جمعیت در حال جمع آوری در پایتخت شوروی سابق در جمهوری بلاروس برای یک رژه نظامی در مارس 9 به مناسبت سالگرد 75 از نازی ها شکست آلمان در جنگ جهانی دوم با وجود ادامه COVID-19 بیماری همه گیر.

فروپاشی شوروی سابق و بلاروس تنها کشور اروپایی است که مقاومت سخت و گسترده ملی محدودیت در حرکت و دیرین جمهور Alyaksandr لوکاشنکا است عنوان همه گیر به عنوان یک “بیماری روانی است.”

“بلاروس جشن این مهم تاریخ در یک زمان دشوار” لوکاشنکا در بیانیه ای گفت در مارس 9. “با این حال ما مشکلات جاری در حال کاهش نیافته با سختی و ضرر و زیان که بر سر قهرمانانه نسل است که جهان را نجات داد از قهوه ای طاعون.”

رژه بود و انتظار می رود برای جذب هزاران نفر از تماشاگران با grandstands در سایت طراحی شده برای نگه داشتن 11,000 مردم است.

یک صد و شصت و هفت پلیس بازرسی شد راه اندازی در اطراف محل.

تصاویری از تمرینات برای بزرگداشت نشان داد که جمعیت زیادی از آشکار مقامات و فعالان عمل بالا بردن نمادهای ملی و راهپیمایی هم در صحنه رویداد در پایتخت.

لوکاشنکا در اوایل این هفته به نام رهبران کشورهای دیگر برای حضور در این رویداد.

“من از عموم دعوت از رهبران کشورهای دیگر حداقل کشورهای سابق [اتحاد جماهیر شوروی] اتحادیه اروپا برای جمع آوری در مینسک است که کار درست انجام دهید” لوکاشنکا گفت: ممکن است 5.

روسیه می تواند توسط آن سفیر بلاروس دیمیتری Mezentsev در رژه وزیر آندری رودنکو گفت: با وجود روسیه تصمیم به لغو آن برنامه های خود را برای یک گردهمایی به مناسبت پایان از آنچه در آن خواستار جنگ بزرگ میهنی.

Crowds gather to watch the parade in Minsk.


جمعیت جمع آوری به تماشای رژه در مینسک است.

“برگزاری رژه روز پیروزی در مینسک در ماه مه 9 بلاروس مستقل درست است که ما به احترام” رودنکو گفت اینترفاکس.

بلاروس رژه شامل بیش از 3000 نفر از اعضای نیروهای مسلح 185 وسایل نقلیه نظامی و 42 هواپیما, اخبار استان آژانس BelTA گزارش شده است.

فعالان از جوانان بلوک گروه تبدیل شده تا در یک تمرین رژه حمل مسخره تابوت و رقص در اعتراض به ادامه چنین گردهمایی در مواجهه با این بیماری همه گیر. خود شیرین کاری به معنای شد اکو غنا “رقص pallbearers” یک Internet meme که محبوب تبدیل شده است پس از coronavirus آمده از مرکزی چین ماه پیش.

روز پیروزی مهم ترین تعطیلات ملی در بلاروس و دیگر کشورهای شوروی سابق.

روسیه تصمیم به لغو آن رژه در میدان سرخ در مسکو بیش از نگرانی در مورد گسترش coronavirus نیز آلوده کرده است که نزدیک به 188,000 روس ها و چپ حداقل 1,723 مرده است.

مینسک رژه افزایش نگرانی سازمان بهداشت جهانی (WHO) که از سوی مقامات این کشور برای تحمیل اجتماعی-فاصله اقدامات و جلوگیری از بزرگ تجمعات عمومی به سرعت گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

بلاروس در حال حاضر بیش از 21,101 ثبت نام coronavirus موارد از جمله 121, مرگ و میر, اما لوکاشنکا علنا رد نگرانی ها در مورد خطرات ناشی از COVID-19 چندین بار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de