کنتاکی مجلس سنا نژاد — احتمال ایجاد حفره رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در برابر رقیب دموکرات و سابق دریایی, جنگنده, خلبان, امی مک گراث — در حال پخش بر روی امواج رادیو و تلویزیون. اما اخیر تلویزیون تبلیغات همیشه مربع با حقایق.

  • در یک آگهی McGrath اتهامات عنوان شده است که مک کانل مخالف بیشتر فدرال کمک به کشورهای صدمه دیده از این بیماری همه گیر کوروناویروس اضافه کرد: “این که چرا او گفت: ما فقط باید اعلام ورشکستگی.” این چیزی است که مک کانل گفت. این سناتور گفت: ورشکستگی باید گزینه حقوقی برای کشورهای رو به پول گلایه های نامربوط به کروناویروس مانند بدهی با توجه به برنامه های بازنشستگی.
  • در یکی دیگر از تلویزیون نقطه مک کانل اردوگاه برجسته 2018 کلیپ صوتی از McGrath گفت: “من بیشتر سمت چپ من پیشرفته تر از هر کسی در ایالت کنتاکی است.” این McGrath اردوگاه اتهامات صدا “doctored” در یک راه برای تغییر او معنی. در ضمن مک کانل اردوگاه نیست و نمی خواهد که ما خواسته — نسخه صوتی کامل از این رویداد خروج از اختلاف در بن بست برای واقعیت-چک کردن.
  • این مک کانل اردوگاه همچنین ادعا می کند McGrath پشتیبانی از سقط جنین “حتی در 9 ماه” با اشاره به یک سال 2018 در آن مصاحبه او نمی پاسخ به این که آیا او پشتیبانی محدودیت. اما او پس از گفت او با پشتیبانی از محدودیت های فعلی.

McGrath که ناموفق زد برای خانه های صندلی در سال 2018 است رقابت برای سرنگون کردن مک کانل بود که برای اولین بار انتخاب به سنا در سال 1984 و شده رهبر اکثریت سنا پس از 2015. نظرسنجی صورت گرفته در ماه ژانویه نشان داد که ممکن است انتخابات عمومی مسابقه می تواند تنگ فرض McGrath برنده این حزب نامزدی. دموکراتیک اولیه ژوئن 23.

مک کانل را “ورشکستگی” و ” آبی دولت نجات سخنان و

این McGrath آگهی های تلویزیونی که شروع به پخش مارس 16 با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ویژگی های McGrath گفت: “رهبری چیست ؟ و جایی که ما شاهد آن در وسط از همه چیز ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر؟” او سپس با اشاره جمهوریخواه Govs. مایک DeWine از اوهایو و لری هوگان مریلند و همچنین دموکراتیک Govs. اندرو کومو نیویورک و اندی Beshear کنتاکی.

آن دسته از سیاستمداران “به ما نشان میدهد چه واقعی رهبری است و حزب سیاسی است و هیچ ربطی به آن است. من زندگی می کردند این نوع از رهبری به عنوان یک نیروی دریایی” او گفت:.

“اما مک کانل سناتور. آن را می بیند متفاوت” McGrath همچنان ادامه دارد. “او نمی خواست به پاس آنچه که او خواستار ‘آبی خارجه ایتالیا,’ حتی اگر کنتاکی می کنید به شدت نیاز به کمک بیش از حد. این که چرا او گفت: ما فقط باید اعلام ورشکستگی.”

این کمپین مک کانل صادر شده در پاسخ آگهی در مارس 19, این برنامه شامل یک تصویر از مک گراث از تبلیغ و ادعا کرده بود که “دروغ حمله به” مک کانل. McGrath تا به یک نقطه که سناتور ساخته شده موضوع سیاسی با آبی “دولت” شناسایی و به ما توضیح خواهیم داد که او و برخی از فرمانداران متفاوت در مورد آنچه آنها می خواهم برای دیدن در آینده فدرال کمک به آمریکا — اما او غلطی آنچه که او گفت: در مورد ورشکستگی.

مک کانل انتقاد قرار گرفته بود توسط فرمانداران هر دو طرف برای سخنان خود ساخته شده در مارس 22 مصاحبه رادیویی در “هیو هویت نشان می دهد” و سنا دفتر عنوان بخشی از نظرات “در توقف آبی دولت کمک مالی” در آزادی مطبوعات.

