جهانی مرگ و میر از coronavirus بیش از 275,000 با تقریبا 4 میلیون عفونت را تایید کرد و باعث جرم اختلال به عنوان دولت همچنان به سعی کنید به سرعت گسترش جدید بیماری تنفسی.

در اینجا خلاصه ای از COVID-19 تحولات در RFE/RL پخش مناطق.

روسیه

مقامات روسی اعلام کرده بیش از 10000 جدید کروناویروس عفونت در سراسر کشور برای هفتمین روز 9 مه با شماره در مسکو در حال حاضر گرفتی 104,000.

24 ساعته ملی افزایش SARS-CoV-2 عفونت گزارش شده توسط این کشور را وظیفه نیروی مقر — توسط 10,817 به 198,676 — علائم بسیار اندکی افزایش در روز گذشته را افزایش می دهد با وجود دقیق مستند.

روسیه اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر مقامات را مجبور به لغو راهپیمایی و گردهمایی های دیگر برنامه ریزی شده به مناسبت 75 سالگرد پیروزی بر آلمان نازی در ماه مه 9 اگر چه رئیس جمهور ولادیمیر پوتین به نظر می رسد در یک موقر تاج گل-تخمگذار و به یک سخنرانی تلویزیونی از مربع قرمز.

سی و روسیه 80-به علاوه مناطق باید ثبت نام بیش از 1000 نفر به مرکز بحران ملی با اکثریت کسانی که عفونت در پایتخت.

ضد coronavirus نیروی کار گفت: 104 نفر کشته شده بود در روز گذشته در آوردن ملی تلفات به 1,827.

روسیه نسبتا پایین رسمی تلفات باعث انتقاد که مقامات ممکن است پوشش واقعی تلفات شیوع بیماری با عدم به درستی شناسایی coronavirus مرگ چنین اتهامات که رد شده اند توسط مقامات.

کمبود تجهیزات پزشکی از جمله تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت و درمان است گفت: به عنوان یک مشکل عمده در بسیاری از مکان ها.

یک پزشک در آمبولانس واحد در روسیه غربی منطقه ورونژ در اوایل این ماه شد سومین پزشک که می خواهم صحبت کردن در مورد کمبود به سقوط از پنجره بیمارستان در این دوره از چند هفته. دو پزشکان سقوط ثابت کشنده.

مقامات گفت: در 9 مه که مسکو را روز به روز افزایش 5,667 عفونت به 104,189.

شهردار سرگئی سوبیانین اخیرا تخمین زده است که برخی از 2-2.5 درصد از ساکنان پایتخت در حال حاضر آلوده با توجه به اینترفاکس اما معلوم بود که این رقم در آمد از عنوان تست است و هنوز هم گفته می شود بشدت وجود ندارد.

مسکو اعلام کرد در مارس 7 که citywide مستند خواهد بود توسعه یافته تا پایان ماه به عنوان موارد جدید به افزایش ادامه داد.

معاون شهردار آناستازیا Rakova گفت: در 8 مه که ساکنان شهر را ملزم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی شروع مارس 12 و ساکنان نه با پوشیدن ماسک در داخل حمل و نقل عمومی خواهد بود جریمه 5000 روبل ($68).

کمبود تجهیزات پزشکی از جمله تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت و درمان است گفت: به عنوان یک مشکل عمده در بسیاری از نقاط روسیه اگر چه سهم از COVID-19 موارد گزارش شده تا کنون در پایتخت.

روسی فعالان هشدار داده اند که تقریبا 875,000 مردم برگزار شد در این کشور به سر می برند زندان و بازداشت پیش از محاکمه امکانات-و صدها نفر از هزاران نفر از مردم که کار در آنها را — می تواند به ویژه در معرض خطر از گسترش ویروس.

قرقیزستان

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) می گوید: هیئت مدیره خود را تایید کرده است اضافی $121.1 میلیون دلار در کمک های اضطراری به قرقیزستان برای پاسخگویی به نیازهای فوری ناشی از شیوع COVID-19 بیماری همه گیر.

این کمک های اضطراری شد و تایید شده توسط هیئت اجرایی صندوق بین المللی پول در آوریل 8, صندوق بین المللی پول گفت: در انتشار اخبار.

صندوق بین المللی پول اضطراری حمایت مالی خواهد شد و سلامت اقتصادی امداد و کمک به تقویت اعتماد به نفس در دولت از ملت از 6.2 میلیون نفر است.

“شیوع بیماری همه گیر را تضعیف کرده است چشم انداز اقتصاد کلان و افتتاح تراز پرداخت ها فاصله تخمین زده شده در حدود 500 میلیون دلار” از صندوق بین المللی پول گفت.

اما بین المللی وام دهنده گفت: وجود یک “بی سابقه سطح بالایی از عدم قطعیت در اطراف این طرح است.”

پرداخت اعلام مارس 8 به ارمغان می آورد کل صندوق بین المللی پول کمک های اضطراری به جمهوری قرقیزستان به آدرس COVID-19 pandemic به $242 میلیون.

Tao Zhang, معاون مدیر عامل صندوق بین المللی پول گفت: “سریع اضافی پشتیبانی دهنده” است که نیاز به را تشکیل می دهند تفاوت بین برآورد 500 میلیون دلار تراز پرداخت ها فاصله و $242 میلیون صندوق بین المللی پول را عرضه کرده است.

قبلا تایید $120.9 میلیون پرداخت آمد و تنها چند روز پس از قرقیزستان را اعلام مارس 24 از وضعیت اضطراری در پایتخت بیشکک و دیگر مناطق و نواحی در پاسخ به گسترش coronavirus.

به اطمینان حاصل شود که وام کارآمد صرف پرداختن به بحران قرقیزستان مقامات متعهد به تقویت تدارکات قوانین صندوق بین المللی پول گفت.

با گزارش “رویترز” TASS و اینترفاکس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de