رهبر چچن رمضان قدیروف می گوید او احساس خوبی در یک تلاش آشکار برای برطرف کردن گزارش های رسانه ها در مورد بستری شدن در بیمارستان با COVID-19.

“من کاملا سالم فرد” رهبر چچن گفت: در مصاحبه ای در مه 27, به صورت زنده در Instagram با aide نام Dudayev.

در اشاره آشکار به رسانه ها گزارش که اشاره به یک کاتتر قابل مشاهده در بازوی راست خود را در طول یک سخنرانی تلویزیونی جلسه در گروزنی در مه 26, او استدلال کرد که وجود دارد هیچ چیز ویژه ای در مورد آن, اما انکار نمی کند که در بیمارستان است.

“حتی اگر من بیمار میلیون ها نفر در جهان آلوده شدند با coronavirus ده ها هزار نفر کشته شده اند و من نه یک انسان است ؟” او گفت:. “آیا من حق را به سقوط بیمار ؟ آیا من حق دارم یک کاتتر به من افزایش ایمنی من سطح هموگلوبين?”

در طول مصاحبه قدیروف کشیده سلاح های خود را و تبدیل کف دست خود را بالا و پایین زمانی که از او خواسته شد در مورد شایعه شواهدی وجود دارد که او دریافت کرده است به درمان است.

روسیه آژانس های خبری هفته گذشته گفت که قدیروف, 43, شد, پرواز به مسکو و در بیمارستان بستری شده به علت سوء ظن از یک عفونت کروناویروس. در مه 23, چچن مجلس Magomed Daudov را رد کرده و گزارش.

قدیروف اجرا شده است که عمدتا مسلمان چچن با مشت آهنین از سال 2007. او وفادار متحد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و متهم شده است که گسترده نقض حقوق بشر در شمال منطقه قفقاز.

او غایب بیش از آخر هفته در پایان ماه مبارک رمضان صادر شده اما ثبت پیام تبریک به مسلمانان در عید فطر.

قدیروف به نظر نمی رسد در این ویدیو اما او ابراز قدردانی از مردم چچن برای حمایت از اقدامات اعمال شده برای توقف گسترش coronavirus. او خواست هر کس به دنبال توصیه های پزشکی برای مقابله با این بیماری همه گیر.

قدیروف به دنبال پروژه یک درجه از قدرت در میان coronavirus بیماری همه گیر. همانطور که از یک هفته پیش از چچن تا به حال گزارش رسمی 1,046 مورد تأیید و 11 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

با گزارش آسوشیتدپرس و خبرگزاری فرانسه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de