اما او نمی گویند که ایالات — یا کنتاکی به طور خاص — “فقط باید اعلام ورشکستگی” به عنوان McGrath ادعا کرد. او گفت: “من قطعا به نفع متحده اجازه می دهد به استفاده از مسیر ورشکستگی” هنگامی که در مورد خواسته متحده با بودجه گلایه برمیگردد بیماری همه گیر.

در حالی که او نه متعهد به دیگری امداد لایحه که ارائه کمک به دولت های ایالتی و محلی و در این مصاحبه رادیویی گفت: “ما در حال رفتن به فشار دکمه مکث در اینجا چون من فکر می کنم کل این کسب و کار از کمک های اضافی برای دولت و دولت های محلی باید به طور کامل مورد بررسی قرار” — او همچنین گفت: چند روز پس از آن مصاحبه “احتمالا وجود خواهد داشت یکی دیگر از دولت های محلی و بودجه لایحه” که خواهان “باز هستند و با توجه به لایحه دیگری.”

در اینجا مک کانل اظهارات در مارس 22 مصاحبه:

Hewitt, مارس 22: بسیاری از دولت های ایالتی در حال رفتن به شکست می شود تا با این. اما وجود دارد هیچ فصل 8 در کد ورشکستگی. که شما در حال رفتن به, شما می دانید, برای کشورهای, هیچ متحده می تواند ورشکسته. دولت های محلی می تواند ورشکسته و سازماندهی مجدد است. که شما با رفتن به وظیفه منجر به تلاش در تصمیم گیری برای انجام یا عدم انجام برای ایران کدام است ؟

مک کانل: آره خوب من فکر می کنم آن را به یک بحث گسترده و بدون شما می دانید در طول این کنفرانس است. منظورم این است که ما تمام نمایندگی متحده است. همه ما باید فرمانداران بدون در نظر گرفتن حزب که خود را به پول است. و به همین دلیل من دیروز گفت ما در حال رفتن به فشار دکمه مکث در اینجا چون من فکر می کنم کل این کسب و کار از کمک های اضافی برای دولت و دولت های محلی باید به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت. شما مطرح خودتان این مسئله مهم از آنچه متحده انجام داده اند و بسیاری از آنها را انجام داده اند خود را با برنامه های بازنشستگی خود را. وجود دارد رفتن به هر گونه تمایل در طرف او به قید وثیقه از دولت حقوق بازنشستگی با قرض گرفتن پول از نسل های آینده است.

پس این است که یک مقدار بزرگتر مکالمه از ما تا به حال ارائه کمک برای کسب و کار کوچک به این دلیل که دولت بسته آنها را قرار داده و آنها را پایین قرار داده و آنها را از کسب و کار و یا کمک به بیمارستان ها که بودند غرق COVID-19 بیماری است. این است که بسیار متفاوت تصمیم گیری است. این همه مالیات مقامات درست مثل ما هستند و من فکر می کنم که چرا ما نیاز به یک fulsome کنفرانس-بحث گسترده ای میان جمهوری خواهان مجلس سنا قبل از ما این راه.

هویت: من با شما موافقم. من فکر می کنم مردم نمی دانند چگونه به شدت نامناسب برخی از ایالت ها شده اند و خود را تهی دست بدهی. و اگر آنها در بخش خصوصی آنها را به سازماندهی مجدد تحت قانون ورشکستگی. اما هیچ کد ورشکستگی فصل. آیا شما فکر می کنم که ما نیاز به اختراع یک به صورت متحده به طوری که آنها می تواند به تخلیه برخی از این بدهی ها که در محل قرار داده شد و توسط فرمانداران قبلی مانند منظورم جری براون زد سادگی برنامه های عمومی برای کارکنان اتحادیه های کارگری بود که فقط حیرت انگیز و آیا به عنوان خاکستری دیویس به عنوان شما می دانید بسیاری از فرمانداران دموکرات ایلینوی است که احتمالا بدترین و کانکتیکات است. آنها فقط پول داده می شود تا دور در سال به افرادی که کار نمی کند.

مک کانل: آره من قطعا به نفع متحده اجازه می دهد به استفاده از مسیر ورشکستگی. آن را موجب صرفه جویی در برخی از شهرستانها. و هیچ دلیلی برای آن نمی شود در دسترس است. حدس من این است که اول خود انتخاب خواهد بود برای دولت فدرال به قرض گرفتن پول از نسل های آینده به ارسال آن به آنها را در حال حاضر به طوری که آنها مجبور به انجام این کار است. این چیزی است که من قصد دارم به نفع.

