کلینیک پوست ها مراکز درمانی مجهزی هستند که به هدف خدمت رسانی به مردم ساخته شده و در این راستا فعالیت می کنند. این مراکز بسته به نوع خود در زمینه های مختلفی فعالیت کرده و با توجه به نوع خدمت آن ها ارزیابی می شوند.

خدمات ارائه شده در کلینیک پوست
.1 از بین بردن موهای زائد بدن با دستگاه کندلای امریکایی 2017 با ترکیب دو لیزر الکساندرایت و Nd yag  برای انواع موها مانند کرکی و ضخیم با پاشش خنک کنندگی در 3 مرحله با کمترین درد و بدون عوارض
2. کاشت مو، ابرو، ریش و انواع مو ها
3. پیکرتراشی به روش لیپوماتیک، لیپولیز، لیپوساکشن تحت نظر جراح با بیهوشی در اتاق عمل جنرال بیمارستان
4. برداشتن خال و ضایعات پوستی با لیزر بدون درد
5. رفع ضایعات پیگمانته پوست، کک و مک، لک های ناشی از تابش آفتاب، لک های پیری و پاک کردن انواع تتو با اشعه لیزر
6. جوان سازی پوست و کلاژن سازی، لیفت و سفت کردن پوست، رفع خطوط ظریف خنده و اندوه و چروک های روی صورت و زیر چشم با لیزر و دستگاه داینامیس آمریکایی ورژن 2017
7. از بین بردن انواع اسکارهای پوستی، جای جوش، روزنه های باز پوستی و هرگونه ناصافی پوستی با لیزر
8. تزریق بوتاکس دیسپورت توسط جراح متخصص چشم و همچنین کاهش تعریق پوستی با بوتاکس
9. تزریق ژل توسط جراح متخصص
10. لیفت بوسیله نخ
11. مزوتراپی
12. رفع خشکی، شلی و جوانسازی واژینال با لیزر
13. طب سوزنی لاغری و زیبایی… جلوگیری از ریزش مو و رویش مجدد مو

مزیت های مراجعه به کلینیک پوست
با مراجعه به کلینیک پوست هایی که دارای پزشکان حاذق و زبر دست می باشند مانند آرمان الهیه سلامت خود را تضمین کنید. این کلینیک حتی از رقبای خارجی خود مانند Sknclinics در انگلیس، خدمات با کیفیت تر و به روز تری ارائه می کند! با این کار شما می دانید که بدن خود را به دست افراد مطمئن سپردید و هیچ شک و هیچ تردیدی ندارید. برای رفتن به کلینیک پوست ها هیچ استرسی نداشته باشید. زیرا کلینیک ها دارای مدارک و گواهینامه هایی هستند که از طرف سازمان ها و ارگان های مدیریتی مراکز درمانی اخذ شده و به کمک این مدارک سلامتی شما تضمین می شود. این کلینیک ها به دلیل خدمات سیار از سمت سازمان بهداشت جهانی حمایت می شوند.
متخصصین کلینیک ها، جراحان پوست خبره ای هستند که کار آن ها بسیار مطمئن است و همواره روش های نوینی همچون بافت برداری پوست و برش پوست را انجام داده و وارد عمل می شوند. در موارد زیادی از زائده های خوش خیم و بدخیم ممکن هست که به جراحی نیاز باشد که در ادامه به برخی از آنها اشاره شده تا آن نکات را فرا بگیرید:
بافت برداری: این روش به منظور تشخیص عناصر زائد روی پوست شما و بیماری های پوستی همچون سرطان پوستی استفاده می شود.
برش جراحی: از این روش به طور معمول برای بافت برداری قبلی (برای مثال سرطان پوست یا خال غیر عادی) یا حذف زائده خوش خیم مثل کیست پوستی استفاده می شود.
سرما یا فریز درمانی (کرایوتراپی): در این روش از نیتروژن مایع به منظور ابتدا برای منجمد کردن و بعد حذف زائده های پوستی استفاده می شود. رایج ترین مورد استفاده این روش در درمان زگیل های پوستی می باشد اما ممکن است که برای درمان برخی قسمت های زائد پوستی دیگر نیز از آن استفاده کرد.
فوتوداینامیک تراپی: از این روش به منظور درمان عارضه های پیش سرطانی مثل کراتوز اکتینیک، آسیب های اکتینیک پوست، پوست آسیب دیده بر اثر نور خورشید و چندین مشکل دیگر استفاده می شود.
بوتاکس زیبایی: از تزریق ژل بوتاکس به منظور درمان و رفع چین و چروک های ایجاد شده بر اثر سال ها حالت های مختلف روی پوست استفاده می شود، مثل چپ نگاه کردن و اخم کردن و از این قبیل عادات. با تزریق میزان خیلی کمی بوتاکس به ماهیچه ها و بافت صورت، آنها از کار می افتند و ظاهری کاملا طبیعی و زیبا برای بیمار به ارمغان می آورند که دیگر آن مشکل را ندارد.

معایب کلینیک ها
باید در این زمینه به شما بگویم که مراجعه به کلینیک ها هیچ عیبی ندارد و هیچ نقطه ضعفی در انجام این کار نیست. تنها موضوع دارای اهمییت این است که شما در انتخاب کلینیک پوست دقت شایسته ای کنید و با انجام تحقیق های بسیار تلاش کنید تا بهترین کلینیک پوست را بیابید. تک تک عمل ها و تکنیک هایی که در کلینیک های پوست انجام می شوند دارای معایبی هستند که باید به آن ها توجه کرد. از مشهور ترین این عوارض عفونت ها می باشند که بسیار بسیار مهم است که طوری رفتار کنید و پیشگیری کنید تا دچار این عفونت ها نشوید. در این نوع کار ها چون به پوست تهاجم وارد شده و باعث کشیدگی و یا حتی پارگی پوست می شود لایه محافظ بر روی پوست از بین رفته و میکروب ها و کثیفی ها راه ورود را برای دخول به بدن شما پیدا می کنند. پس با رعایت بهداشت سلامت خود را تضمین کنید.