حقایق مربوط به بخارشوی تمیز کننده ها را بدست آورید تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا یک بخارشوی تمیز کننده می تواند علاوه بر این به زرادخانه تمیز کننده شما کمک کند یا خیر.

نظر
2

مانند
0

اشتراک
0
توسط آند واگنر

بنابراین در حال فکر کردن برای خرید بخارشوی پاک کننده هستید ، اما تعجب می کنید ، “آیا بخارشوی پاک کننده ای ارزش آن را دارد؟”

در زیر ، شکایتی از جوانب مثبت و منفی بخارشوی پاک کننده ها را برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد تصمیم گیری در مورد تمیز کردن بخارشوی بخارشوی ابزاری مناسب برای تمیز کردن به شما ارائه می دهیم. با این حال ، ابتدا ، اجازه دهید نگاهی به گزینه های دستگاه بخارشوی تمیز کننده خود بیندازید ، بنابراین اگر بخارشوی تمیز کننده بخرید ، می توانید بهترین نیاز را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

گزینه های تمیز کننده بخارشوی
پاک کننده های بخارشوی در سه شکل تنظیم می شوند:

  1. دستگاه بخارشوی دستی قابل حمل ترین دستگاه بخارشویپز هستند. همانطور که از نام آنها مشخص است ، آنها واحدهای جمع و جور هستند که می توانند به راحتی از یک مکان به مکان دیگر منتقل شوند. این بخارشویپزها که اغلب برای از بین بردن چین و چروک از لباس استفاده می شوند ، می توانند سریع آشپزخانه ، حمام و سایر کارهای بخارشوی خانگی را نیز کنترل کنند. این پاک کننده ها مفید هستند ، اما برای تمیز کردن مناطق بزرگ ایده آل نیستند.
  2. مپ ها بخارشوی تمیزکننده بخارشوی مخصوص کار هستند که به منظور تمیز کردن کف بخارشوی طراحی شده اند. اگر در درجه اول علاقه مند به تمیز کردن بخارشوی سطوح کف خود هستید ، یک بخارشوی پاک کننده موثرترین بخارشوی تمیز کننده برای شما خواهد بود.
  3. جارو برقی های قوطی مانند جاروبرقی قوطی به نظر می رسند. آنها یک مخزن بزرگ آب دارند که شما با آن آب پر می کنید. هنگامی که دستگاه را روشن می کنید ، آب را بیش از حد گرم می کند ، و هنگامی که ماشه گره را فشار می دهید ، بخارشوی می گیرید. اگرچه شما باید در این واحدها نسبت به واحدهای قابل دستی کمی صبر کنید تا گرم شود و گرچه دستگاه بزرگتری برای جابجایی در اختیار دارید ، اما یک دستگاه بخارشوی تمیز کننده قوطی معمولاً مناسب تر برای استفاده در دستگاه بخارشوی خانگی است.

بهترین مارک بخارشور

ویژگی های بخارشوی تمیز کننده
هنگامی که به دنبال خرید بخارشوی پاک کننده هستید ، چهار ویژگی مهم را در دست داشته باشید:

  1. قابلیت پر کردن مجدد مداوم در دستگاه بخارشوی باعث می شود تا هنگام تمیز کردن ، آب مورد نیاز خود را دوباره پر کنید. ماشینهای قدیمی دارای یک مخزن هستند که آب را جوش می دهد. هنگامی که خالی است ، شما باید اجازه دهید دستگاه قبل از اینکه آب بیشتری اضافه کند خنک شود و آن را در بخارشوی جوش بخورد. ماشینهای جدید دارای دو مخزن هستند ، یکی آب سرد را نگه می دارد و دیگری که آن را جوش می آورد تا آب را به بخارشوی تبدیل کند. این ماشین ها وقتی نوبت به دوباره پر کردن واحد می رسد هشدار صدا می دهند. سپس مخزن آب سرد را دوباره پر کرده و تمیز می کنید. دستگاه با تمیز کردن آب ، از مخزن آب سرد به دیگ منتقل می کند.
  2. زمان گرم کردن سریع یک رستوران زمان واقعی است. بیشتر پاک کننده های بخارشوی طی 7-15 دقیقه گرم می شوند. با این حال برخی از پاک کننده ها می توانند در حدود پنج دقیقه این کار را انجام دهند. این بخارشوی پاک کننده ها هزینه بیشتری دارند ، اما اگر می خواهید بخارشوی تمیز کننده زیادی انجام دهید ، اگر دستگاه شما به سرعت گرم شود ، کارهای خود را سریعتر انجام می دهید.
  3. فشار بخارشوی بالا از ویژگی هایی است که برخی از بخارشوی تمیز کننده ها ارائه می دهند. این ویژگی اگرچه خوب به نظر می رسد اما همه چیز لازم نیست. خود بخارشوی همان چیزی است که بخش عمده ای از تمیز کردن را انجام می دهد. بخارشوی با فشار بالاتر به فرایند کافی برای پرداخت هزینه بیشتری برای آن کمک نمی کند. آنچه شما واقعاً می خواهید فشار مداوم است بنابراین دستگاه تمیز کننده بخارشوی شما همیشه قابل اعتماد است.

