سی ارشد امور مالی به روز شده اعضای شورا در دولت از منطقه مالی اگر شیوع کروناویروس در ادامه به تابستان است.

جفری دویت شهادت جلوتر از یک رای به تصویب قوانین اضطراری در سی که بیشتر منابع در دسترس برای کارگران بیکار و تیره و تار کسب و کار ضربه سخت COVID-19 محدودیت.

“ما نه مشکل مالی. ما در حال شروع این کار در بهترین جای ما شده اند در شهر تاریخ” دویت گفت: شورای.

او به تازگی در جریان این شورا در آن عقب نشینی در اواخر فوریه در امکان از رکود اقتصادی گفت: سهم این شهرستان ذخایر شده بود حرکت هوشمند.

اما او گفت: اگر این بیماری همه گیر محدودیت — از جمله بسته رستوران ها و کافه ها, گردشگری و مکانهای تفریحی — ادامه آن می تواند به معنای تغییرات گسترده برای سی خزانه.

سی صنعت مهمان نوازی باعث می شود که تقریبا نیمی از آن 1.6 میلیارد دلار فروش درآمد مالیاتی با توجه به DeWitt.

“هنگامی که شما را $787 میلیون نفر سالانه به طور متوسط در یک سال نرمال فروش مالیات بر درآمد که در معرض خطر است شما را که خود را حقوق و دستمزد پایه در معرض خطر است اگر آنها بیکار هستند. شما را به این واقعیت است که ما در حال حاضر در یک 4.9% در یک وضعیت بیکاری. اگر شما یک مقدار زیادی از اخراج در آن بخش خاص شما رو می تواند بین 15-20 درصد بیکاری,” او گفت:.

در این زمان از سال در این شهرستان که هنوز بر روی یکی دیگر از 500 میلیون دلار از مهمان نوازی-تولید فروش و درآمد مالیاتی برای حمایت از.

اگر همه چیز همچنان که درآمد ندارد تحقق دویت گفت: این شهرستان در نظر گرفتن آن ممکن است مجبور به قطع آن مقدار از آن هزینه.


بیشتر Coronavirus اخبار


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de