مارس 30 سال 2020

فدرال رزرو گسترش دسترسی به آن چک برنامه حفاظت از تسهیلات نقدینگی (PPPLF) به سایر وام دهندگان و گسترش وثیقه است که می تواند متعهد

برای انتشار در 5:15 p. m. EDT

فدرال رزرو در روز پنج شنبه گسترش دسترسی به آن چک برنامه حفاظت از تسهیلات نقدینگی (PPPLF) به سایر وام دهندگان و گسترش وثیقه است که می تواند متعهد. تغییرات را تسهیل اعطای وام به کسب و کارهای کوچک از طریق مدیریت کسب و کار کوچک (SBA) چک Protection Program (PPP).

به عنوان یک نتیجه از تغییرات همه PPP دهندگان تایید شده توسط SBA از جمله عدم سپرده گذاری موسسه وام دهندگان در حال حاضر واجد شرایط برای شرکت در PPPLF. SBA-واجد شرایط PPP دهندگان شامل بانک ها و اتحادیه های اعتباری, جامعه, توسعه, موسسات مالی, اعضای, مزرعه, سیستم های اعتباری کسب و کار کوچک وام شرکت های دارای مجوز توسط SBA و مالی برخی از شرکت های فن آوری. زمانی که PPPLF اعلام شد, فدرال رزرو گفت: این مرکز بلافاصله قرض دادن به موسسات سپرده گذاری و غیر موسسات سپرده گذاری خواهد بود اضافه شده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

علاوه بر واجد شرایط وام گیرندگان قادر خواهد بود به تعهد کل PPP وام است که آنها خریداری کرده اند به عنوان وثیقه به PPPLF. یک موسسه است که تعهدات خریداری شده PPP وام نیاز به ارائه بانک مرکزی با اسناد و مدارک از SBA نشان دهنده این است که حمایت نهاد ذینفع SBA برای تضمین وام.

SBA را PPP تضمین وام از واجد شرایط وام دهندگان به کسب و کارهای کوچک به طوری که کسانی که کسب و کار می تواند نگه داشتن کارگران شاغل. این PPPLF پشتیبانی از PPP با گسترش اعتبار به موسسات مالی که ایجاد و یا خرید PPP وام با استفاده از وام به عنوان وثیقه. نقدینگی اضافی از PPPLF افزایش ظرفیت موسسات مالی اضافی PPP وام.

جزئیات بیشتر در مورد PPPLF در اینجا در دسترس هستند.

برای سوالات رسانه ای تماس 202-452-2955

آخرین بروز رسانی: مارس 30 سال 2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net