4- کنترل حجم بخارشوی می تواند یک ویژگی مفید باشد. این امکان را به شما می دهد تا میزان بخارشوی مورد استفاده خود را کنترل کنید. از آنجا که برخی از مشاغل نیاز به بخارشوی بیشتری دارند و بعضی از مشاغل نیاز به بخارشوی کمتری دارند ، این کنترل می تواند برای تمیز کردن کارآمد مفید باشد. در صورت داشتن کنترل حجم بخارشوی ، دیگر لازم نیست که رطوبت بیشتری از آنچه لازم است از خود ساطع کنید.

بنابراین آیا واقعاً به بخارشوی تمیز کننده احتیاج دارید؟ چندین نکته مثبت و منفی در مورد پاک کننده های بخارشوی وجود دارد که باید قبل از خرید یکی از آنها را در نظر بگیرید.

راهنمای خرید مشاوره تمیز کننده بخارشوی
پاک کننده های بخارشوی نسبت به سایر روش های تمیز کردن ، آلرژن هایی مانند کنه های گرد و غبار را از بین می برند. مهم نیست که چقدر با پاک کننده ها خالی شوید یا تمیز کنید ، نمی توانید خانه خود را از کنه های گرد و غبار و زباله های آنها خلاص کنید. همچنین نمی توانید محیط اطراف خود را از گرده ، شوره ، موهای حیوان خانگی و سایر حساسیت ها پاک کنید. این ذرات ریز در منافذ سطوح و داخل قلاب ها و لاله ها که در خانه ها فراوان است گیر می شوند و هیچ روش تمیز کردن معمولی آنها را بیرون نمی آورد. با این وجود پاک کننده های بخارشوی می توانند این کار را انجام دهند. اگر می خواهید اثاثه یا کف و اثاثه خود را بدون گرد و غبار نگه دارید ، به بخارشوی تمیز کننده نیاز دارید. برای تمیز کردن سطح مبل ، از جمله نیمکت های میکرو فیبر ، تمیز کردن بخارشوی معمولی بسیار کمی ضربه می زند.

تمیز کردن بخارشوی نیاز به مواد شیمیایی ندارد. اگر شما یا یک دوست عزیز حساسیت های شیمیایی دارید ، یا فقط به اندازه کافی عاقل هستید که بدانید استنشاق مواد شیمیایی تمیز کننده سالم نیست ، بخارشوی پاک کننده به خوبی آن را برای شما ارزش خواهد کرد. یک دستگاه بخارشوی پاک کننده می تواند ده ها سطح و اقلام خانگی را بدون هیچ ماده شیمیایی تمیز کند. شما همچنین می توانید از کک و بدون مواد شیمیایی خلاص شوید زیرا بخارشوی باعث تخریب کک و تخم آنها می شود. اگر حیوان خانگی دارید ، یک بخارشوی تمیز کننده یک سرمایه گذاری خوب است زیرا می توانید تمام مناطقی را که حیوان خانگی شما در آن معلق است تمیز کنید.

چشم انداز

علاوه بر کشتن آفات مانند کنه های گرد و غبار و کک ، تمیز کردن بخارشوی بیشتر باکتری ها ، ویروس ها ، قالب و کپک را از بین می برد. اگر فقط برای انجام این کار به آب گرم و تمیز کننده ها اعتماد کرده اید ، ممکن است شوکه باشید که می دانید بیشتر بخارشویی های آب گرم خانگی به اندازه کافی زیاد نیستند تا میکروب ها را بکشند. بسیاری از این میکروارگانیسم های بیماری زا در حال دفاع از دفاعی تمیز کردن شما هستند. دستگاه تمیز کننده بخارشوی دیواری را که نمی توانند از طریق آن عبور کنند ، قرار می دهد.

تمیز کردن بخارشوی همه کاره است. بیشتر پاک کننده های بخارشوی با یکسری اتصالات همراه هستند که به شما امکان می دهد در هر اتاق خانه از پاک کننده استفاده کنید.

چشم انداز

تمیز کردن بخارشوی با مناطقی که تقریباً غیرممکن هستند با پاک کننده های معمولی امکان پذیر نیست. یک بخارشوی تمیز کننده را زیر لبه توالت خود قرار دهید و بخارشوی می تواند رسوبات معدنی را از بین ببرد. آن را در لبه های کف قرار دهید ، و می توانید دانه های انباشته شده را جدا کنید. هر لکه ای کوچک و قابل دسترسی به راحتی قابل تمیز کردن با بخارشوی تمیز کننده است (تا زمانی که سطح گرما و مقاوم در برابر رطوبت باشد).

چشم انداز

بخارشوی مواد سخت سختی را که برای پاک کردن آنها وجود دارد حل می کند. مواردی مانند موم ، چسب و آدامس را می توان با بخارشوی حل کرد تا بتوانید آنها را حذف کنید.

تمیز کردن بخارشوی سازگار با محیط زیست است. اگر تمیز کردن سبز برای شما مهم است ، یک بخارشوی تمیز کننده آن را ارزشمند می کند.

