هیئت نظارت بر شهر نیویورک زندان مقامات شروع به آزاد کردن جمعیت های آسیب پذیر و کسانی که برگزار می شود در سطح پایین جرائم به عنوان coronavirus شیوع آمار بدنام Rikers Island پیچیده و در نزدیکی زندان — آلوده حداقل 38 نفر.

یکی دیگر از زندانی در ضمن شد برای اولین بار در کشور به تست مثبت در یک زندان فدرال.

“مردم کمتر در زندان را نجات و به حداقل رساندن انتقال در میان مردم در زندان و همچنین کارکنان” هیئت مدیره از اصلاح موقت رئیس ژاکلین شرمن نوشت: در نامه ای به نیویورک عدالت کیفری رهبران این آخر هفته. “شکست به شدت کاهش جمعیت زندان را تهدید به پایمال شهر زندان’ سیستم بهداشت و درمان و همچنین آن عملیات اساسی.”

شرمن تحت فشار قرار دادند برای آزادی بیش از 2000 نفر در بازداشت در شهر نیویورک زندان از جمله کسانی که بیش از 50 سال; کسانی که با شرایط بهداشتی مانند ریه و بیماری های قلبی; کسانی که برگزار می شود برای نقض آزادی مشروط مانند از دست رفته یک حکومت نظامی; و کسانی که محکومیت کمتر از یک سال.

از جمله مراحل مورد نیاز, او گفت:, به ساقه جزر و مد از COVID-19.

شهردار بیل د Blasio گفت: 23 زندانیان منتشر شد یکشنبه همه مسن تر و کم خطر متخلف دوباره و 200 اضافی زندانیان در حال بررسی برای انتشار است.

بیش از 2.2 میلیون نفر زندانی در آمریکا — بیشتر از هر نقطه در جهان — و در حال رشد وجود دارد ترس است که شیوع می تواند به سرعت از طریق شبکه گسترده فدرال و ایالتی زندان شهرستان زندان و بازداشتگاه.

آن را محکم بسته بندی مایع جمعیت است که در حال حاضر دست و پنجه نرم با نرخ بالا از مشکلات بهداشتی و وقتی که می آید به افراد مسن و ناتوان افزایش خطرات ناشی از عوارض جدی است. با ظرفیت محدود در سراسر کشور به آزمون برای COVID-19 مردان و زنان در داخل نگران است که آنها در گذشته در خط زمانی نشان آنفولانزا مانند علائم به این معنی که برخی ممکن است آلوده و بدون دانستن آن.

برای اولین بار آزمون مثبت از داخل زندان ها و زندان آغاز شده و فریب کردن بیش از یک هفته پیش با کمتر از دو دوجین از افسران و کارکنان آلوده در امکانات پوشا از کالیفرنیا و میشیگان به پنسیلوانیا است. موارد جدید پاپ تا تقریبا هر روز.

از شروع مقامات دولتی و حامیان به نام برای یک کاهش در اندازه خود زندان و زندان جمعیت گفت: آنها یک tinderbox برای این ویروس نه تنها در داخل تادیبی امکانات, اما در جامعه بزرگ است. صدها زندانی مردان و زنان در حال حاضر منتشر شده است, از جمله 600 در لس آنجلس و 300 در سان فرانسیسکو. جاهای دیگر صحبت کردن در مورد نسخه های اولیه عبارتند از: Travis County, Texas و Cuyahoga County Ohio.

“آن را مانند یک نزدیک شدن سونامی. پس از آن بازدید از آن خیلی دیر است” گفت: James Pingeon وکیل زندانیان خدمات حقوقی ماساچوست. “من که باز کردن درب زندانها است واقع بینانه نیست اما ما باید آزادی به عنوان بسیاری که آن را امن برای انتشار به منظور جلوگیری از یک وضعیت مانند این یکی در Rikers.”

Coronavirus شیوع بیماری در شهر نیویورک برگزار شد بزرگترین تا کنون در سراسر کشور.

