[ad_1]

1. زرنگ تر بودن Hub:

بودن معروف فایرفاکس فرمت زرنگ تر بودن Hub می توان دریافت و یکپارچه با مرورگر فایرفاکس. آن را قدرتمند Firefox add-on است که با مقدار زیادی از وب خراش دادن قابلیت های. خارج از جعبه آن را تا به برخی از داده های نقطه به رسمیت شناختن ویژگی های است که خواهد کار خود را انجام به سرعت و به آسانی. استخراج اطلاعات از سایت های مختلف با گول زدن Hub نمی کند نیاز به هر گونه مهارت برنامه نویسی و این چیزی است که باعث می شود این ابزار قبل از انتخاب غیر برنامه نویسان و غیر فنی افراد است. آن را رایگان از هزینه است و باعث می شود استفاده مناسب از گزینه های خود را به خراش داده های خود را بدون افت کیفیت.

2. وب سایت لیسه (a Chrome Extension):

آن است که فوق العاده web scraping نرم افزار به دست آوردن داده ها بدون هیچ گونه برنامه نویسی. به عبارت دیگر می توان گفت که وب زداینده است یک جایگزین برای زرنگ تر بودن Hub برنامه. آن است که به طور انحصاری در دسترس برای کاربران گوگل کروم و اجازه می دهد تا ما را به راه اندازی نقشه سایت, چگونه سایت های ما باید پیمایش. علاوه بر این, آن را به خراش های مختلف صفحات وب و خروجی به دست آمده در قالب فایل های CSV است.

3. Spinn3r:

Spinn3r برجسته انتخاب برای برنامه نویسان و غیر برنامه نویسان. آن می تواند خراش کل وبلاگ, اخبار سایت, رسانه های اجتماعی, مشخصات و آر اس اس خوردها برای کاربران آن. Spinn3r باعث می شود استفاده از Firehose رابط های برنامه کاربردی است که مدیریت 95 درصد از نمایه سازی و خزنده وب کار می کند. در این برنامه ما اجازه می دهد برای فیلتر کردن داده ها با استفاده از کلمات کلیدی خاص که علف هرز را از مطالب بی ربط در هیچ زمان.

4. Fminer:

Fminer یکی از بهترین, ساده ترین و کاربر پسند وب خراش دادن نرم افزار بر روی اینترنت. آن را ترکیبی از بهترین امکانات و به طور گسترده ای برای آن معروف بصری داشبورد که در آن شما می توانید مشاهده و استخراج داده ها قبل از آن را ذخیره شده بر روی هارد دیسک خود را. این که آیا شما به سادگی می خواهید به خراش داده های خود را و یا برخی از وب سایت های خزنده پروژه های Fminer مسئولیت رسیدگی به تمام انواع از وظایف.

5. Dexi.io:

Dexi.io معروف است مبتنی بر وب زداینده و داده های برنامه. لازم نیست شما برای دانلود این نرم افزار به عنوان شما می توانید وظایف خود را آنلاین. آن است که در واقع یک مرورگر مبتنی بر نرم افزار است که اجازه می دهد تا ما را به صرفه جویی در خراشیده اطلاعات به طور مستقیم به گوگل درایو و Box.net سیستم عامل است. علاوه بر این, آن می تواند به صادرات فایل های خود را به CSV و فرمت های JSON و پشتیبانی از داده ها انصراف ناشناس با توجه به پروکسی سرور.

6. ParseHub:

Parsehub یکی از بهترین و معروف ترین web scraping برنامه هایی که به دست آوردن داده ها بدون هیچ گونه برنامه نویسی و یا مهارت برنامه نویسی. این پشتیبانی از هر دو پیچیده و ساده داده و می تواند روند سایت های که با استفاده از جاوا اسکریپت و آژاکس, کوکی ها و تغییر مسیر. Parsehub یک نرم افزار دسکتاپ برای مک کاربران ویندوز و لینوکس. این می تواند به پنج خزیدن برای پروژه های شما در یک زمان اما در نسخه حق بیمه می تواند رسیدگی به بیش از بیست خزیدن پروژه ها به طور همزمان. اگر اطلاعات شما نیاز به سفارشی تنظیم این DIY ابزار ایده آل برای شما.

[ad_2]