مارس 07, 2020

سازمان موضوع تجدید نظر در بین بیانیه ای در تغییرات وام توسط موسسات مالی و کار با مشتریان تحت تاثیر coronavirus

  • حکام فدرال رزرو سیستم
  • مصرف کننده حمایت مالی اداره
  • شرکت بیمه سپرده فدرال
  • ملی اتحادیه های اعتباری دولت
  • دفتر حسابرسی ارز

برای انتشار در 3:00 p. m. EDT

فدرال موسسه مالی سازمان های نظارتی در مشورت با دولت تنظیم کننده های مالی صادر شده تجدید نظر شده بین بیانیه تشویق موسسات مالی به کار سازنده با وام گیرندگان تحت تاثیر COVID-19 و ارائه اطلاعات اضافی در مورد تغییرات وام. تجدید نظر بیانیه همچنین فراهم می کند سازمان های آرام بر حمایت از مصرف کننده ملاحظات.

تجدید نظر در بیانیه ای توضیح تعامل بین سازمانی بیانیه صادر شده در مارس 22, 2020 و تسکین موقت ارائه شده توسط بخش 4013 از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, قانون که به قانون امضا شده بود در مارس 27, 2020. بخش 4013 اجازه می دهد تا موسسات مالی به حالت تعلیق مورد نیاز برای طبقه بندی برخی تغییرات وام به عنوان مشکل بدهی تجدید ساختارها (TDRs). تجدید نظر بیانیه همچنین فراهم می کند نظارت بر تفاسیر در گذشته به دلیل و nonaccrual تنظیم گزارش از برنامه های اصلاح وام و سرمایه نظارتی.

سازمان تشویق موسسات مالی به کار با وام گیرندگان خواهد شد و نه انتقاد از موسسات برای انجام این کار در یک محیط امن و صدا به شیوه ای. سازمان مشاهده محتاطانه برنامه های اصلاح وام ارائه شده به موسسه مالی مشتریان تحت تاثیر COVID-19 به عنوان مثبت و اقدامات پیشگیرانه است که می توانید مدیریت و یا کاهش اثرات منفی بر روی وام گیرندگان و منجر به بهبود عملکرد وام و کاهش ریسک اعتباری.

سازمان’ بازرسان را ورزش قضاوت در بررسی تغییرات وام از جمله TDRs و نمی خواهد به طور خودکار منفی ریسک نرخ اعتبارات است که تحت تاثیر COVID-19 از جمله کسانی که در نظر گرفته TDRs. صرف نظر از اینکه آیا تغییرات در نظر گرفته TDRs یا منفی طبقه بندی بازرسان آژانس نمی خواهد انتقاد محتاطانه تلاش برای تغییر شرایط موجود وام برای مشتریان را تحت تاثیر قرار.

آخرین بروز رسانی: مارس 07, 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im