ژوهانسبورگ (AP) — اضطراب رز در آفریقا ثروتمندترین کشور سهشنبه به آفریقای جنوبی اعلام کرد coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به 202 بیشتر در کشورهای جنوب صحرای منطقه در حالی که این کشور بزرگترین فرودگاه اعلام کرد که خارجی ها اجازه داده نمی شود به پیاده. و متعلق به دولت آفریقای جنوبی خطوط هوایی به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی تا ماه ژوئن.

“این هواپیما را شامل می شود در یک جدا خلیج با همه مقامات حصول اطمینان از حداکثر مراقبت از گرفته شده است,” O. R. Tambo فرودگاه بین المللی گفت: پیگیری دولت اعلام محدودیت های مسافرتی روز پیش در حالی که اعلام یک فاجعه ملی. “ما در حال کار با شرکت هواپیمایی به اطمینان حاصل شود که اتباع خارجی بازگشت به کشور مبدا.”

ژوهانسبورگ فرودگاه شلوغ ترین در آفریقا است. خارجی ها در سراسر این قاره باید روبرو افزایش شانس بودن رشته به عنوان کشورهای نزدیک مرزها و جلوگیری از پرواز.

از نظر مالی مشکل South African Airways گفت: تعلیق فوری همه پروازهای بین المللی از طریق مه 31 بود چرا که از coronavirus مربوط به محدودیت های مسافرتی و “کاهش قابل توجهی در تقاضا” برای سفر هوایی.

“این است که همه ما مسئولیت نه تنها دولت برای جلوگیری از انتقال بیشتر از ویروس” مدیر عامل Zuks Ramasia در بیانیه ای گفت. “علاوه بر افزایش خطرات برای ما خدمه از ابتلا به این ویروس از جمله امکان به دام افتاده در مقصد خارجی به عنوان یک نتیجه از افزایش ممنوعیت سفر را نمی توان نادیده گرفت.”

SAA پرواز به نیویورک و لندن و فرانکفورت مونیخ و واشنگتن — همه آنچه در آفریقای جنوبی در حال حاضر در نظر معرض خطر کشور است.

همچنین جمعه دیگر کشور آفریقایی اعلام کرد برای اولین بار مورد اسکودوی کیپ ورد. سی و هفت کشور در این قاره در حال حاضر موارد با یک کل در حال حاضر به خوبی بالای 800.

یکی از آفریقای جنوبی جدید بیماران یک بیمارستان کارگر مقامات بهداشت گفت: به عنوان نگرانی در مورد انتقال محلی رشد داشته است.

تا کنون بسیاری از موارد در آفریقا مرتبط شده اند به خارج از کشور سفر. اما یک شبه نیجر در اعلام اول آن مورد برجسته ممکن است منطقه ای گسترش در داخل این قاره است. آن شهروند سفر کرده بود از طریق غرب آفریقا پایتخت توگو و غنا و ساحل عاج و بورکینافاسو.

__

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de