بیش از نیمی از 38 که تست مثبت بودند افرادی که زندانی بودند.

نیویورک سناتور ایالت لوئیس Sepúlveda و مجلس دیوید Wepin نوشت: به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در روز پنج شنبه و از او درخواست تشکیل یک کمیته اضطراری برای بررسی تمام دولت زندانیان زندان ممکن است برای آزادی. در علاوه بر این به کسانی که در معرض خطر عفونت و غیر خشونت آمیز مجرم ظرف سه سال از تاریخ انتشار آنها گفت: افراد متهم به جرایم خشونت آمیز با فقط یک سال در سمت چپ نیز باید در نظر گرفته شود.

در شیکاگو برجسته های حقوق مدنی به رهبری بالای شهر مردم مرکز قانون هفته گذشته ساخته شده یک تماس مشابه به رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر اضافه کردن زندانیان برنامه ریزی شده بود paroled در ظرف 120 روز و کسانی که باردار هستند و یا زندگی با نوزادان نیز باید در میان کسانی که در نظر گرفته شده برای آزادی های اولیه.

قانون مرکز استدلال کرد که اقدامات ساده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید غیر ممکن است برای انجام در زندان اشاره کرد که ضد عفونی کننده دست است که به عنوان کالای قاچاق به دلیل محتوای الکل و پوشش دهان در حالی که سرفه غیر ممکن است در حالی که دستبند به دست.

آلن Mills, مرکز, مدیر اجرایی گفت: مقامات دولتی ادعا می کنند که آنها توزیع بیشتر صابون و اجازه می دهد ضد عفونی کننده دست در داخل در حالی که مردان در Stateville امکانات تادیبی از یک زندان امنیتی حداکثر در Crest Hill, Illinois بگویید یک داستان متفاوت است.

“منابع من در Stateville به من بگویید که هیچ کدام از آن توزیع شده به زندانیان,” او گفت:. “این توزیع به کارکنان است.”

یک مرد زندانی در شهر نیویورک, در ضمن, شد, اولین مورد تایید شده در زندان فدرال سیستم در روز شنبه.

مردی که قرار دارد در شهری بازداشتگاه در بروکلین شکایت از درد قفسه سینه در پنجشنبه چند روز پس از او وارد شده در مرکز اداره فدرال زندانها گفت: AP. او گرفته شده بود به یک بیمارستان محلی و مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19, مقامات گفت.

او از بیمارستان مرخص شده بود در روز جمعه و بازگشت به زندان جایی که او بلافاصله قرار داده شده در انزوا آژانس اضافه کرد: پزشکی و روانی کارکنان بازدید شد او به طور معمول.

دیگران قرار دارد با این مرد نیز در حال قرنطینه همراه با کارکنان که ممکن است تا به حال در تماس با او.

شده اند وجود دارد موارد مثبت در میان BOP کارکنان: یک کارمند که با این نسخهها کار در یک دفتر اداری در گرند پریری تگزاس و کارمند دیگری که با این نسخهها کار در Leavenworth, Kansas, اما چه کسی گفته نمی تماس با زندانیان پس از تبدیل شدن علامتی.

رونالد موریس که منجر اتحادیه برای اصلاح افسران در FCC اوکدیل در لوئیزیانا گفت: دو زندانی در زندان فدرال پیچیده تا به حال آزمایش مثبت است. یکی در بیمارستان بستری شد و دیگر این بود که جدا شده در زندان ویژه واحد مسکن, او گفت:. اعضای هیات بودند داشتن درجه حرارت خود گرفته و برخی به خانه فرستاده شدند پس از آنها عبور نمی کند غربالگری موریس گفت.

___

مک داول گزارش از مینیاپولیس. آسوشیتد پرس نویسنده و مایکل بالسامو و Michael R. سیساک کمک به این گزارش از واشنگتن و نیویورک است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im