روسی, امنیت, نجیب زاده و مدیر عامل شرکت مسکو بر اساس امنیت, Kaspersky Lab می گوید cybercrimes افزایش یافته است در طول مستندات معرفی شده در سراسر جهان برای کاهش coronavirus گسترش و اضافه کرد که اکثر cybercriminals به روسی زبانان.

در یک مصاحبه به TASS آژانس خبری بود که منتشر شده در مارس 14, یوگنی کسپرسکی گفت که قرنطينه “را مجبور cybercriminals به شکار طعمه با بیشتر دیوانگی است.” https://tass.ru/business-officials/8436669

“هر روز ما ماهی چند میلیون فایل در سوء ظن آنها ممکن است مخرب توابع. همچنین هر روز ما شناسایی بیش از 300,000 مخرب نمونه ما هرگز در سراسر” Kaspersky گفت:, و اضافه کرد که هر یک از این نمونه ها می توان صدها بار.

به عنوان مردم را به ماندن در خانه با توجه به coronavirus آنها زمان بیشتری را صرف گشت و گذار خالص برای خرید مواد غذایی و دیگر اقلام و گاهی اوقات مبادرت به no-go مناطق که منجر به افزایش حملات سایبری با 25 درصد در سطح جهان است.

کسپرسکی همچنین گفت که روسیه و برخی دیگر از جمهوری های شوروی سابق قطار “بهترین برنامه نویسان در جهان” است که یک طرف منفی بیش از حد به عنوان پیشرفته ترین هکرها هستند عمدتا روسی زبان.

برنامه نویسان از روسیه و دیگر کشورهای شوروی سابق درآمد بسیار کمتر از همتایان خود در غرب تا حدی توضیح بیشتری گرايش به شرکت در cybercrimes.

“ما شناخته شده برای داشتن بهترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار بلکه برای داشتن برتر جهان هکرها. همه آنها فارغ التحصیل همان دانشگاه اما رفت و مسیرهای مختلف در پایان. در حالی که یک قسمت کار می کند برای ایجاد چیزی جدید یکی دیگر به دنبال هک و از بین ببرد. تقریبا در 100 درصد موارد هکرها’ انگیزه همان است – به جمع اوری پول و پول دوباره و هنوز هم پول بیشتر و نه تنها از یک قربانی بلکه از مشتریان خود” Kaspersky گفت.

ایالات متحده چندین روسها هکرها بیش از سال گذشته است.

بر اساس گزارش TASS

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de