گسترش سریع coronavirus پس از آن برای اولین بار منتشر شده در چین پرداخته و بی نظیر شوک به اقتصاد جهانی است.

پس در حال توسعه کسب و کار دوشنبه مرتبط با شیوع بیماری به عنوان دولت تلاش برای ایجاد ثبات در اقتصاد خود را از شرکت ها در تلاش برای مقابله و میلیون ها نفر از مردم از دست دادن شغل و اختلال در تامین کالا و خدمات است.

______

خطوط هوایی و سفر: هوایی کانادا تخمگذار کردن بیش از 5000 خدمه پرواز به عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی کاهش مسیرهای میان ياوه تقاضا است. مونترال مبتنی بر حامل تخمگذار کردن در مورد 3,600 کارکنان به علاوه 1,549 خدمه پرواز در آن کم هزینه تابعه Rouge با توجه به وسلی Lesosky رئیس Air Canada جزء کانادا اتحادیه عمومی کارکنان. اخراج خواهد اثر را با مه و بر حدود 60 درصد از خدمه پرواز. هوایی کانادا به ایران را به حالت تعلیق در بسیاری از نهادهای بین المللی و ایالات متحده به پرواز در مارس 31. حامل می گوید کارکنان خواهد شد بازگشت به وظیفه فعال وضعیت پس از پرواز از سر گرفت.

امارات متحده عربی تعلیق مسافر گذر از طریق دبی, جهان, شلوغ ترین فرودگاه بین المللی به مدت دو هفته برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. تعلیق حمل و نقل از طریق دبی که اتصال اروپا با آسیا و استرالیا را تحت تاثیر قرار مسافران در سراسر جهان است.

خطوط هوایی کم هزینه Eastar جت تبدیل شده است برای اولین بار در کره جنوبی حامل را تعطیل و همه پرواز به عنوان تقاضا فرو. این شرکت می گوید آن را به طور موقت به حالت تعلیق در آن پروازهای داخلی از روز سه شنبه آوریل 25. دیگر بودجه کره جنوبی حامل از جمله هوا سئول هوا بوسان و T’Way هوا عمل تنها پروازهای داخلی پس از تعلیق بین المللی خود خدمات.

بریتانیا در نظر گرفتن اقدامات اضطراری برای تقویت راه آهن عملیات رو قطره در, درآمد, تعلیق حق رای دادن موافقت نامه و در نظر گرفتن هزینه خطر برای شش ماه آینده.

صنایع سنگین: Airbus است لغو یک برنامه ریزی پرداخت سود سهام و پوشش تا 15 میلیارد یورو (16 میلیارد دلار) در اعتبار جدید به اروپا هواپیمای غول پول بیشتر به آب و بحران است. ایرباس هواپیما ساز خروج پیشنهادی 2019 پرداخت سود سهام از 1.8 یورو ($1.9) هر سهم خواهد شد صرفه جویی در شرکت 1.4 میلیارد یورو (1.5 میلیارد دلار). ایرباس همچنین ساخت بازنشستگی پس انداز و می گوید آن را قابل توجه نقدینگی برای مقابله با بحران. آن را به حال تعطیل گیاهان چند هفته گذشته به انطباق با آنها را به امن تر شرایط بهداشتی.

رویال داچ شل را کاهش می دهد هزینه های عملیاتی آن بین 3 میلیارد دلار به 4 میلیارد دلار برای 12 ماه آینده به انطباق با این ویروس شیوع بحران و غوطه وری قیمت نفت است. این شرکت همچنین کاهش هزینه های سرمایه به حداکثر 20 میلیارد دلار از آن قبلی انتظار از 25 میلیارد دلار.

فرانسوی سوپر مارکت: رئیس جمهور امانوئل پاکسازی خواست کارکنان به نگه داشتن کار در سوپر مارکت ها و دیگر کسب و کارهای ضروری در میان پخش كردن, خاموش شدن اعمال به مبارزه با کروناویروس.

“ما نیاز به نگه داشتن این کشور در حال اجرا” پاکسازی گفت.

وزیر دارایی Bruno Le Maire روز جمعه گفت کل زنجیره تامین صنایع غذایی باید تضمین پس از فرانسه تعطیل این هفته تمام رستوران ها و کافه ها سینما ها و مغازه های خرده فروشی است که تلقی غیر ضروری. بسیاری از کارکنان در حال کار از خانه. کسب و کار است که مجاز به باز باقی می ماند باید در اجرای قوانین در مورد اجتماعی فاصله شستن دست و ضد عفونی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im