یک پزشک در میان برخی از 500 پرسنل پزشکی و 600 نفر قرار داده شده در زیر سخت coronavirus قرنطینه در بزرگترین بیمارستان در اوفا پایتخت روسیه باشقیرستان منطقه می گوید که امکانات پزشکی شد شاهد افزایش موارد نسبت داده شده به “ذات الریه” برای دو هفته.

“جریان بيماران به سادگی عظیم” دکتر Rimma Kamalova سر از Kuyatov جمهوری خواه بالینی بیمارستان بخش روماتولوژی گفت: RFE/RL در 8 آوریل.

“چیزی عجیب و غریب اتفاق می افتد به نوعی از شیوع پنومونی ویروسی و به نظر می رسد آنها برنامه ریزی شده در بیماران پس از رسیدن با برخی از بیماری های دیگر,” او گفت:, و اضافه کرد که در حالی که برخی داده شد سواب برای سویه های آنفولانزا هیچ یک تست شد و برای کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری است.

باشقیرستان سر Rady Khabirov اعلام کرد در VK شبکه های اجتماعی در مارس 7 که روسیه در منطقه ثبت شده بود اول آن coronavirus مرگ و میر. قربانی یک 80 ساله بود درگذشت درگذشت دو روز قبل از.

پس از مرگ در بیمارستان قرار داده شد تحت قرنطینه به مدت دو هفته در سوء ظن است که پنج کارکنان و دو بيمار آلوده شده است با کوروناویروس.

یک دوجین بیماران و پرسنل پزشکی در این مرکز را پس فرستاده شده است برای درمان در یک عفونی-بیماری های بیمارستان.

Kamalova گفت که اعضای هیات گزارش شده بود افزایش بروز پنومونی اما مواخذه شد و نه کار هست و نه زیر استانداردهای بهداشتی اتهام که او رد.

تعدادی از بیماران مبتلا به ذات الریه در ادامه به افزایش Kamalova اضافه شده است.

باشقیرستان واقع حدود 1200 کیلومتری شرق مسکو ثبت شده بود 16 coronavirus عفونت به عنوان از آوریل 8 با یک مرگ و میر. روسیه به عنوان یک کل تایید کرده بود بیش از 8,670 موارد عفونت با حداقل 63, مرگ و میر, اگر چه آمار رسمی مربوط به COVID-19 پرسش شده است.

در آوریل 7, منطقه, وزیر بهداشت, Maksim Zabelin اعلام کرد که تمام کارکنان در Kuyatov جمهوری خواه بالینی بیمارستان خواهد بود آزمایش coronavirus چند بار.

Zabelin همچنین گفت که قرنطینه کارکنان ارائه شده بود با تجهیزات حفاظت شخصی و تا به حال به اندازه کافی دارو برای ادامه به طور موثر درمان بیماران.

اما Kamalova گفت: RFE/RL که او و همکار پزشکی کارگران ارائه شده بود تنها با ساده ماسک و دستکش ضد عفونی کننده و الکل و دستمال مرطوب برای دفع عفونت کروناویروس اما که تمام بدن منطبق مناسب و تجهیزات مورد نیاز به درمان جدی coronavirus عفونت نشده بود ساخته شده است در دسترس است.

“ما را دچار ناراحتی” Kamalova گفت: از کارکنان پزشکی. “اما برای ما این است,” او اضافه شده ابراز نگرانی برای بیماران تحت درمان در بیمارستان است.

“ما در حال حاضر باید با هم کار کنند در همبستگی و پرتاب سرزنش از یک سر درد به یک سالم” او گفت:. “و نمی پنهان نمی براق بیش از دولت واقعی امور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im