سناتور نظر نمی بیش از رفتن به خوبی با فرمانداران هر دو طرف. هوگان جمهوریخواه فرماندار مریلند گفت: “میچ مک کانل احتمالا تاسف کرد و گفت که. اگر او نمی کند آن را پشیمانی در عین حال من فکر می کنم او آن را پشیمانی. و من فکر می کنم او به تغییر ذهن خود را در مورد آن.”

Cuomo دموکرات فرماندار نیویورک به نام ورشکستگی پیشنهاد “یکی از واقعا خنگ ایده ها از همه زمان” و اعتراض به دخالت دفتر فریم این موضوع به عنوان یک آبی “دولت نجات.”

هوگان و کومو صندلی و معاون صندلی ترتيب ملی فرمانداران انجمن به نام به حال برای $500 میلیارد فدرال برای کمک به طور مستقیم به ایالات متحده برای کمک به پوشش “شدید درآمد دولت کمبود” با توجه به همه گیر و اقامت در خانه سفارشات به معنای مبارزه با آن است. “ما باید مجاز به استفاده از هر دولت و تثبیت منابع مالی برای جایگزینی درآمد از دست داد و این بودجه باید به تنها COVID-19 مربوط به هزینه” این NGA گفت: در 11 آوریل آزادی مطبوعات.

مک کانل در مارس 22, مصاحبه و دیگران گفت که او می خواهد هر بیشتر دولت و بودجه دولت های محلی گره خورده است به طور خاص به COVID-19.

این McGrath کمپین به ما گفت: “در واقع کنتاکی بزرگترین روزنامه لویی پیک مجله گزارش شد که در آن مک کانل اولویت است که فایل برای ورشکستگی بیش مقیاس بزرگ فدرال کمک” با اشاره به یک مقاله در این مقاله که گفت: مک کانل گفت: “او خواهد و نه اجازه دولت برای ورشکستگی فایل از آنها فدرال ‘چک سفید’ در میان coronavirus بیماری همه گیر.”

در رادیو مصاحبه مک کانل گفت: “ما در حال آماده به ارسال یک بررسی خالی به آمریکا و دولت های محلی به صرف به هر حال آنها را انتخاب کنید. ما تا به حال یک tranche برای آنها در اولین لایحه $2.2 تریلیون دلار اسکناس. آن را به کروناویروس-مرتبط است. و من فکر می کنم ما نیاز به یک بحث کامل نه تنها در مورد اگر ما فراموش ایالتی و محلی, چگونه آن را صرف.” او افزود: “نگاه تنها راه حل است در نهایت شروع به باز کردن” به معنی اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است.

اما در مصاحبه های بعدی در روز بعد از “ورشکستگی” نظر مجلس نمایندگان آمریکا تاکید کرد که او گفت: آن را باید “گزینه” است و او نمی خواست هر آینده فدرال کمک به “تعمیر سن مشکلات” در ایالت “کاملا نامربوط” به coronavirus بیماری همه گیر.

“من نمی گویم آنها را به ورشکستگی. من فکر می کنم آن را فقط یک گزینه نگاه شود که متاسفانه متحده ندارد و این گزینه در حال حاضر شهرستانها انجام,” او گفت: در یک مارس 27 فاکس نیوز مصاحبه رادیویی. “من لزوما آن را توصیه می, اما من اشاره به این که آنها خود را مشکلات مالی که تا قبل coronavirus و من علاقه مند به قرض گرفتن پول از نسل های آینده برای رفع عصر-مشکلات قدیمی است که می گوید که آنها خود را ایجاد کرده کاملا نامربوط به این.”

او گفت: “احتمالا خواهد بود یکی دیگر از دولت های محلی و بودجه لایحه” و این که “ما می خواهیم برای کمک به آنها را با هزینه های که به طور مستقیم مربوط به شیوع کروناویروس.” اما او گفت: “ما نیاز به مطمئن شوید که ما رسیدن به چیزی است که فراتر از به سادگی با ارسال پول است.”

در یک فاکس نیوز مصاحبه تلویزیونی در آوریل 30, او گفت:, “من فکر نمی کنم بسیاری از ایالت ها را انتخاب کنید که گزینه” معنای ورشکستگی است. “اما نکته این است که ما نه علاقه مند به قرض گرفتن پول از نسل های آینده به ارسال به متحده برای کمک به آنها با تصمیم گیری های بد آنها در گذشته ساخته شده ربطی به coronavirus بیماری همه گیر.”

