پس از 12 سال به عنوان یکی از قابل اعتماد ترین مشاوران از ترکمنستان چالاک جمهور حدس و گمان زیاد است به همین دلیل الکساندر Dadaev به طور ناگهانی به سمت چپ نفوذ خود را پست در عشق آباد.

Dadaev که رهبری قدرتمند اتحادیه صنعتگران و کارآفرینان ترکمنستان آشکار مورد علاقه و مورد اعتماد مالی وابسته قربانقلی Berdymukhammedov به نقطه که به عنوان رئیس جمهور ترکمنستان به “کیف پول.”

اگر چه Dadaev اتحادیه است که در ترکمنستان فروش گاز و نفت که به آن متصل است بیش از نیمی از سایر محصولات صادر شده از ترکمنستان.

ناگهانی بازنشستگی در ترکمنستان توسط یک مقام ارشد اغلب پیش می آید که اخبار رسمی بازداشت شده است و اتهام جرائم جدی.

و Dadaev, 72, اعلام بازنشستگی او در مارس 1, تنها دو هفته پس از رای برای چهار سال دیگر به عنوان رئیس این اتحادیه است.

Berdymukhammedov شد ترکمنستان رهبر در پایان سال 2006 پس از مرگ اولین ترکمنستان رئیس جمهور Saparmurat niyazov را. در ماه مارس سال 2008 Berdymukhammedov ایجاد اتحادیه صنعتگران و کارآفرینان و نام Dadaev به سر آن.

آن کنجکاو انتخاب است.

Niyazov را از کار اخراج شده بود Dadaev به عنوان معاون شهردار عشق آباد در سال 2002 در بحبوحه اتهامات فساد.

راه به ثروت

Dadaev بخت و اقبال در زمان ناگهانی به نوبه خود برای بهتر پس از niyazov را از مرگ ،

با توجه به یک سال 2018 گزارش از Hronika Turkmenistana یک وب سایت توسط Turkmen فعالان در تبعید Dadaev دریافت یک وام از بانک مرکزی در سال 2007 بیش از 10 میلیون دلار در یک نرخ از 5 درصد بهره با دو سال مهلت برای گسترش خود روان Toplumy مرغداری.

مدت کوتاهی پس از آن زمین منابع خدمات از وزارت کشاورزی اختصاص 30 هکتار طرح برای مرغداری و 1500 هکتار آبیاری زمین در Akhal استان-و 500 هکتار از زمین در Dashoguz استان — به منظور بالا بردن محصولات کشاورزی به خوراک طیور.

انرژی و وزارت صنایع پس از آن ساخته شده برق و سیستم گرمایش برای مرغ پیچیده است.

از آن زمان به بعد روان Toplumy ارائه شده مرغ به بسیاری از فروشگاه ها در ترکمنستان در شهرهای, ساخت Dadaev یک مرد ثروتمند است.

Dadaev بخت و اقبال افزایش دوباره زمانی که او ساخته شده بود سر از اتحادیه صنعتگران و کارآفرینان ترکمنستان در سال 2008.

در اکتبر سال 2010 اتحادیه تاسیس Rysgal تجاری بانک اسمی بانک های خصوصی است. بسیاری از کشور کسب و کار گزارش را برای به دست آوردن وام و اعتبارات از Rysgal بانک.

این اتحادیه همچنین یک روزنامه به نام Rysgal و حتی خود حزب سیاسی حزب صنعتگران و کارآفرینان.

تشکیل شده در سال 2012 حزب صنعتگران و کارآفرینان ترکمنستان دوم ثبت نام سیاسی حزب پس از حزب دموکرات ترکمنستان که قبلا حزب کمونیست اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی و جمهوری Turkmenia در دوران اتحاد جماهیر شوروی.

با توجه به RFE/RL در ترکمن سرویس ترکمنستان را از اتحادیه صنعتگران و کارآفرینان در حال حاضر برخی از 24,180 اعضا و پیمانکار اصلی برای دولت است.

