دیترویت (AP) — تازه کردن قطار و تنها 18 سال, Al Kaline زد فوری موانع تلاش برای پیوستن به دیترویت ببر. به نام برای رشته, او نمی تواند گذشته ماموران امنیتی در Briggs ورزشگاه.

“من در نهایت آنها را متقاعد شدم که فقط امضا پاداش قرارداد مبلغ بسیار زیادی از $15,000. که بسیاری آن” Kaline به یاد می آورد در سال 1999 مستند.

خود را در گمنامی بود.

Kaline این سالن از شهرت outfielder که بازی تمام 22-فصل حرفه ای برای دیترویت, درگذشت, شنبه در خانه اش در میشیگان. “آقای ببر” — به عنوان او affectionally شناخته شده — 85 بود.

جان مراد از دوستان Kaline را تایید مرگ او به آسوشیتد پرس. مراد که برای اولین بار صحبت کرد به مطبوعات آزاد دیترویت گفت: او می خواهم به در تماس با Kaline پسر. هیچ علت مرگ داده شد.

Kaline جوانترین بازیکن برای پیروزی در لیگ آمریکا پنبه حلاجی عنوان در سال 1955 در سن 20 با .340 متوسط است. حق fielder بود همه ستاره در 15 فصل و موفق به کسب 10 طلا ، معشوق شماره 6 بعد نشسته پشت یک میکروفون به عنوان یک ببر پخش شد و دستیار ویژه مدیر کل.

Kaline انتخاب شد به سالن از شهرت در سال 1980 در سال اول خود را از واجد شرایط بودن.

“یک دلیل وجود دارد که چرا او آقای ببر گفت:” دیو Dombrowski دیترویت تیم رئیس جمهور از 2001-2015. “کلاس اول شخص فروتن بود او همیشه سخت است. او از نوع پسر است که هر کسی می تواند از روی محکم نگاه داشتن.”

Houston Astros جاستین ستاره Verlander که تن به تن برای ببر از 2005-2017 توییتی قدردانی خود را دوشنبه.

“چنین مهربان و بخشنده که به معنای بسیار به بسیاری از” Verlander گفت. “من امیدوارم که شما می دانستند که چقدر من لذت بردم از صحبت های ما در مورد بیس بال زندگی و یا فقط به یکدیگر یک زمان سخت. من افتخار می شده اند قادر به تماس با شما دوست من برای این همه سال.”

Kaline مستقیما از بالتیمور جنوبی دبیرستان رشته ساخت اولین خود را در 25 ژوئن سال 1953. او در زمان بیش از عنوان دیترویت روزمره راست صحرا نورد در سال 1954 و به سرعت تبدیل به یک فن مورد علاقه در Briggs ورزشگاه بعد از تغییر نام ببر ورزشگاه.

Kaline هرگز آمار 30 خانه اجرا می شود در یک فصل و در صدر 100-RBI علامت تنها سه بار اما او به طور کلی ثبات در صفحه و استثنایی خود فیلدینگ و پرتاب او را در میان بالا AL outfielders.

“شده اند وجود دارد بسیاری از بازیکن دفاعی. Fella که می تواند همه چیز را انجام دهد و Kaline,” Baltimore Orioles Hall of Famer بروکس رابینسون یک بار گفت. “او فقط مظهر چه outfielder همه چیز در مورد سرعت زیادی جلب توپ و پرتاب توپ به خوبی.”

Kaline به پایان رسید کار خود را با 3,007 بازدید و 399 صفحه اصلی اجرا می شود (چه شده اند No. 400 از دست داده بود به یک rainout). او به ثمر رساند 1,622 اجرا می شود و تا به حال 1,582 RBIs. او 3,000 هفتم آمار در بالتیمور برش دو پایین سمت راست خط زمینه در سپتامبر 1974 نهایی خود فصل است.

در جهان تنها سری Kaline آمار .379 با دو خانه اجرا می شود و هشت RBIs به عنوان ببر غلبه 3-1 کسری به ضرب و شتم سنت لوئیس برای سال 1968 مسابقات قهرمانی.

“اگر یکی از دستاورد که برای من به خصوص افتخار است که من همیشه در خدمت بیس بال به بهترین توانایی من,” Kaline گفت: در طول سالن از شهرت القای بیان. “هرگز به من به عمد انجام می شود هر چیزی را به بی اعتبار ساختن بازی ببر یا خانواده من.

“تا کنون در حال القاء به سالن از شهرت proudest لحظه ای از زندگی من است. شما می توانید مطمئن باشید که من تمام تلاش را به زندگی می کنند تا به تعهد در ارتباط با این افتخار” او گفت:.

بعد از آن سال او شماره 6 اول شد یونیفرم تعداد بازنشسته توسط ببر.

“بسیاری از ما که به اندازه کافی خوش شانس به کار در بیس بال باید کوتاه ما لیستی از بازیکنان که متوسط بیشتر به ما. Al Kaline یکی از آن بازیکنان برای من و دیگران بی شماری ساخت این یک روز بسیار غم انگیز برای ورزش ما” کمیسر راب مانفرد گفت.

Kaline و ویلی هورتون — یکی دیگر از معشوق سابق-ببر — نامگذاری شد و در سال 2001 به عنوان اعضای جدید ببر بیس بال کمیته پیوستن به تیم مالک و رئیس جمهور مایک Ilitch مدیر کل Randy Smith و مدیر فیل گارنر. Ilitch منحل کمیته در پایان این فصل اما هر دو Kaline و هورتون باقی مانده به عنوان ویژه دستیاران به Dombrowski پس از ورود خود را.

لیگ اصلی بیس بال ارائه شده Kaline در سال 1973 با روبرتو کلمنته جایزه تجلیل بازیکنی که بهترین نمونه مردانگی و مشارکت جامعه و کمک به تیم خود را.

Hall of Famers آلن Trammell و جک موریس هم تیمی در دیترویت سال 1984 قهرمانی تیم ستایش Kaline را تحت تاثیر قرار.

“امروز ما از دست یکی از گنجینه های. Al Kaline شد یک نماد نه تنها به ببر سازمان اما به همه بیس بال. آقای ببر بود نه فقط یک بازیکن بزرگ اما همچنین درجه یک نفر که به من برگزار شد در اعتماد به نفس بالا,” Trammell گفت: در بیانیه منتشر شده توسط سالن.

گفت: موریس: “اگر شما یک ببر شما به دنبال خود منجر شود. آیا او یک بازیکن و یا پخش شد در اطراف میدان در اطراف محل باشگاه وانجمن, و در دسترس برای گفتگو اگر شما نیاز به برخی از مشاوره. که چه ببر بازیکنان گرامی.”

ببر’ بهار مجتمع آموزشی در لیکلند فلوریدا است که در Al Kaline درایو.

لری هرندون یک ببر outfielder از 1982-88 زمانی که Kaline خواهد کار با leaguers به عنوان یک بهار آموزش مربی.

“او یک طلایی, فرد همراه با بزرگ بودن ballplayer. مهربان مهربان,” هرندون گفت. “هر چیزی که شما تا کنون شنیده ام در مورد آل Kaline این همه درست است.”

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

___

AP بیس بال نویسنده بن واکر کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im