در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی مارس 19, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “هیچ کس نمی دانست وجود دارد می تواند یک بیماری همه گیر و یا یک بیماری همه گیر از این نسبت.” اما که به سادگی مورد نیست.

در میان دیگران, جامعه اطلاعاتی ایالات متحده هشدار داد در آن سالانه گزارش تهدید برای 2019 که “که ایالات متحده و جهان باقی خواهد ماند آسیب پذیر به بعد آنفولانزای همه گیر و یا در مقیاس بزرگ شیوع یک بیماری مسری است که می تواند منجر به گسترده نرخ مرگ است.”

رئیس جمهور ساخته شده است اظهارات خود در یک coronavirus نیروی کار مطبوعاتی. تهمت منحرف سرزنش وقتی پرسیده شد که در مورد عدم coronavirus آزمون و تجهیزات پزشکی برای مقابله با این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 19: آنها تا به حال یک سیستم منسوخ و آنها تا به حال یک سیستم به طور همزمان بود که به معنای این است. این بود که برای این. هیچ کس نمی دانست وجود دارد می تواند یک بیماری همه گیر و یا یک بیماری همه گیر از این نسبت. هیچ کس تا به حال دیده می شود هر چیزی شبیه به این.

اما کارشناسان هشدار داده اند برای سال در مورد خطر عمده بالقوه فاجعه بار شیوع جهانی بیماری و برخی صدا زنگ که ایالات متحده آماده است برای مقابله با آن است.

“تهدید آنفولانزای همه گیر شماره یک سلامت امنیت نگرانی” Luciana Borio سپس مدیر پزشکی و Biodefense آمادگی سیاست در شورای عالی امنیت ملی گفت: در یک سمپوزیوم در دانشگاه اموری در آتلانتا در سال 2018 به مناسبت 100 سالگرد ویرانگر شیوع آنفولانزای از سال 1918. “ما آماده برای پاسخ ؟ من از ترس جواب این است: هیچ.”

جنیفر هورنای, استاد و مدیر موسس اپیدمیولوژی برنامه در دانشگاه دلاور با سی ان ان گفت “ما برنامه ریزی شده و پیش بینی یک رویداد جهانی مانند این” حداقل از سال 2005 شیوع آنفولانزای مرغی.

پس از رمان coronavirus به نظر می رسد در ووهان چین در ماه دسامبر گذشته و گسترش در سراسر جهان مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم به دنبال بی اهمیت جلوه دادن خطر برای ایالات متحده تشبیه coronavirus به آنفولانزا و ابراز اعتماد به نفس است که آن را می تواند برود هنگامی که آب و هوا گرم. (نگاه کنید به ما داستان “مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد کوروناویروس.”)

تنها به تازگی است که رئیس جمهور آغاز شده است با اشاره به آن به عنوان یک مشکل عمده برای ایالات متحده آمریکا “این است که یک بیماری همه گیر او گفت:” در مارس 17 کنفرانس مطبوعاتی. “من احساس آن را یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر.”

مارک Lipsitch یک اپيدميولوژی استاد در دانشگاه هاروارد به ما گفت که وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که یک بیماری از این نوع مطرح یک تهدید جدی است و این تصور که آن را نمی تواند پیش بینی شده است پایه.

“سه سال پیش کارشناسان گفتند که بت coronaviruses می تواند تبدیل به یک جدید و همه گیر” او گفت: در یک ایمیل. “تقریبا دو ماه پیش کارشناسان میگویند که ویروس جدید در ووهان شد به طور بالقوه یک تهدید جهانی. یک ماه پیش کارشناسان گفتند که آن را به احتمال زیاد همه گیر و کاخ سفید پاسخ این بود که این بود تحت کنترل با وجود این واقعیت است که ما را به عدم تست شد آشکارا دادن کاذب تصویر از میزان عفونت است. این قابل پیش بینی بود و پیش بینی شده هفته ها و ماه های پیش و تنها در حال حاضر است که کاخ سفید بیرون آمدن از انکار و رفتن مستقیم به گفتن آن را نمی توانست پیش بینی شده است.”

احتمال یک بیماری همه گیر شده است روشن به کارشناسان برای مدتی.

بازگشت در سال 2012 برامدگی لبه طبقات سنگ پارسیان با انتشار گزارشی به نام “تهدیدات بدون Threateners? کاوش در تقاطع ها از تهدیدات جهانی عوام و امنیت ملی است.” این گزارش با تمرکز بر پنج خطرات — تکثیر سلاح های هسته ای, جنگ در خاورمیانه, کمبود آب, بیماری های همه گیر و تغییر آب و هوا.

از پنج آن گفت: “در شرایط فعلی تنها بیماری های همه گیر به نظر می رسد به یک تهدید وجودی قادر به از بین بردن امریکا راه زندگی است.”

در این گزارش گفت که “در آینده همه گیر ممکن است عملا خاص” و اضافه میکند: “آن زمان و شدت نیست.” تاکید به نیاز به تمرکز بر روی موضوع حق دور این سند گفت: “بیماری های همه گیر در حال یک امکان واقعی در اینجا و در حال حاضر هیچ چیزی در آینده در مورد آنها.”

یک هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمریکا در ژانویه 2017, اوباما مقامات دولت با تمرکز بر خطرات ناشی از یک بیماری همه گیر در یک جلسه توجیهی برای تهمت و مشاوران با توجه به سیاست. یکی از سناریوهای ممکن ترسیم شده شامل سرعت گسترش جهانی بیماری های پیشرو در برخی از کشورها برای تحمیل ممنوعیت سفر.

در یک مقاله خارجی در امور لیزا موناکو اوباما در میهن مشاور امنیت نوشت: “ما شامل همه گیر سناریو چون من اعتقاد داشت و من هشدار داده اند از آنجا که در حال ظهور بیماری های عفونی به احتمال زیاد به یکی از بدترین خطر برای دولت جدید.”

آمریکا و جامعه اطلاعاتی را در سراسر جهان تهدید ارزیابی 2019 نیز با هدف توجه در احتمال یک بیماری همه گیر.

“ارزیابی ما این است که ایالات متحده و جهان باقی خواهد ماند آسیب پذیر به بعد آنفولانزای همه گیر و یا در مقیاس بزرگ شیوع یک بیماری مسری است که می تواند منجر به گسترده نرخ مرگ و ناتوانی شدت تحت تاثیر اقتصاد جهانی فشار بین المللی منابع و افزایش تماس ها در ایالات متحده برای حمایت از” این گزارش گفت:.

در این گزارش گفت: این پیش بینی “بیشتر شیوع بیماری های عفونی به دلیل سریع ناخواسته شهرنشینی طولانی مدت انسان دوستانه بحران انسانی تاخت و تاز به قبلا بی قراری زمین گسترش سفر و تجارت بین المللی و منطقه ای تغییر آب و هوا.”

و آن هشدار میدهد: “اگر جامعه بین المللی ساخته شده است شکننده بهبود بهداشت جهانی امنیت این سود ممکن است ناکافی است.”

در ارزیابی خود از سال قبل از, جامعه اطلاعاتی هشدار داد — presciently — که یک “رمان سویه تلخ میکروب است که به راحتی انتقال بین انسان همچنان به عنوان یک تهدید عمده.”

آن را ممکن است برای پیش بینی زمانی که یک بیماری همه گیر رخ خواهد داد اما تهمت غلط است که می گویند که “هیچ کس نمی دانست” یک “بیماری همه گیر و یا یک بیماری همه گیر از این دین” می تواند اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de