Turkmen President Gurbanguly Berdymukhammedov (file photo)


رئیس جمهور ترکمنستان قربانقلی Berdymukhammedov (عکس)

به عنوان مثال در فوریه سال Berdymukhammedov اختصاص داده و برخی از 1.5 میلیارد دلار برای این اتحادیه برای ساخت یک پایتخت جدید شهرستان برای Akhal استان است.

Berdymukhammedov را Serdar است فرماندار Akhal استان است.

یکی دیگر از نفیس مثال برخی از 2.3 میلیارد دلار اختصاص داده شد که برای اتحادیه برای احداث 600 کیلومتر بزرگراه multilane بین عشق آباد و شهر شرقی ترکمنآباد (که قبلا Charjou). کار در بزرگراه رسما راه اندازی شد در ماه ژانویه 2019 با هدف ارتباط شرق ترکمنستان به دريای خزر در شهرستان بندر ترکمن در غرب است.

Dadaev اتحادیه همچنین دستگیره های ساخت و ساز از ساختمان ها آپارتمان های حیوانات, بازارهای, پارکینگ, کلبه حومه و حتی پرورش ماهی در استان بالکان.

عطف به ورزش این اتحادیه نقش زیادی در بالا بردن بودجه برای آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی بازی که ترکمنستان به میزبانی در ماه سپتامبر 2017 زمانی که دولت خود را برای پول نقد به عنوان قیمت برای ترکمنستان اصلی صادرات گاز فرو برد و این کشور از دست داده و دو نفر از آن سه مشتریان گاز (برای اولین بار روسیه و سپس ایران).

به عنوان اتحادیه رئیس Dadaev اغلب سفر به روسیه و جمهوری آذربایجان قرقیزستان و دیگر کشورها سعی کنید به کارگزار معاملات به نمایندگی از اتحادیه.

های ثروت

Dadaev خانواده نیز رشد ثروتمند, البته, و پسرش ویتالی و برادر آلکسی نیز سر چند بزرگ کسب و کار در ترکمنستان.

و هنگامی که آن زمان در 17 مارس سال 2020 — 12 سال سالگرد تاسیس اتحادیه — به رأی رئیس اتحادیه 2020-2024 بیش از 600 نمایندگان کسب و کار ملاقات کرد و مجددا انتخاب Dadaev.

به همین دلیل است که آن را به طوری عجیب و غریب زمانی که هیئت مدیره اتحادیه صنعتگران و کارآفرینان ملاقات برای یک جلسه در مارس 1 و اعلام کرد آنها را پذیرفته بودند Dadaev درخواست به بازنشسته.

اگر Dadaev شد, برنامه ریزی بازنشستگی, چرا او را ندارد روشن است که قبل از مارس 17 کنفرانس و اجازه می دهد تا نمایندگان به انتخاب کسی جدید ؟

Dadaev ناگهانی بازنشستگی موجب شایعاتی که Dadaev به زودی خواهد بود اتهامات جنایی روبرو شده اند و ثروت عظیم خود محروم دور.

Former Turkmen Interior Minister Isgender Mulikov confesses to taking bribes on Turkmen state television late last year.


سابق ترکمن وزیر کشور Isgender Mulikov اعتراف به گرفتن رشوه در ترکمن تلویزیون دولتی در اواخر سال گذشته.

از جمله سوء ظن های سوخت سرنوشت Isgender Mulikov که در خدمت به عنوان وزیر کشور از سال 2009 تا او علنا توهین و اخراج توسط Berdymukhammedov در اکتبر 2019.

او پس از آن به نظر می رسد در تلویزیون دولتی در ماه دسامبر در دستبند, اعتراف گرفته اند بزرگ رشوه و اختلاس پول دولت است.

این یک سناریوی آشنا است که بازی کردن در تلویزیون دولتی چندین بار در سال های اخیر به عنوان اقتصاد کشور ادامه داد: به بدتر میان بالا رفتن سرسام آور بیکاری کمبود کالاهای اساسی و شایع تورم است.

خوار سابق مقامات بالا که تا به حال خدمت در دولت پست برای سال های بسیاری شده اند رژه در مقابل دوربین های تلویزیون دولتی به عنوان Berdymukhammedov berated آنها فقیرانه اعتراف به سوء استفاده از موقعیت خود و به طور غیر قانونی به جمع ثروت و اموال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de