لس آنجلس (AP) — غیر رسمی, تعطیلات, جشن, همه چیز شاهدانه می رسد شنبه به عنوان کشور در حال ظهور قانونی ماری جوانا در بازار پرانتز به صورت اقتصادی از coronavirus بحران با بسیاری از مصرف کنندگان کاهش هزینه و یا رفتن به زیر زمین برای معاملات.

این قرار بود یک آخر هفته طولانی از جشنواره ها و موسیقی به اوج خود رسید در آوریل 20, یا 4/20 کد برای ماری جوانا بالا, تعطیلات. به جای آن شده است به کاهش آنلاین ماکت به دلیل اقامت در خانه سفارشات برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.

مجازی احزاب و تصویری چت در حال جایگزینی گسترده, در بیرون, سیگار کشیدن جلسات به علامت ظهور قانونی و جشن cannabis culture. ریشه های این جشن سالانه اعتقاد به یک گروه از شمال کالیفرنیا دوستان دبیرستان که با استفاده از این کد به عنوان زبان عامیانه برای گلدان سیگار کشیدن در اوایل 1970s.

“ماندن صفحه اصلی” سازمان ملی اصلاح قوانین ماری جوانا یا NORML گفت: با صراحت. سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد تهدید به دستگیری: “ما را تحمل نخواهد کرد هر کسی که به سان فرانسیسکو برای 4/20 این سال است.”

برای کسب و کار 4/20 است که معمولا خود را یک بار در سال جمعه سیاه که فروش افزایش می یابد. آنها گزارش بالا-و-پایین خرید و تعمق در آینده.

این بیماری همه گیر به معنی اقتصاد جهانی می تواند چهره خود را بدترین سال پس از رکود بزرگ در دهه 1930 ، در نشانه ای از آنچه ایالات متحده خرده فروشی به طور کلی کاهش یافته و نزدیک به 9 درصد در ماه مارس — یک رکورد است. میلیون ها نفر از کار هستند.

همانطور که برای تعطیلات “وجود دارد یک یادآوری احساس به این یکی” گفت: اردن Lams مدیر عامل شرکت خالص CA که دارای تخصص در عصاره ماری جوانا می کند و کسب و کار به عنوان Moxie محصولات با نام تجاری. قبل از وقوع “آن قرار بود به بزرگترین 4/20 در تاریخ” Lams گفت.

استیو سفید مدیر عامل شرکت آریزونا-بر اساس برداشت سلامت و تفریح گفت: او را مشاهده کنید اگر درمان مصرف کنندگان ماری جوانا بیشتر شبیه آبجو و یا کاغذ توالت زمانی که پول کوتاه اجرا شود.

زمانی که اقتصاد بلغزد آبجو فروش به طور سنتی سنبله. با کاغذ توالت وحشت-خرید ممکن است قفسه های خالی اما مردم استفاده نکنید و بیشتر از آن. آنها فقط خرید کمتر بعد.

از آن خواهد شد گفتن چون هیچ کس در این صنعت نسبتا جدید می داند که اگر فروش را غوطه ور ماندن تخت و یا حتی افزایش یابد.

“آیا مردم به خرید کمتر شاهدانه و یا آن را تبدیل به بیشتر ریشه دوانده به عنوان بخشی از زندگی روزانه خود را?” سفید گفت.

عدم اطمینان در بازار به شمار آخرین چالش برای یک صنعت است که این گسترش در برخی از فرم به تمام اما یک تعداد انگشت شماری از کشورهای.

خطرات آنه در کالیفرنیا که در آن کسب و کار باید با مالیات سنگین از یک بازار غیرقانونی است که هنوز هم کوتوله های حقوقی یک و گردشگری متکی به اقتصاد آن را فلج توسط ویروس محدودیت.

چرا که کانابیس همچنان غیر قانونی در سطح فدرال بیشتر بانک ها نمی خواهند به انجام کسب و کار با شرکت های گلدان و آنها را شامل نمی شود در coronavirus نجات بسته است که کمک خواهد کرد که کسب و کارهای دیگر.

قبل از ویروس “ما در حال حاضر teetering در … لبه های شاهدانه سقوط” گفت: لس آنجلس درمانگاه صاحب Jerred Kiloh که سران ایالات شاهدانه انجمن کسب و کار. “این خواهد بود بسیار دشوار است برای شاهدانه کسب و کار به آن را از طریق این بیماری همه گیر.”

