30 نفر انتخاب می شوند از طریق یک اکثریت سیستم.

دو طرف پس از شکست به حرکت رو به جلو پیش از انتخابات پارلمانی ماه اکتبر.

در یک بیانیه مشترک در مارس 13, احزاب مخالف خواست حاکم حزب رویای گرجستان به انجام توافق که به گفته آنها شامل آزادی “زندانیان سیاسی.”

آنها همچنین هشدار داد که “گروههای سیاسی مخالف ادامه خواهد داد و تحریم جلسات مجلس” اگر تقاضای خود را ملاقات نکرده است.

مخالفان ادعای آزادی چند زندانی سیاستمداران که آنها می گویند به اعدام محکوم شده است در اتهامات با انگیزه های سیاسی بود که شرایط معامله.

رویای گرجستان نمایندگان را تکذیب کرد.

در اوایل این هفته در ایالات متحده و اتحادیه اروپا سفیران به نام حاکم و احزاب مخالف به رعایت و اجرای این قرارداد و گفت: این در نظر گرفته شده بود به “depolarize” گرجستان نظام سیاسی و “ایجاد یک محیط بهتر” برای انتخابات مجلس آینده.

در 8 مارس مقابله با بهرهگیری از آمریکا و مقامات اتحادیه اروپا همچنین می گوید که حزب یا نامزد برنده بیش از 50 درصد از آرا در یک حوزه اعطا رقابت پارلمانی صندلی.

تحت این توافق در آستانه انتخابات برای متناسب انتخابات خواهد بود مجموعه در 1 درصد و یک دربندی ساز خواهد شد به این معنی است که هیچ حزب واحد دریافت کمتر از 40 درصد از آراء را مجاز به نگه داشتن اکثریت کرسی ها در پارلمان.

در حال حاضر تحت سیستم انتخاباتی 73 از 150 کرسی مجلس که مدعی هستند توسط داوطلبانی که پایان برساند برای اولین بار در منطقه نژادها. کرسی های باقی مانده توزیع شده نسبت به این سهم ملی از رای که یک حزب برنده است.

این منجر به رویای گرجستان به رهبری میلیاردر بنیانگذار Bidzina Ivanishvili برنده 76 درصد از قوه مقننه صندلی حتی اگر آن را برنده فقط کمتر از نیمی از آرای مردمی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de