ژوئن 03, 2020

فدرال رزرو هیئت مدیره اعلام کرد گسترش در تعداد و نوع اشخاص واجد شرایط به طور مستقیم با استفاده از آن شهرداری نقدینگی تسهیلات

برای انتشار در 1:00 p. m. EDT

فدرال رزرو هیئت مدیره روز چهارشنبه اعلام کرد گسترش در تعداد و نوع اشخاص واجد شرایط به طور مستقیم با استفاده از آن شهرداری نقدینگی تسهیلات (MLF). تحت شرایط جدید تمام ایالات متحده قادر خواهد بود برای حداقل دو شهر یا شهرستانهای واجد شرایط به طور مستقیم به موضوع یادداشت به MLF صرف نظر از جمعیت. فرمانداران هر دولت همچنین قادر خواهد بود برای تعیین دو صادر کنندگان در حوزه های قضایی خود را که درآمد به طور کلی به دست آمده از عامل فعالیت های دولت (مانند حمل و نقل عمومی فرودگاه تلفات امکانات و آب و برق) به واجد شرایط به طور مستقیم با استفاده از تسهیلات.

در علاوه بر این به گسترش شرایط مشخص شده در بالا MLF در ادامه به طور مستقیم به ایالات متحده, ناحیه کلمبیا, ایالات متحده شهرهای با جمعیت حداقل 250,000 ساکنان ایالات متحده در شهرستانهای با جمعیت حداقل 500 ، 000 ساکنان و برخی چند حالته اشخاص.

این MLF تاسیس شد در بخش 13(3) فدرال رزرو قانون با تصویب وزیر خزانه داری. آن ارائه خواهد شد تا 500 میلیارد دلار وام به دولت ها و شهرداری ها برای کمک به مدیریت جریان نقدی تنش های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

برای سوالات رسانه ای تماس 202-452-2955.

آخرین بروز رسانی: ژوئن 03, 2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de