وبرو قشنگ بسته های مواد غذایی برای فقیر بودند, با دقت در اطراف حرم بنیانگذار ایران جمهوری اسلامی آیت الله خمینی را برجسته برای حمایت از مردم در سمت چپ نیاز مرگبار coronavirus بیماری همه گیر.

اما این تصاویر پر ایران سایت های خبری منجر به ناگهانی سیل انتقاد از مردم شوکه تضاد بین خميني پر تلالو حرم و فکر شمارش هزاران نفر از ایرانیان که نیاز به چنین جزوه برای زنده ماندن.

“چهل سال بعد از انقلاب از امام خمینی (ره) مردم نمی شد و تصور می شود نیاز به برنج و روغن و ماکارونی که نمایش داده شده اند در چنین اشرافی محل!” توییتی قاسم محمدی که توصیف خود را به عنوان یک جانباز از 1980-88 جنگ ایران و عراق و یک حامی از بازداشت مخالفان میر حسین موسوی.

یکی دیگر از کاربر توییتر مجید اشاره کرد که “امام فقیر به خاک سپرده شده است در قصر” در حالی که احاطه شده توسط بسته های مواد غذایی برای فقرا که به احتمال زیاد به گذشته خود را نیازمند دریافت کنندگان صرف هفته.

روزنامه نگار و فعال سیاسی مهدی Mahmudian تا آنجا پیش رفت به تماس خمینی نوه حسن خمینی به عذرخواهی از مردم برای بحث برانگیز تصاویر از بسته های مواد غذایی در آرامگاه خمینی (ره) که با توجه به هواداران خود رهبری یک زندگی زاهدانه.

“وجود هر خانواده است که وابسته به این [مواد غذایی] بسته های شرم آور است برای همه به خصوص برای خانواده خود” Mahmudian که در زندان بود در سال 2009 برای بازی در فیلم مستند زندان تجاوز توییتی. “این [بسته هستند هیچ چیز به افتخار] آن است که شرم آور است.”

بسیاری از ایرانیان در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار با توجه به اقتصاد ضعیف تحت فشار فلج کننده تحریم های ایالات متحده و همچنین به اتهام سوء مدیریت و فساد است.

بسیاری از مردم شرایط را بدتر شده است توسط coronavirus همه گیر است که به شدت تحت تاثیر اقتصاد با یک مستند تعطیل کسب و کار و قرار دادن مردم ،

یک نظرسنجی منتشر شده در مارس توسط دانشجویان ایرانی در مراکز سازمان (ISPA) نشان داد که شیوع کروناویروس بینی شده درآمد حدود 50 درصد از افراد مورد بررسی. نزدیک به 42 درصد گفت: کسب و کار خود را بسته بودند به عنوان یک نتیجه از ویروس.

این بسته در حال توزیع به فقرا — به ویژه کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس — توسط سپاه (سپاه) است که با قرار دادن آنها بر روی صفحه نمایش در زیارتگاه های مذهبی و مکان های دیگر در سراسر کشور.

خیریه عمل برگزار تا در رسانه ها ظاهر می شود به عنوان بخشی از تلاش های سپاه برای بهبود تصویر خود را به ویژه پس مرگبار نوامبر 2019 سرکوب معترضان که به کشته شدن صدها نفر و همچنین به عنوان ژانویه سقوط اوکراین هواپیمای جت مسافربری است که کشته و 176 نفر در هیئت مدیره.

تماشا کنید: ایرانیان به نوبه خود به اعمال خوب در زمان تاریک

سپاه اعتراف به “غیر عمدی” عکسبرداری از هواپیما سه روز پس از این حادثه یک تاخیر که منجر به هتک حرمت از ایرانیان.

هیچ خبرگزاری رسمی تاکنون استعفا داد بیش از این حادثه غم انگیز رخ داده است که به عنوان نیروهای ایرانی در یمن پس از حملات موشکی ایالات متحده در عراق ساخته شده و در اقدامی تلافی جویانه ایالات متحده ترور روز قبل از بالا, سپاه, فرمانده, قاسم سلیمانی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در بغداد.

سپاه نیز تلاش برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک بازیکن بزرگ در ایران در نبرد علیه این بیماری همه گیر است که بیش از کشته 6,700 ایرانیان و آلوده حدود 110,000 با توجه به آمار و ارقام رسمی منتشر شده توسط وزارت بهداشت در مارس 12.

اعداد حقیقی هستند که به طور قابل توجهی بالاتر است. تحقیقات توسط RFE/RL رادیو فردا نشان داد که حداقل دو تا سه برابر بیشتر از افرادی بوده است مبتلا به کروناویروس و درگذشت از آن بیماری از مقامات گزارش شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de