مورمانسک, روسیه — تا همین اواخر عظیم کلا حیاط پروژه در شهر Belokamenka در ساحل غربی این کلا بای بهترین و شناخته شده به عنوان یک شاخص از روسیه را تلاش برای توسعه شمال دور و باز منطقه قطب شمال برای بهره برداری اقتصادی.

در حال توسعه به مدت شش سال در حال حاضر این پروژه توسط طبیعی-شرکت گاز Novatek خواهد ساخت گاز سیستم عامل است که می تواند یدک کشیده به نسبتا کم عمق همراه روسیه در قطب شمال ساحل. هدف این است که برای افزایش Novatek را گاز طبیعی مایع (LNG) به تولید برخی از 34 میلیون تن در سال با خیلی از آن صادر شده از طریق دریای شمال مسیر به مشتریان در شرق آسیا است.

در هفته های اخیر, اما, Belokamenka — که گزارش جمعیت فقط 84 نفر در سرشماری سال 2010 — است به دست آورد شهرت به عنوان یک کانون در روسیه در حال انجام COVID-19 بحران است. سایت ساخت و ساز که در استخدام 9,000-11,000 کارگران از سراسر روسیه و اتحاد جماهیر شوروی سابق به طور رسمی ثبت نام بیش از 2000 مورد از coronavirus. و این ارقام در ادامه به افزایش حداقل 100 در هر روز.

به عنوان از آوریل 11, منطقه مورمانسک تا به حال رسما ثبت نام 2,416 coronavirus عفونت 2,045 از آنها در Belokamenka. این منطقه تا به حال ثبت شده مرگ و میر پنج از COVID-19-اما شواهدی وجود دارد که رسمی آمار و ارقام مرگ و میر در سراسر روسیه ممکن است قابل ملاحظه ای پایین تر از واقعی تلفات.

The Novatek construction site in Belokamenka.


این Novatek سایت ساخت و ساز در Belokamenka.

همان روز رئیس جمهور ولادیمیر پوتین دستور وزارت موقعیت های اضطراری برای ارسال یک دوم تلفن همراه در بیمارستان به Belokamenka توسط مارس 20.

Belokamenka است تنها یکی از بسیاری از راه دور مورمانسک منطقه شهرک زور زدن برای مقابله با کروناویروس بحران سیاسی و اقتصادی و اجتماعی زیرساخت توسط یک کارفرما که اولویت های خود را — حتی در بهترین زمان — نه همیشه همزمان با آن دسته از ساکنان محلی است.

بدون نظر

اطلاعات از این پروژه سخت به آمده است. Novatek کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

“شوهر من داده شده است ماسک, ماسک” تاتیانا که نمی خواهم نام خانوادگی او منتشر شده برای ترس از عواقب گفت: RFE/RL توسط تلفن از روسیه جنوبی شهر کریمسک. “اما به دور از همه وجود دارد یکی است. تا آنجا که من می دانم, شده است وجود دارد هیچ ضد عفونی وجود دارد و آن این است که غیر ممکن است برای عمل اجتماعی فاصله. وجود دارد هیچ عفونی و بدون دستکش. آنها فراموش اتفاقی تست. هیچ کس در تیم تست شده در تمام.”

Belokamenka

Belokamenka

تاتیانا گفت: او را دو ماه از تغییر در سایت رسما به پایان رسید اما او هیچ ایده که او قادر خواهد بود به بازگشت به خانواده خود را. کارگران در این سایت به طور کلی کار یک یا دو ماه شیفت و سپس بازگشت به خانه برای یک ماه استراحت.

“شوهر من قرار بود تخلیه از سایت,” او گفت:. “وجود دارد 38 از آنها آماده برای رفتن. آنها بسته بندی و قرار دادن در اتوبوس, اما آنها پشت در دروازه. آنها فکر می کردند آنها قادر به ترک روز بعد اما آنها نمی تواند. من نگران هستم که اگر آنها نمی, تخلیه افراد سالم و سپس همه آنها را آلوده. که می داند که چگونه این بیماری را توسعه دهیم؟”

به عنوان یک قاعده کارگران در کلا حیاط قرار دارد در اصلاح ظروف حمل و نقل با هشت کارگران زندگی در یک فضای 2.5 متر در 8 متر است.

“چه اقدامات احتیاطی می شود وجود دارد” گفت: یک کارگر که خواست بود که تنها به نیکولای.

موبایل بیمارستان

بیمار صفر در Belokamenka بوده است و یک کارگر مهاجر از قرقیزستان که وارد این سایت در اواخر فوریه و به زودی آزمایش مثبت است. معلوم است که در آن و یا چگونه او آلوده شد.

