گروزنی — Facebook دوباره مسدود Instagram حساب رمضان قدیروف کرملین حمایت استبدادی رهبر روسیه در قفقاز شمالی منطقه چچن و همچنین چندین حساب های دیگر استفاده می شود که او گفت: آن را زیر تحریم های اعمال شده توسط ایالات متحده در برابر بسیاری از مقامات روسی.

Facebook این شرکت که صاحب Instagram گفت: May 13 حرکت گرفته شده به حذف “یک حساب کاربری از یک فرد است که تحت تحریم.”

در این گزارش همچنین مسدود Instagram حساب قدیروف همکاران نزدیک: روسیه قانونگذار آدم Delimkhanov چچن مجلس Magomed Daudov و منطقه معاون نخست وزیر Abuzaid Vismuradov.

کسانی که در تلاش برای مشاهده قدیروف ادعا حساب دریافت یک پیام از Instagram گفت: در این صفحه در دسترس نیست به عنوان “لینک شما به دنبال آن ممکن است شکسته شود و یا ممکن است صفحه حذف شده اند.”

نام Dudayev مدیر چچن را تلویزیون دولتی شرکت قدیروف گفت که هرگز متعلق به حساب های مسدود شده, و اضافه کرد که آنها باز شد توسط شرکت های تلویزیون و یک پایه به نام بعد از قدیروف پدر Akhmat قدیروف.

این اولین بار نیست اجتماعی-رسانه های غول پیکر است که انتقاد در زمان آن محدود و به ظاهر ناهموار پاسخ به چنین مواردی را مسدود کرده است قدیروف حساب که در یک نقطه به مجموع 4 میلیون پیروان.

در سال 2017, زمانی که رهبر چچن حساب در Facebook و Instagram مسدود شد, برای اولین بار, Facebook گفت: این حرکت گرفته شد به دنبال تحریم آورده زیر Magnitsky عمل 2012 قانون است که با هدف به مجازات مقامات روسی به اتهام درگیر در نقض حقوق بشر است.

قدیروف که اضافه شد به ایالات متحده آمریکا لیست در سال 2017 افتتاح حساب های جدید آن نیز مسدود شده در سال 2018 و 2019.

گروه های حقوق بشر می گویند قدیروف با استفاده از اقدامات سرکوبگرانه و ایجاد یک آب و هوا از مصونیت برای نیروهای امنیتی در منطقه است.

کرملین می گویند منتقدان ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه تبدیل شده است چشم خود را به اتهام نقض حقوق بشر و نقض در قانون اساسی این کشور توسط قدیروف چرا که او متکی به شورشی سابق فرمانده به کنترل تمایلات جدایی طلب و خشونت در چچن سایت از دو ویرانگر شوروی سابق و جنگ و یک اسلامگرا شورش است که گسترش به دیگر عمدتا مسلمان مناطق در قفقاز شمالی.

آمریکا تحریم قانون است به نام بعد از سرگئی Magnitsky یک وکیل دستگیر شد و پس از دمیدن سوت در آنچه او گفته شد سرقت از $230 میلیون دلار از خزانه دولت از طریق مالیات تقلب.

او در زندان درگذشت در دسامبر 2009. بستگان و فعالان حقوق زن گفت که او شکنجه شده و محروم از مراقبت های پزشکی.

یک شورای اروپا بررسی به این نتیجه رسیدند که این شرایط منجر به مرگ او به مبلغ شکنجه.

با گزارش ریا نووستی و بی بی سی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de