ارمنستان ممنوع اعلام کرده است تمام وقایع عمومی شامل بیش از دو دوجین مردم پس از تعدادی از coronavirus موارد تقریبا دو برابر در یک روز هل دادن مقامات به اعلام اورژانس ملی.

معاون نخست وزیر Tigran Avinian که منصوب رئیس هماهنگ کننده 30 روز وضعیت اضطراری گفت: این اقدام موقت امر به کنسرت, نمایشگاه, تئاتر, اجرای برنامه های ورزشی و همچنین فرهنگی و آموزشی و برنامه های سرگرمی.

دولت نیز قرار می گیرد موقت محدودیتی از 20 نفر به صورت خصوصی, حوادث, از جمله, اما نه محدود به, جشن تولد, عروسی و نامزدی احزاب یادبود خدمات و مجالس ترحیم.

“با توجه به اینکه مجالس ترحیم و یادبود خدمات ما سعی خواهد کرد برای ارائه یک کمی گسترده تر فرصت برای شرکت در حالی که نگه داشتن یک چشم را برای ازدحام در مراسم” Avinian گفت.

تحت دولت از فرمان اضطراری ارمنستان نیز ممنوع ورود برای اتباع خارجی که از کشورهای ترین آمار جدید کروناویروس.

تعاملی Coronavirus نقشه: گسترش عفونت

این اقدامات سختگیرانه آمده پس از ارمنستان به وزارت بهداشت گزارش شده اضافی 22 مورد در مارس 16, آوردن تعداد کل بیماران در کشور به 52.

در پخش زنده, وزیر بهداشت Arsen Torosian گفت که اکثریت قریب به اتفاق بیماران شناسایی شده در ارمنستان حتی نمی باید علائم قابل توجه.

او گفت: برخی از بیماران فقط تست شده چرا که آنها تا به حال شده است در تماس نزدیک با افراد آلوده.

“تنها دو نفر از این بیماران را توسعه داده اند پنومونی اما آنها آن را در یک فرم خفیف” وزیر گفت.

پس از اعلام وضعیت اضطراری در ارمنستان, کلیسای حواری ارمنی گفت: آن را انجام تمام میلادی در پشت درهای بسته است اما برنامه خواهد شد به طور منظم باز کردن ساعت برای مؤمنان به فرد بازدیدکننده داشته است.

کلیسا همچنین اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در مراسم ازدواج و محدود کردن خدمات خود را در طول تشییع جنازه به قبرستان مراسم.

نخست وزیر Nikol Pashinian نیز نامیده می شود در افراد به پایه اقدامات حفاظتی برای کاهش خطر ابتلا به شدت مسری است و به طور بالقوه کشنده است. virus.

او همچنین اطمینان داد که ارمنستان هیچ کمبود عرضه مواد غذایی و خواست مردم برای خرید بیشتر از آنها مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im