و او ساخته شده نظرات مشابه در مارس 27 فاکس نیوز مصاحبه کرد و گفت که “ما قطعا باز با توجه به کمک های اضافی به دولت و دولت های محلی که در بالا از آنچه ما در حال حاضر انجام می شود در مراقبت عمل می کنند.”

مراقبت عمل می کنند و یا Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, قانون ارائه 150 میلیارد دلار به دولت و دولت های محلی به “جبران هزینه های ناشی از این بیماری همه گیر” به عنوان یک تجزیه و تحلیل از این قانون از بگمارند دفتر بودجه کنگره آن را توصیف کرد.

در یک op-ed منتشر شده در مجله پیک در مارس 14, مک کانل گفت: کنتاکی دریافت کرده بود بیش از 1.7 میلیارد بود و “انعطاف پذیری” به استفاده از پول برای “حقوق از اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی حرفه ای و دیگران مبارزه با این بیماری همه گیر” و همچنین “هزینه های تست و ردیابی تماس” و یا توزیع پول به کنتاکی خانواده. او همچنین استدلال کرد که این تاثیر دولت از قانون بیشتر است که پس از عمل شامل پول برای مسکن کمک بخشایش وام برای کسب و کار, فرودگاه, بودجه, و بیشتر. این قانون که گسترش مزایای بیکاری و ارائه تخفیف به آمریکایی ها درآمد کمتر از درآمد خاصی آستانه.

اما دولت و مقامات محلی از جمله NGA نامیده اند و حتی بیشتر بودجه انعطاف پذیر است که اجازه می دهد آنها را به پوشش درآمد مالیاتی زیان پایدار به دلیل تاثیر اقتصادی همه گیر و زیان آنها هشدار می دهند که می تواند منجر به اخراج از کارکنان دولت و کاهش خدمات دولتی. در آوریل 20, دو روز قبل از مک کانل صحبت هیو هویت را نشان می دهد لویی مترو شورای نوشت: به McConnell, درخواست برای چنین “عمومی صندوق امداد.”

این McGrath, کمپین با اشاره به اهمیت عمل “را شامل نمی شود کمک های مالی برای پوشش متحده’ کمبود بودجه با توجه به کروناویروس همه گیر” و اشاره ما به یک مقاله خبری در مارس 30 گزارش از ایالت کنتاکی بودجه مدیر برآورد دولت می تواند تا 500 میلیون دلار درآمد کمبود این سال مالی به پایان می رسد که 30 ژوئن به دلیل اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

ما خواسته مک کانل انتخاباتی اگر سناتور پشتیبانی بودجه اضافی است که می تواند با استفاده از پوشش آن coronavirus مربوط به کمبود درآمد.

“مک کانل رهبر بارها گفت بیشتر دولت و کمک های محلی باید برای رفع مشکلات در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس,” کمپین دبیر مطبوعاتی کاترین Cooksey در پاسخ به یکی دیگر از مارس 22 مصاحبه است که در آن مک کانل گفت: “ما علاقه مند در تلاش برای کمک به آنها را با هر چیزی مربوط به کوروناویروس. … ما در حال رفتن به وزن تاثیر از آنچه که ما در حال حاضر اضافه شده به بدهی ملی و مطمئن است که اگر ما با ارائه کمک های اضافی برای دولت و دولت های محلی آن را تنها برای coronavirus امور مرتبط. ما علاقه مند به حل مشکلات بازنشستگی خود را برای آنها.”

در مه 11, مک کانل گفت: از چشم انداز دیگری coronavirus امداد لایحه “ما اساسا ارزیابی آنچه که ما انجام داده ایم در حال حاضر.” او به سی ان ان گفت با توجه به شبکه های کابلی: “من فکر نمی کنم ما هنوز احساس فوریت بلافاصله اقدام. که می تواند [آمده] اما من فکر نمی کنم آن است.” چهار روز بعد دموکراتیک کنترل به تصویب مجلس یکی دیگر از امداد لایحه که شامل نزدیک به $1 تریلیون دلار برای کشورهای شهرها و قبایل بومی آمریکا اما این چهره جمهوریخواه مخالف است. این نیویورک تایمز در توصیف این لایحه به عنوان “یک پیام سند از یک قطعه ماندگار از قانون است.”