که با وجود شروع stay-at-home سفارشات در ماه مارس که فرستاده ماری جوانا فروش موشک; برخی از کسب و کار گزارش واحد-بعد پرونده به عنوان مشتریان مواجه نگردند. نیویورک و سان فرانسیسکو و لس آنجلس در میان شهرستانها که برچسب درمانگاه ضروری کسب و کار است که می تواند باز باقی می ماند.

اما پس از آن کسب و کار به طور کلی است مسطح یا مخروطی کردن حتی با تحویل و منظقه وانت در حال رشد به منظور کاهش خطرات بهداشتی. ماری جوانا داده انتقالها BDS تجزیه و تحلیل مستند فروش موج از طریق بسیاری از مارس اما پس از مصرف کنندگان را به عقب کشیده و در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل با فروش بیشتر زیر متوسط.

در اورگان حشیش فروشان دیدم سنبله ماه گذشته — 30 درصد افزایش در میانگین فروش در هر خرده فروش در مقایسه با ماه مارس 2019. فروش را افزایش می دهد اواسط ماه بودند حتی بزرگتر.

اما اوج مسطح کردن و مشتریان در آینده کمتر اما خرید بیشتر گفت: David Alport که صاحب دو پل شهرستان جمعی فروشگاه در پورتلند. او را استخدام سه بیشتر کارکنان برای رسیدگی به خانه تحویل.

در ایلینوی, ماری جوانا کسب و کار می تواند نگه داشتن عامل تحت رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را به اقامت در خانه سفارش دهید. شرکت های ساخته شده تغییرات گسترده است که شامل قرار ملاقات-تنها فروش و سفارش آنلاین.

ماموریت داروخانه در شیکاگو سمت جنوب دیدم اولیه سنبله در خرید قبل از این مستند اثر صورت گرفت اما این که وارد کردن.

“ما هرگز در مواجهه با یک رکود اقتصادی که شاهدانه قانونی بود گفت:” کریس Krane رئیس جمهور از ماموریت درمانگاه. “این کاملا بی سابقه است.”

برخی از مشتریان می تواند به ویژه آسیب پذیر در طول رکود اقتصادی. در میان کاربران حشیش در کشورهای که در آن قانونی آن و 32 درصد درآمد زیر $35,000 و تنها 54 درصد اشتغال تمام وقت, با توجه به BDS تجزیه و تحلیل ترافیک. هر کسی که در بودجه تنگ ممکن است مناسب تر برای جلوگیری از مالیات است که با قانونی خرید و خرید از بازار غیرقانونی نمایندگی مجاز و فروش.

استیو DeAngelo از بنیانگذاران Harborside درمانگاه ها در کالیفرنیا گفت: آن را دشوار است برای پیش بینی آنچه در آینده با هیچ قالب برای چگونه شاهدانه مصرف کنندگان خواهد شد واکنش نشان می دهند در عمیق رکود اقتصادی است.

هنوز هم او اشاره می کند که این صنعت را تحمل کرده است برای سال ها از طریق بار خوب و بد حتی زمانی که مصرف کنندگان تا به حال تنها یک گزینه غیر قانونی خرید. مصرف کنندگان که دیدن ماری جوانا به عنوان بخشی از زندگی روزمره خود را حفظ خواهد کرد به آینده را, او پیش بینی کرد.

اما برای کسب و کار وجود خواهد داشت “مرتب کردن” دی آنجلو گفت. شرکت با برندهای قوی و ذخایر نقدی به احتمال زیاد به کرایه بهتر در یک اقتصاد ضعیف; کسانی که زین با بدهی های سنگین ساخته شده است که بیش از حد-وعده گلگون به سرمایه گذاران روبرو خواهد شد چالش است.

“وجود دارد در حال رفتن به یک انقراض لحظه” دی آنجلو گفت. “آن را به اثبات بیشتر انعطاف پذیر تر از بسیاری از دیگر صنایع است.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جیلیان Flaccus در پورتلند اورگان و کاتلین Foody در شیکاگو کمک کرده است. خون Flaccus و Foody اعضای AP ماری جوانا ضرب و شتم تیم. پیدا کردن کامل AP ماری جوانا پوشش در اینجا: https://apnews.com/Marijuana. دنبال خون در توییتر در http://twitter.com/MichaelRBloodAP.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de