کیف — تماس با آن breaking bad اوکراین ،

در یک صحنه ترسناک یادآور ضربه سری تلویزیون مورد یک معلم است که تصمیم می گیرد به تولید و فروش درجه بالا مواد مخدر به ارائه برای خانواده اش یک کیف شیمی استاد بازداشت شده است به اتهام راه اندازی یک آزمایشگاه مخفی برای تولید متامفتامین و سایر مواد مخدر.

سرویس امنیتی اوکراین (SBU) گفت: در Facebook پست به تاریخ مارس 22, که ناشناس, استاد, استفاده می شود که به تدریس شیمی در یک دانشگاه در پایتخت دستگیر و زندانی شده بود به ظن سازماندهی یک گروه برای تولید مواد غیر قانونی است.

“این گروه تا به حال دو راز labs یکی در گروه رهبر را در محل اقامت در [کیف] و دیگری در یک گاراژ اجاره یک خانه خصوصی در کیف منطقه” دانشگاه شهید بهشتی در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که علاوه بر ساخت خود را در مواد مخدر و استاد با استفاده از تخصص خود را به آموزش دیگران در مورد چگونگی ساخت مواد مخدر.

با توجه به بیانیه این گروه دریافت کرده بود جزء مواد شیمیایی از آسیا و اروپای غربی و توزیع مواد مخدر از طریق اینترنت.

دانشگاه شهید بهشتی گفت: یافته های اولیه حاکی از اعضای گروه برنامه ریزی برای تولید نزدیک به 30 کیلوگرم مواد مخدر روانگردان به ارزش حدود 7.5 میلیون hryvnyas ($275,000) در بازار سیاه قیمت.

آن اضافه شده است که اعضای این گروه که تعداد و هویت اعلام نشده بودند رسما اطلاع داد که آنها مشکوک در غیر قانونی تولید, ذخیره سازی, حمل و نقل و فروش مواد مخدر و همچنین برای سرقت و اختلاس و اخاذی از تجهیزات به طور غیر قانونی ساخت غیر قانونی مواد مخدر.

دانشگاه شهید بهشتی ویدیو در Facebook عنوان شد Breaking Bad کیف-Style: استاد شیمی سازماندهی آمفتامین تولید.

شکستن بد محبوب آمریکایی neo-غربی جرم و جنایت, درام, سریال در مورد والتر وایت یک دبیرستان معلم شیمی که تبدیل خود را به یک پیشرو آمفتامین تولید کننده در آلبوکرک نیومکزیکو به پول برای خانواده اش پس از او مبتلا به سرطان است.

بر خلاف اوکراین تقلیدی سفید بود و هرگز توسط پلیس گرفتار.

نشان می دهد که موفق به کسب 12 امی تلویزیونی, جوایز, پخش قسمت 62 از 2008 به 2013.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im