بنابراین مک کانل نشده متعهد به نوع انعطاف پذیر نیست-وابسته-به-COVID-19-هزینه های امداد محلی و مقامات دولتی از جمله NGA اند درخواست شده است. و او و سنا دفتر نشان داده اند او “نمی خواهید به تصویب آنچه که او خواستار ‘آبی خارجه ایتالیا,'” به عنوان McGrath می گوید: در مبارزات انتخاباتی آگهی. اما این glosses بیش از این واقعیت مک کانل گفته او “باز” بیشتر به دولت های ایالتی و محلی کمک های ارائه شده این coronavirus-مرتبط است.

و تبلیغ غلط است که به ادعای او گفت کنتاکی “فقط باید اعلام ورشکستگی.” او گفت: آن را باید یک گزینه قانونی برای دولت در مواجهه با بودجه گلایه های نامربوط به این بیماری همه گیر.

McGrath را “مترقی’ نقل قول

در پاسخ آن تبلیغ این کمپین مک کانل با استفاده از یک کلیپ صوتی از McGrath از یک سال 2018 جمع آوری کمک و گفت: “من بیشتر سمت چپ من پیشرفته تر از هر کسی در ایالت کنتاکی است.”

در عین حال یکی دیگر از تلویزیون, آگهی, راه اندازی, مارس 20 McGrath, شمارنده “میچ مک کانل می خواهد شما را به این باور” او گفت: نقل قول: “اما این مسخره است. این doctored صوتی.”

چگونه است که صدا doctored? این McGrath کمپین به ما گفت: “صوتی ویرایش شده است به عمد تغییر معنای آن و سناتور مک کانل باید آزادی کامل صوتی.”

این مک کانل اردوگاه با استفاده از این کلیپ در سال گذشته به عنوان به خوبی. در رادیو تبلیغ پاسخ آن McGrath, کمپین به اشتراک گذاشته شده با ما McGrath مک کانل گفت: “قطع نیمی از این جمله است.” او در ادامه گفت او صحبت کردن در مورد “نه گرفتن پول از لابی اسلحه” و این که او “در مقایسه با خودم به هر کسی که در کنتاکی بود که خدمت در آن دفتر.”

این کمپین همچنین به ما گفت که آن را “نه ضبط صوتی که” زمانی که ما خواسته اگر McGrath اردوگاه می تواند به ارائه آن است.

ما خواسته کمپین مک کانل اگر آن را به اشتراک گذاری صوتی کامل از این رویداد با ما بنابراین ما می تواند حل و فصل اختلاف. اما ما تا به حال هیچ شانس وجود دارد یا نه.

Cooksey این کمپین مک کانل دبیر مطبوعاتی گفت: ما McGrath پاسخ به کلیپ صوتی شده اند “در حال تحول است.”

“او تا سال 2018 کمپین اصلی پاسخ به این صدا بود که به اذعان کرد که دیدگاه های خود را در بسیاری از چیزهایی که بسیار مترقی است.’ سپس McGrath نمی تواند به یاد بیاورید زمینه نقل قول گفت: “این در اصل یک شوخی’ و در حال حاضر او ادعا می کند آن را doctored,” Cooksey گفت.

اما این کاملا درست نیست. این نقل قول از او 2018 مدیر کمپین در وهله اول این بود که: “امی موقعیت در بسیاری از چیزهایی که بسیار مترقی است. دیگران کمتر است.” و او نیز گفت: با توجه به لگزینگتون هرالد رهبرکه او مطمئن نیستید که از زمینه. که در ماه اوت سال 2018 پس از Rep. اندی Barr که McGrath شد تلاش برای سرنگون کردن استفاده می شود کلیپ گزارش از جمع آوری کمک در ماساچوست در یک حمله آگهی.

در سپتامبر سال 2018 تلویزیون مصاحبه McGrath پرسیده شد که آیا نظر او بود “یک شوخی” توسط خبرنگار. او پاسخ داد: “که بود, آره منظورم این بود که اساسا یک شوخی بود اما بر اساس یک موضوع درست است. و من صحبت کردن در مورد این واقعیت است که من پیشرفته تر از هر کسی که تا کنون برگزار می شود این صندلی بر روی یک موضوع خاص.”

ما به سادگی نمی تواند تعیین کند که آیا McGrath یک شکایت قانونی در مورد استفاده از فایل های صوتی بدون کامل سخنان که کمپین مک کانل نمی فراهم می کند.

