مسکو-بعد از اینکه رئیس جمهور ولادیمیر پوتین اعلام کرد که نه روز پرداخت تعطیلات در مارس 25, صدها نفر از Muscovites پرواز جنوب به سوچی و دیگر شهر رفت و آمد مکرر در روسیه در ساحل دریای سیاه در حالی که دور غیر منتظره تعطیلات در آب و هوای گرمتر.

دیگران رفتند به مسکو جنگلی حومه به کوره کباب با دوستان و استفاده از اولین خوشبو آخر هفته در ماه. “وجود دارد هیچ ویروس” یک مرد گفت: یک خبرنگار به عنوان او قدم در یک پارک با دخترش. https://t.co/4MtDlWlib2?amp=1

پوتین تا به حال از مردم خواست در خانه بمانند و کمک دولت در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 که-با توجه به آمار و ارقام رسمی که بسیاری از منتقدان گمان پایین تر از اعداد حقیقی – دارای بیمار بیش از 1500 نفر در روسیه و کشته شدن حداقل نه. در بسیاری از موارد با این حال درخواست تجدید نظر خود را ظاهرا کاهش یافته است در گوش کر.

در اواخر یکشنبه, مارس 29 مقامات به شدت تغییر رویه. شهردار مسکو سرگئی سوبیانین اعلام کرد که از مارس 30, پایتخت روسیه را به یک مستند محدود تر از در بسیاری از شهرهای اروپایی: ساکنان می تواند در حال حاضر تنها ترک خانه به دنبال فوری به مراقبت های پزشکی خرید مواد غذایی و دارو در نزدیکترین فروشگاه و یا داروخانه ها, راه رفتن حیوانات خانگی در عرض 100 متر از درب خود را و یا از بین بردن زباله ها. هیچ کس به رفت و آمد به کار می کنند مگر اینکه آنها را به.

با چهار ساعته یک شهر بیش از 12 میلیون نفر از مردم اساسا تعطیل.

“هر روز ما شاهد این وضعیت بیشتر و بیشتر به شدت” سوبیانین گفت: با این استدلال که این حرکت توجیه بود زیرا بسیاری از Muscovites نادیده گرفته بود تماس به ماندن در خانه. او اضافه کرد که ظرف یک هفته یا بیشتر جداگانه مجوز مورد نیاز خواهد بود برای هر فرد خود را ترک ساختمان آپارتمان و نخست وزیر میخائیل Mishustin در مارس 30 خواست دیگر شهرها و مناطق به دنبال مسکو مثال و تحمیل اقامت در خانه قوانین.

ناگهانی تشدید از مقامات ایستاده بود در مقابل علامت گذاری خود را با تن تنها سه روز پیش از این زمانی که مقامات در مسکو گفت: مردم را به وحشت و وعده داده است که وضعیت تحت کنترل است.

Moscow Mayor Sergei Sobyanin


شهردار مسکو سرگئی سوبیانین

با روسیه رسمی coronavirus مورد تعداد افزایش به خصوص در مسکو از آن کاهش یافت و به سوبیانین به ارائه خبر بد. پوتین که خطاب به ملت در 25 مارس به تعویق افتاد و یک رای در اصلاحات قانون اساسی هموار راه را برای او به طور بالقوه اقامت رئیس جمهور تا 2036 باقی مانده نسبتا خاموش.

“رئیس جمهور باید خبر خوب را تنها. او سعی کرد توضیح چیزهای ناخوشایند به مردم در تابستان 2018” گفت: Yekaterina Schulmann یک مسکو بر اساس علوم سیاسی با اشاره به بازنشستگی-افزایش سن که موجب سراسر کشور تظاهرات. “رأی خود سقوط کرد و نمی افزایش یافته است از آنجا.”

معلوم نیست چگونه این مستند در مسکو به اجرا گذاشته خواهد شد. مقامات اشاره کرده اند در افزایش حضور پلیس و سوبیانین تبلیغ قریب الوقوع استقرار “کنترل هوشمند” برای به اجرا درآوردن قوانین جدید — یک فرض مرجع در بخش به چند هزار تشخیص چهره دوربین های نصب شده در سراسر شهرستان.

یک سیستم الکترونیکی می گذرد در حال آماده شدن برای ساکنان با یک گوشی هوشمند سوبیانین گفت. معلوم بود چه کسانی که بدون یکی را انجام دهد.

‘کل سردرگمی’

با توجه به وکیل حقوق بشر Pavel chikov را مقامات’ شکست به استناد قوانین مربوطه و یا نقل قول پزشکان با تخصص در بیماری های عفونی را ترک کرده است بسیاری از ساکنان در تاریکی و آسیب پذیر به دلخواه اجرای قانون است. بدون معرفی یک وضعیت اضطراری او استدلال دستورالعمل های خود را به جمعیت کمی دارند و اساس در قانون است.

“عدم شفافیت قانونی است که منجر به مجموع سردرگمی” chikov را نوشت on Facebook. “کسب و کار را درک نمی کنند چگونه برای جبران ضرر و زیان. شهروندان نمی دانم که آیا آنها خواهید بود برای راه رفتن سگ خود را و یا گرفتن سطل زباله.”

عناصر مسکو مستند محدود تر از دیگر کشورها است. بر خلاف بریتانیا و جمهوری چک به عنوان مثال هیچ کمک هزینه برای ورزش در فضای باز. مسکو پارک و زمین بازی شده اند محاصره کردن. اما به طور کلی خطوط از روسیه پاسخ — بسته شدن مدارس و دانشگاه ها در تماس باقی می ماند خانه — مانند آن در بسیاری از کشورها است.

“این تقریبا همان است که هر دولت در پاسخ با ما محلی روسی لمسی: بد حقوقی تکنیک” Schulmann گفت. “شهردار حق ندارد برای محدود کردن جنبش مردم مگر مقامات اعلام حالت اضطراری است.”

با این وجود Mishustin اعلام کرد جریمه های سنگین برای نقض قرنطینه از 15,000 روبل (188 دلار) به حدود 300,000 ($3,800) برای مجرمین. او پیشنهاد کرد که همه مناطق روسیه معرفی مستندات مشابه به مسکو.

مقامات در سراسر روسیه در حال حاضر شروع به سرکوب. در سنت پترزبورگ یک مرد چهره اتهامات جنایی برای نقض یک اجرا قرنطینه پس از بازگشت او از سوئیس.

در چچن در جنوب منطقه توسط اداره کرملین حمایت قدرتمند با کمی نظارت از مسکو وجود دارد گزارش از مردان مسلح به باطوم و لوله گشت زنی در خیابان ها و نظم هر کسی که خانه را ترک می کند و بدون ماسک.

متعدد مقامات روسیه پیشنهاد کرده اند معرفی مسئولیت کیفری برای انتشار “خبر جعلی” در مورد کوروناویروس.

در بعد از ظهر مارس 30, پوتین در نهایت شکست سکوت خود را در مورد مسکو مستند گفتن مقامات منطقه ای در یک جلسه را به تمام اقدامات پیشگیرانه “حتی اگر آنها به نظر می رسد بیش از حد به برخی از.”

“این نگرش است که به ما اجازه برنده شدن زمان و غرفه انفجاری گسترش coronavirus در هفته های اخیر,” او گفت:. “ما نیاز به استفاده از این زمان اضافی به طور کامل و به طور موثر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im