Consum Cleaner بخارشوی
بخارشوی خطرناک است بخارشوی حاصل از بخارشوی تمیز کننده می تواند باعث سوختگی جدی شود. هنگام تمیز کردن بخارشوی ، باید اقدامات احتیاطی را انجام دهید. فقط اگر می دانید می توانید آن را از بچه های کوچک و حیوانات خانگی دور نگه دارید ، از دستگاه تمیز کننده بخارشوی استفاده کنید.

تمیز کردن بخارشوی خانه شما را با رطوبت پر می کند. اگر راهی برای تهویه رطوبت ندارید ، می تواند طولانی شود و منجر به کپک شود. البته این امر می تواند برای تمیزکاری که انجام می دهید بی اثر باشد. مطمئن باشید راهی برای پاک کردن رطوبت ایجاد شده با تمیز کردن بخارشوی دارید. در روزهایی که تمیز هستید می توانید پنجره ای را باز کرده یا از دستگاه رطوبت گیر برای از بین بردن رطوبت استفاده کنید.

چشم انداز

تمیز کردن بخارشوی روشی سریع برای تمیز کردن نیست. شما نمی خواهید با یک بخارشوی تمیز به سرعت خانه خود را برای مهمانان آماده کنید . تمیز کردن بخارشوی به زمان نیاز دارد. دستگاه باید از اتاق به اتاق دیگر منتقل شود و مانند جاروبرقی به آن وصل شود.

دستگاه تمیز کننده بخارشوی با پاک کردن سطوح از بین نمی رود. از آنجا که یک بخارشوی پاک کننده رطوبت ایجاد می کند ، شما هنوز هم باید تمیز کردن سطوح را بعد از تمیز کردن بخارشوی انجام دهید. بنابراین اگر فکر می کنید یک بخارشوی پاک کن یک جادوی جادویی است ، ناامید خواهید شد.

دستگاه تمیز کننده بخارشوی بیشتر از بیشتر پاک کننده ها به فضای ذخیره سازی احتیاج دارد. در حالی که می توانید چند بطری و دستمال مرطوب را زیر یک سینک آشپزخانه جمع کنید ، یک بخارشوی تمیز کننده (مگر اینکه دستی باشد) به فضای کمد نیاز دارد.

چشم انداز

شما نمی توانید تمام سطوح را بخارشوی تمیز کنید. شما نمی توانید هر چیزی را که تحمل گرما یا رطوبت را ندارد تمیز کنید. این شامل سطوح ناپایدار ، سطوح صیقلی یا موم شده ، سطوح رنگ شده با رنگ مبتنی بر آب یا سطوح تازه رنگ شده ، پارچه های ظریف ، آلات موسیقی ، عتیقه و هر چیزی از مقوا ، کاغذ یا کامپوزیت چوب است.

اگرچه بعضی از سطوح قابل تمیز کردن هستند ، اما اگر آن را با دقت انجام ندهید ، می توانید خسارت وارد کنید. به عنوان مثال می توانید چوب تمیز شده بخارشوی را بخارشویپز کنید ، اگر چوب بسته شده است ، اما باید بخارشوی را به صورت کم استفاده کنید و بهتر است پارچه ای را بین اتصالات تمیز کننده و سطح چوب قرار دهید. اگر می توانید همان احتیاط را رعایت کنید می توانید دیوارهای تمیز بخارشوی کنید. اما اگر از بخارشوی بیش از حد بر روی دیوار رنگ شده استفاده می کنید ، می توانید از طریق رنگ و بافت لایه لایه بخارشوی بخارشوی کنید.

چشم انداز

در صورت عدم استفاده صحیح از بخارشوی تمیز کننده می توان گرفتگی گرفت. آب سخت می تواند رسوب معدنی را در بخارشوی تمیز کننده شما بگذارد ، که آن را مسدود می کند ، بنابراین کار را متوقف می کند. اگر نمی خواهید چند صد دلار را در دستگاهی که ظرف یک یا دو سال از آن خارج می شود هدر دهید ، در صورت داشتن آب سخت از آب مقطر در پاک کننده بخارشوی خود استفاده کنید.

در صورت تعادل ، اگر بودجه لازم برای خرید یک کالای خوب را داشته باشید ، بخارشوی پاک کننده به خوبی پولی است که برای آن خرج می کنید. اگرچه شما باید مایل به استفاده از آن در وقت خود باشید و باید از خطرات و محدودیت های دستگاه بخارشوی تمیز آگاه باشید ، اما بی شمار از کارهای تمیز کردن و ضد عفونی کننده می توانید با یک بخارشوی تمیز کننده بسیار دور از خطرات و ناراحتی های بخارشوی تمیز کنید.

امیدوارم اکنون که همه حقایق تمیز کردن بخارشوی را دارید ، می توانید برای خود تصمیم بگیرید که آیا یک بخارشوی تمیز به شما کمک می کند خانه خود را تمیز و سالم نگه دارید.

تصاویر استفاده شده با اجازه ، حسن نیت ارائه دادن اندو واگنر