در مارس 31, مقامات اعمال قرنطینه در Belokamenka اگر چه کار در سایت بود نه قطع. در 1 آوریل مورمانسک از پارلمان آلکسی Navalny ارسال شده اظهارات از کارگران در این سایت که کارگران جدید میاد کلا حیاط برگزار می شد در قرنطینه “اما در حال منتشر شد پس از 5-6 روز.”

این اولین گزارش رسمی از coronavirus عفونت در کلا حیاط آمد و در مارس 12, اگر چه هیچ شماره یا اطلاعات ارائه شد.

یک ویدیو ارسال شده در مارس 15 به نظر می رسد برای نشان دادن کارگران در محل صف خارج یک کیوسک بدون محافظ دنده و نادیده گرفتن اجتماعی-دورى از پروتکل های.

همان روز منطقه مورمانسک فرماندار آندره ورودی در گزارش اولین تلفن همراه در بیمارستان 500 تخت راه اندازی شد در این سایت.

در تاریخ 1 مه محلی coronavirus پورتال اطلاعات گزارش داد که یک زن کارگر در محل فوت کرده و پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. که گزارش اولیه بود و بعد برداشته شود و به جای یکی گفت که او تا به حال آزمایش منفی است.

در مه 9, رسانه های دولتی گزارش داد که 55 ساله راننده در Belokamenka پروژه مرده بود از دو پنومونی بعد از تست مثبت برای کوروناویروس.

پیشرو پیمانکار در سایت Velesstroi گزارش شده در آوریل 23 که آن را تخلیه برخی از پرسنل خود را از سایت ساخت و ساز به دلیل شیوع. گزارش های رسانه ها گفت: کارگران به طور خلاصه نگه داشته و در یک هتل در مورمانسک قبل از قرار دادن در پرواز چارتر به مسکو و دیگر شهرهای بزرگ بیشتر در جنوب سامارا و یکاترینبورگ.

Speading جنوب

کارشناسان بهداشت و درمان ترس این که Belokamenka است که نه تنها یک کانون برای ویروس اما به طور بالقوه نیز یک منبع برای گسترش آن در سراسر کشور است.

حداقل چهار نفر از Belokamenka کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus پس از رسیدن به یکاترینبورگ, رسانه های محلی گزارش شده در مارس 11. که خبر پس از حداقل 11 کلا حیاط کارگران آزمایش مثبت در یکاترینبورگ پس از ورود از مورمانسک در اواخر ماه آوریل است. با اینحال مقامات در مورمانسک اصرار دارند که همه کارگران در قرنطینه به مدت دو هفته و باید تست منفی برای این ویروس قبل از اینکه مجاز به ترک محل ساخت و ساز.

با توجه به نوایا گازتا, یک کارگر به نام ویتالی, که گفت که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اگر چه او هیچ علائم گفته شد در تاریخ 24 آوریل که او می تواند در ادامه کار در کلا حیاط “به صورت داوطلبانه است.” در مصاحبه با RFE/RL, Velesstroi انسانی-مدیر منابع Maksim Glotov گفت: کارگران خودشان بودند و اصرار از آنها می خواست به ماندن در کار است.

Living quarters at the Novatek construction site.


چهارم زندگی در Novatek سایت ساخت و ساز.

“ما در اینجا مردم با مثبت و منفی نتایج آزمون با هم زندگی” Glotov گفت. “این مانع نیست کار خود را. در این وضعیت آن است که حتی بهتر از بودن بسته تا در یک فضای بسته. و ابتکار عمل آمد و از مردم خود خواست که اگر ممکن است به انصراف از تور خود را. و این است که افرادی که مثبت هستند و کسی که منفی هستند. نکته اصلی این است که آنها لازم نیست که یک تب یا علائم دیگر. قبل از شروع کار همه آنها خود را در دماهای گرفته شده است.”

یک کارگر که خواست به عنوان نیکولای گفت: RFE/RL که کارگران تنها مجاز به سایت کافه تریا در گروه 10. او گفت: در حالی که کسانی که در گروه های کوچک در حال غذا خوردن, جمعیت کارگران ایستاده در اطراف در خارج از ساختمان منتظر نوبت خود را.

“در طول دو یا سه ساعت است که وعده های غذایی در خدمت” مردم صرف 30 یا 40 دقیقه انتظار در خط” نیکولای گفت.

در گفتگو با پوتین در آوریل 28, منطقه ای فرماندار Chibis گفت: “شیوع ویروس در Belokamenka شده است موضعی” — نشان می دهد که آن را به حال شده است موجود و تحت کنترل است. در زمان حل و فصل تا به حال 922 تایید عفونت.

نوشته شده توسط RFE/RL خبرنگار ارشد رابرت Coalson و بر اساس گزارش از مورمانسک توسط خبرنگاران الکساندر Andreyevsky و آنتون Nekayev از شمال میز RFE/RL را خدمات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de