هواکش های ارسال شده به ایالات متحده آمریکا با روسیه برای کمک به درمان COVID-19 بيمار هستند و همان مدل است که بنا به گزارش ها ناشی از دو آتش سوزی مرگبار در بیمارستان های ایالات متحده در سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) گفت: در مارس 12.

دستگاه های که هرگز از اعزام به آمریکا بيمارستان و در حال بازگشت به دولت فدرال “از فراوانی احتیاط” FEMA سخنگوی جانت Montesi در بیانیه ای گفت.

ماشین آلات تحویل داده شد به نیویورک و نیوجرسی, ایالات آمریکا سخت ترین ضربه از coronavirus اما “مسطح منحنی به معنای این هواکش مورد نیاز نیست” Montesi گفت.

این بیانیه می آید پس از روسیه بهداشت و درمان-مراقبت از تنظیم کننده Roszdravnadzor شروع به چک کردن دستگاه های که به طور گسترده ای استفاده می شود برای درمان جدی COVID-19 موارد است.

“Roszdravnadzor چک کردن کیفیت و ایمنی تهویه واحد های نصب شده در بیمارستان که در آن آتش سوزی صورت گرفت” تنظیم کننده گفت: در مارس 12 بیانیه آمد که تنها چند ساعت پس از آتش سوزی در سن پترزبورگ به کشته شدن پنج COVID-19 بيمار.

سن پترزبورگ مقامات گفت: این آتش سوزی که به احتمال زیاد ناشی از یک نقص در یک ونتیلاتور دستگاهی است که عامل بود در بیمارستان سنت جورج در اوایل مارس 12.

سه روز قبل از آن یک آتش سوزی در یک بیمارستان در مسکو کشته شدن یک زن بیمار است. آن را نیز مشکوک بودن برانگیخته توسط دستگاه های مشابه است.

این هواکش که در ایالات متحده وارد شد و در یک هواپیمای روسی حامل تجهیزات پزشکی برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس. ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه سخنگوی مورگان Ortagus گفت: تجهیزات خریداری شده بود اما نگفت چقدر ایالات متحده پرداخت می شود.

Ortagus توصیف خرید به عنوان یک “دنبال کردن” به یک تماس تلفنی بین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مارس 30 به نیویورک بود تجربه شیوع شدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پوتین ارائه تجهیزات و که او در نظر گرفته آن را “بسیار خوب ژست.”

ورود حمل و نقل که مسکو به عنوان “کمک” بلافاصله پرسش بیش از انگیزه های پشت این حرکت و این که آیا پوتین می استفاده از آن به عنوان روابط عمومی کودتا.

با گزارش خبرگزاری فرانسه و رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de