این McGrath, کمپین اشاره کرد که او “مستقل برای 12 سال در نظر گرفته و در حال اجرا برای کنگره به عنوان یک نهاد مستقل در سال 2018 است.”

این مک کانل آگهی همچنین ادعا می کند McGrath است “100% طرفدار سقط جنین حتی در 9 ماه است.” مک گراث در پاسخ به این که در آگهی و همچنین گفت: “البته من نمی حمایت از سقط جنین در اواخر مدت.”

این McGrath, کمپین همچنین گفت: ما این ادعا را “نادرست” و McGrath “پشتیبانی از زمان فدرال محدودیت در سقط جنین.”

استناد در این آگهی برای یک مقاله در مورد یک مارس 2018 مصاحبه رادیویی که در آن او جواب نمیده آیا باید وجود داشته باشد هر گونه محدودیت در سقط جنین هنگامی که پرسیده شد. اما مبارزات انتخاباتی و بعد از آن گفت که او مورد احترام قانون فعلی که شامل محدودیت McGrath خودش است پس گفت: محدودیت در سقط های “معقول” و “کافی است.”

“شما نمی فکر می کنم باید وجود داشته باشد هر گونه محدودیت در سقط جنین ؟” رادیو میزبان لری Glover خواسته McGrath در مارس 2018 مصاحبه با توجه به لگزینگتون هرالد رهبر. “من فکر نمی کنم دولت باید درگیر در تصمیم گیری در بدن یک زن.” زمانی که فشار دوباره — “پس شما فکر می کنید یک زن در راه به بیمارستان برای زایمان می تواند تصمیم به سقط جنین آن را به جای؟” گلوور پرسید: — McGrath تکرار پاسخ او: “من فکر نمی کنم دولت باید درگیر در حق زن برای انتخاب آنچه که اتفاق می افتد به بدن او.”

اما McGrath صحبت در مورد حمایت از محدودیت های فعلی در مصاحبه های بعدی. در اکتبر 2018 مصاحبه با Lawrenceburg, کنتاکی را Anderson اخباراو گفت: “این ادعا که من به نوعی برای سقط جنین در ماه نهم است توهین آمیز و مسخره است. … کافی وجود دارد محدودیت در سقط جنین و من مخالف هستم به اواخر دوره سقط جنین (به جز وقتی که می آید به مسائل مربوط به زندگی مادر).” در جولای سال 2019 مصاحبه با لوئیزویل پیک-مجلهاو گفت: “من فکر می کنم به اندازه کافی وجود دارد محدودیت در سقط جنین و آنها معقول است. بنابراین در حال حاضر شما می توانید راه رفتن به یک کلینیک هشت ماه باردار و سقط جنین شما نمی توانید آن را انجام دهید و این معقول است.”

همانطور که ما قبل از نوشته lخوردند-اصطلاح سقط جنین نادر است. تازه ترین مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش سقط جنین در ایالات متحده یافت می شود که 1.2 درصد در انجام و یا پس از 21 هفته حاملگی زمان با توجه به سال 2016 داده و 65.5 درصد از سقط جنین انجام شد و در هشت هفته اول بارداری. CDC گزارش ارقام مشابه برای سال 2015.

محدودیت های سقط جنین توسط دولت متفاوت است; فدرال محدودیت بلوک پزشکی و دیگر فدرال برنامه های بهداشت از پوشش سقط جنین به جز در موارد تجاوز به عنف و زنای با محارم و یا خطر افتادن از زندگی زن است. کنتاکی منع سقط جنین پس از 20 هفته مگر در مواردی وجود دارد یک تهدید برای سلامت مادر دارد. چهل و سه ایالت در مجموع باید برخی از نوع حاملگی محدود با توجه به Guttmacher موسسه با استثنا برای سلامتی و/یا زندگی خطر افتادن مادر.

تبلیغ نیز می گوید McGrath “می خواست رئیس جمهور تهمت استیضاح” و این درست است, او گفت:, “من می خواهم که رای به استیضاح و محکوم در هر دو فقره.” و آن را ویژگی های یک 2018 مصاحبه تلویزیونی که در آن McGrath گفت: ساختمان یک مرز دیوار به عنوان پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن است “کاملا احمقانه است.” او در ادامه گفت که “این یک قرن نهم راه حل برای یک قرن 21 مشکل” و که او را رای “نه” در بودجه برای یک دیوار “مگر آن آمد در برخی از مرتب کردن بر اساس بسته که در آن ما DACA گیرنده به طور تمام شهروندان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de